Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Založení firmy od A do Z se společností COMEFLEX CONSULTING

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Založit svou první vlastní firmu, nemít potřebné zkušenosti s byznysem a vrhnout se do toho úplně sám? To chce velkou odvahu. Ve vzduchu totiž visí obrovské riziko neúspěchu. Vhodnější je požádat o radu někoho zkušenějšího. Anebo se rovnou obrátit na specialistu přes zakládání firem. COMEFLEX CONSULTING se o založení firmy umí postarat naprosto komplexně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - Kancelář Praha 5 | foto: COMEFLEX CONSULTING s.r.o.

Včetně nabídky zázemí pro sídlo nové firmy. A to na zajímavých adresách v Praze a v Českých Budějovicích.

Kdo stojí na úplném začátku podnikání a neví, jak přesně na založení firmy, může se obrátit na specialistu přes zakládání firem, který se vším odborně poradí. Přesně tohle umí pražská společnost COMEFLEX CONSULTING.

Společnosti zaměřená na zakládání firem nenabízí pouze pomoc při založení firmy jako takové, ale poskytuje pro nový subjekt i sídlo, pomůže s nastavením provozu a v konečném důsledku vše vede ke snížení nákladů na řízení a provoz menší společnosti nebo živnosti.

Jde o řešení, které má klienta zbavit nadbytečné administrativy a zátěže v podobě investic do vlastního vybavení či zaměstnávání lidí. Řešení, které ušetří čas a starosti a pomůže být vždy o krok před konkurencí.

Specialista přes zakládání firem pomáhá i při jednání na úřadech

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - Kancelář Praha 5Lidé z firmy COMEFLEX CONSULTING absolvují pravidelná školení, aby výborně znali aktuální legislativu a chápali administrativní potřeby pro řízení menších společností. V COMEFLEX CONSULTING tak jsou schopni poskytnout odbornou pomoc při založení firmy, zápisu nového sídla společnosti, nebo třeba při změně zápisu na rejstříkovém soudu.

Nabízí také zastoupení při jednání s orgány státní správy a místní samosprávy, daňové a účetní služby, správu datové schránky či administrativu spojenou s evidencí motorových vozidel.

A zajímavou službou je i prodej takzvané ready-made firmy. To je již založená společnost se splaceným základním kapitálem a zapsaná v obchodním rejstříku. A takhle je připravena k prodeji. Prodej firmy je možné realizovat během jediného dne a okamžitě začít podnikat. To je hlavní výhoda při nákupu s.r.o.

Je libo založení firmy s atraktivní adresou? Žádný problém

Atraktivní adresa pro sídlo společnosti, nejlépe v centru města. To je terno, o kterém sní mnoho podnikatelů a majitelů firem. U COMEFLEX CONSULTING, společnosti specializující se na zakládání firem, lze sny snadno proměnit ve skutečnost.

Pokud klient žádá o založení firmy a v adrese chce hlavní město, nabízí se mu možnost sídlit ve dvou lokalitách v Praze 1 na Malé Straně (Thunovská ulice), nebo v Praze 5 na Smíchově (náměstí 14. října), kde sídlí i samotný COMEFLEX CONSULTING, specialista na zakldádání firem.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - Budova České BudějoviceJestliže má zákazník po založení firmy zájem vést "domovská" obchodní jednání v jižních Čechách, pak je v nabídce Radniční ulice přímo v historickém centru Českých Budějovic, hned u náměstí Přemysla Otakara II.

Nespornou výhodou všech tří uvedených lokalit je fakt, že většina úřadů se nachází v sousedství, nebo blízkém okolí samotného office centra, kde bude mít klient sídlo své firmy.

Na meeting do restaurace? Není třeba

Pokud si podnikatel nechce založit takový byznys, ke kterému by potřebovala přímo sídlo firmy, ale takový člověk by uvítal jen příležitostné zázemí, i pro toho má firma COMEFLEX CONSULTING se specializací na zakládání firem zajímavou nabídku - krátkodobý pronájem.

Není tak třeba sjednávat obchodní schůzky v restauracích. Klient si může pronajmout kancelář, konferenční místnost nebo salonek na adresách všech výše jmenovaných office center. A to třeba i jen na jedinou hodinu, nebo i na několik týdnů. Přesně podle aktuální potřeby.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - logoOffice centrum zájemcům poskytne klidné místo. K dispozici zákazník dostane plně vybavené kancelářské prostory s přístupem na vysokorychlostní internet zdarma, možnost tisku, skenování a mnoho dalších služeb. S pronájmem získá také služby recepce a může využít nabídku nápojového servisu (kvalitní kávu, čaj, nealko nápoje) nebo občerstvení.

Více informací o založení firmy a dalších zajímavých možnostech, které firma COMEFLEX CONSULTING nabízí, najdete na jejích webových stránkách www.mojekancelar.net.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Najdete na iDNES.cz