Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Založit firmu, nebo koupit ready made s.r.o. za cenu 18 900 Kč?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost s ručením omezeným je stále jednou z nejběžnějších forem podnikání. Chtěli byste takovou společnost založit, ale nevíte, jak na to? Jste OSVČ a chcete přejít na spol. s.r.o.?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Klientské centrum společnosti Companies and Offices | foto: Companies and Offices

Potřebujete snad začít podnikat rychle a zdlouhavý proces při zakládání firmy vám to neumožňuje? Nebo jen nemáte finanční prostředky ke splacení základního kapitálu. Od toho jsou tu ready made s.r.o.

Neztrácejte čas ani nervy vyplňováním formulářů a obíháním úřadů, to vše za vás udělá firma Companies and Offices, a.s., která navíc má nejnižší ceny nově založených společností s.r.o. (ready made s.r.o.) na českém trhu. Působí v Praze a v Brně.

O Ready made s.r.o.

Ready made s.r.o. je nově založená společnost s ručením omezeným, která je již zapsaná v obchodním rejstříku, se 100 % splaceným základním kapitálem, založená výhradně za účelem dalšího prodeje.

Pokud chcete mít jistotu, že tato společnost nemá žádné závazky a je založená pouze pro vás, požadujte  Certifikát o bezdlužnosti společnosti. Od firmy Companies and Offices ho obdržíte vždy.

Výhoda ready made společností spočívá také v tom, že od okamžiku podpisu smlouvy a jmenování jednatele, je klient oprávněn jménem společnosti okamžitě jednat, aniž by musel čekat na zápis změn do obchodního rejstříku.

Neplaťte za stejné zboží vyšší cenu než musíte

Cena ready made společnosti na prodej se obvykle pohybuje v poměrně širokém rozpětí od 22 do 37 tisíci Kč (bez DPH) za ready made s.r.o. Companies and Offices Vám nabízí bezkonkurenčně nízkou cenu ready made společností, a to jen za 18.900,- (včetně DPH).

K ready made s.r.o. si navíc můžete pořídit i velmi kvalitní sídlo firmy. Kvalitní a to přesto za rozumnou cenu. V Praze nebo v Brně.  U Companies and Offices přitom naleznete luxusní podmínky poskytování sídla. U této firmy nenajdete žádné povinné předplatné, nemusíte platit předem vůbec nic. A to přesto, že prakticky všichni ostatní poskytovatelé sídla na českém trhu podmiňují cenu za poskytnutí sídla předem na celý rok, často dokonce i na tři či pět let.

Companies and Offices nabízí svým klientům jako jediný poskytovatel sídla a virtuální kanceláře měsíční platby a třicetidenní splatnost faktur. Jako jediná poskytuje sídla firmám se všemi službami za konečné ceny jen za 600 nebo 900 Kč za měsíc bez systému příplatků všeho druhu, které běžně používají ostatní poskytovatelé sídla společnosti.

Virtuální sídla Companies and Offices poskytuje i stávajícím společnostem. Ze dvou variant Virtuálních sídel si určitě vyberou tu, která jim bude plně vyhovovat.

Nadstandardní služby u Companies and Offices

Naprostá většina firem, které na českém trhu nabízejí ready made s.r.o., vám prodá společnost, nechá si zaplatit službu poskytnutí sídla a virtuální kancelář na rok a více předem a hotovo. Companies and Offices má jiný přístup ke svým klientům.

Dobře ví, že mnoho těch, kteří s podnikáním začínají, nemají ještě vybudovány kontakty na další služby, které s provozováním vlastní společnosti souvisejí. Proto každý, kdo zakoupí ready made s.r.o. u Companies and Offices, obdrží sadu vizitek domluvených partnerů, kteří mají exkluzívní nabídky určené výhradně jen klientům Companies and Offices.

Jsou mezi nimi mimořádně vstřícní bankéři, respektovaní daňoví poradci s potřebnými kontakty, kvalitní a přitom levní účetní, výborní právníci ale např. i výrobce razítek. Ti všichni mají pro klienty Companies and Offices nabídku speciální služby nebo ceny, kterou nikomu jinému nenabídnou.

Nyní už nemusíte váhat, zda si ready made s.r.o. pořídit. Companies and Offices vás očekává ve svých klientských centrech v Praze v Paláci Fénix na Václavském náměstí a v Brně v IBC - International Business Centre.

Více podrobností najdete na webových webových stránkách www.spolecnostiasidla.cz nebo na klientské telefonní lince 602 181 182.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Najdete na iDNES.cz