Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Založit firmu, nebo koupit ready made s.r.o. za cenu 18 900 Kč?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost s ručením omezeným je stále jednou z nejběžnějších forem podnikání. Chtěli byste takovou společnost založit, ale nevíte, jak na to? Jste OSVČ a chcete přejít na spol. s.r.o.?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Klientské centrum společnosti Companies and Offices | foto: Companies and Offices

Potřebujete snad začít podnikat rychle a zdlouhavý proces při zakládání firmy vám to neumožňuje? Nebo jen nemáte finanční prostředky ke splacení základního kapitálu. Od toho jsou tu ready made s.r.o.

Neztrácejte čas ani nervy vyplňováním formulářů a obíháním úřadů, to vše za vás udělá firma Companies and Offices, a.s., která navíc má nejnižší ceny nově založených společností s.r.o. (ready made s.r.o.) na českém trhu. Působí v Praze a v Brně.

O Ready made s.r.o.

Ready made s.r.o. je nově založená společnost s ručením omezeným, která je již zapsaná v obchodním rejstříku, se 100 % splaceným základním kapitálem, založená výhradně za účelem dalšího prodeje.

Pokud chcete mít jistotu, že tato společnost nemá žádné závazky a je založená pouze pro vás, požadujte  Certifikát o bezdlužnosti společnosti. Od firmy Companies and Offices ho obdržíte vždy.

Výhoda ready made společností spočívá také v tom, že od okamžiku podpisu smlouvy a jmenování jednatele, je klient oprávněn jménem společnosti okamžitě jednat, aniž by musel čekat na zápis změn do obchodního rejstříku.

Neplaťte za stejné zboží vyšší cenu než musíte

Cena ready made společnosti na prodej se obvykle pohybuje v poměrně širokém rozpětí od 22 do 37 tisíci Kč (bez DPH) za ready made s.r.o. Companies and Offices Vám nabízí bezkonkurenčně nízkou cenu ready made společností, a to jen za 18.900,- (včetně DPH).

K ready made s.r.o. si navíc můžete pořídit i velmi kvalitní sídlo firmy. Kvalitní a to přesto za rozumnou cenu. V Praze nebo v Brně.  U Companies and Offices přitom naleznete luxusní podmínky poskytování sídla. U této firmy nenajdete žádné povinné předplatné, nemusíte platit předem vůbec nic. A to přesto, že prakticky všichni ostatní poskytovatelé sídla na českém trhu podmiňují cenu za poskytnutí sídla předem na celý rok, často dokonce i na tři či pět let.

Companies and Offices nabízí svým klientům jako jediný poskytovatel sídla a virtuální kanceláře měsíční platby a třicetidenní splatnost faktur. Jako jediná poskytuje sídla firmám se všemi službami za konečné ceny jen za 600 nebo 900 Kč za měsíc bez systému příplatků všeho druhu, které běžně používají ostatní poskytovatelé sídla společnosti.

Virtuální sídla Companies and Offices poskytuje i stávajícím společnostem. Ze dvou variant Virtuálních sídel si určitě vyberou tu, která jim bude plně vyhovovat.

Nadstandardní služby u Companies and Offices

Naprostá většina firem, které na českém trhu nabízejí ready made s.r.o., vám prodá společnost, nechá si zaplatit službu poskytnutí sídla a virtuální kancelář na rok a více předem a hotovo. Companies and Offices má jiný přístup ke svým klientům.

Dobře ví, že mnoho těch, kteří s podnikáním začínají, nemají ještě vybudovány kontakty na další služby, které s provozováním vlastní společnosti souvisejí. Proto každý, kdo zakoupí ready made s.r.o. u Companies and Offices, obdrží sadu vizitek domluvených partnerů, kteří mají exkluzívní nabídky určené výhradně jen klientům Companies and Offices.

Jsou mezi nimi mimořádně vstřícní bankéři, respektovaní daňoví poradci s potřebnými kontakty, kvalitní a přitom levní účetní, výborní právníci ale např. i výrobce razítek. Ti všichni mají pro klienty Companies and Offices nabídku speciální služby nebo ceny, kterou nikomu jinému nenabídnou.

Nyní už nemusíte váhat, zda si ready made s.r.o. pořídit. Companies and Offices vás očekává ve svých klientských centrech v Praze v Paláci Fénix na Václavském náměstí a v Brně v IBC - International Business Centre.

Více podrobností najdete na webových webových stránkách www.spolecnostiasidla.cz nebo na klientské telefonní lince 602 181 182.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Jak Hana Vagnerová studovala v USA

Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová se právě vrátila z jazykového pobytu v USA, kde pilovala angličtinu. Jak pobyt v USA hodnotí?...

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Zatímco ještě relativně nedávno v lidech slovo „nebankovní půjčka“ evokovalo představu nebývale vysokých úroků a...

Najdete na iDNES.cz