Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Založení společnosti s ručením omezeným je s profesionály hračka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Plánujete založit svou s.r.o., ale odrazuje vás časově i finančně nákladný proces, kterým byste si museli projít? Nechte založení společnosti s ručením omezeným na specialistech a začněte podnikat bez zbytečných komplikací a administrativní zátěže.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Založení společnosti s ručením omezeným je s profesionály hračka | foto: Profispolečnosti.cz

Při založení společnosti s ručením omezeným vlastními silami se začínající podnikatelé potýkají s nepřehledností právního řádu a nedostupností relevantních informací pro založení firmy. Čeká vás také až 15 návštěv na různých institucích a úřadech a budete muset doložit téměř 20 žádostí, formulářů a ostatních příloh. Podací formulář pro založení obchodní společnosti navíc obsahuje 20 stran a je značně nepřehledný.

Obávat se můžete také značného rizika odmítnutí zápisu své společnosti s r.o. do obchodního rejstříku, s tím přijdete o čas i nemalé finanční náklady. Vlastně každá chyba, kterou se při zakládání nové společnosti dopustíte, vám oddálí začátek podnikání a pěkně se vám prodraží.

Ušetřete si nervy a zbytečně neriskujte, začněte podnikat s čistou hlavou

Pro začínající podnikatele je tedy nejlepším řešením se svěřit do rukou profesionální firmy, která se na zakládání společností specializuje. Nejen, že vás uchrání zmíněných rizik, ale především založí vaši obchodní společnost v nejkratším možném časovém termínu a za mimořádně příznivých cenových podmínek. Přesně takovou je Profispolečnosti.cz s.r.o.

Přestože založení společnosti v České republice trvá přibližně 5 týdnů, Profispolečnosti.cz zařídí zápis vaší nové firmy do obchodního rejstříku zpravidla do 8 dnů. Vyřídí také potřebná živnostenská oprávnění nebo koncese a požadované registrace k daním, jako je daň z příjmu, DPH či srážková daň.

Profesionální firma Profispolečnosti.cz vám při založení vaší společnosti zajistí veškerou administrativu jako je sepsání zakladatelské listiny či společenské smlouvy ve formě notářského zápisu, prověření názvu zakládané společnosti, čestná prohlášení a podpisové vzory statutárních orgánů, prohlášení správce vkladů a souhlas s umístěním sídla od majitele nemovitosti.

Specializovaná firma vše potřebné zařídí za vás

Pro nově zakládanou firmu vyřídí i živnosti či koncese, obstará výpis z rejstříků obchodního, trestního a katastru nemovitostí, ověří listiny a podpisy nutné k založení společnosti, podá návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku a registruje ji k daním na finančním úřadě.

Při založení firmy na klíč máte vždy jistotu, že domluvená cena je finální, vždy je uvedena včetně všech zákonných poplatků. Pokud si při založení nové společnosti objednáte od Profispolečnosti.cz také sídlo firmy, vyjde vás firma na klíč téměř pouze na cenu zákonných poplatků.

V případě, že chcete začít podnikat ihned a bez nutnosti skládání základního kapitálu, zakupte si některou z předpřipravených ready made společností a odstartujte své podnikání již zítra! Ready made společnosti jsou již přihlášené i k DPH.

Nejrychlejší servis při založení společnosti s ručením omezeným

Profispolečnosti.cz poskytují prodej ready made společností s.r.o. či a.s. za nejpříznivější cenu na trhu a zároveň nejrychlejší servis při zakládání nové společnosti i jejím převodu. Pro vaši firmu nabízí i poskytování sídla a obchodní adresy, vedení účetnictví a poskytování dalších přidružených služeb.

Každý klient je pro Profispolečnosti.cz důležitý a věnují mu svou komplexní odbornou péči, která se odvíjí od jeho individuálních potřeb a požadavků.

Více informací o Profispolečnosti.cz s.r.o. najdete na www.profispolecnosti.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Montované haly na míru vašemu podnikání.
Montované haly na míru vašemu podnikání

Uvažujete o navýšení výrobní kapacity, uskladnění většího množství materiálu či nové investiční příležitosti? Přední evropský výrobce ocelových hal nabízí...  celý článek

Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire.
Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire

Společnost Copy General, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů digitálních tiskových a marketingových služeb ve střední a východní Evropě, využívá ve své...  celý článek

Studenti VŠO budou trénovat s reprezentanty klubu Florbal Chodov.
Studenti VŠO budou trénovat s reprezentanty klubu Florbal Chodov

Vysoká škola obchodní v Praze (VŠO) nabízí studentům hodiny florbalu. Trénovat budou s reprezentanty klubu Florbal Chodov.   celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.