Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Založení firmy od A do Z se společností COMEFLEX CONSULTING

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Založit svou první vlastní firmu, nemít potřebné zkušenosti s byznysem a vrhnout se do toho úplně sám? To chce velkou odvahu. Ve vzduchu totiž visí obrovské riziko neúspěchu. Vhodnější je požádat o radu někoho zkušenějšího. Anebo se rovnou obrátit na specialistu přes zakládání firem. COMEFLEX CONSULTING se o založení firmy umí postarat naprosto komplexně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - Kancelář Praha 5 | foto: COMEFLEX CONSULTING s.r.o.

Včetně nabídky zázemí pro sídlo nové firmy. A to na zajímavých adresách v Praze a v Českých Budějovicích.

Kdo stojí na úplném začátku podnikání a neví, jak přesně na založení firmy, může se obrátit na specialistu přes zakládání firem, který se vším odborně poradí. Přesně tohle umí pražská společnost COMEFLEX CONSULTING.

Společnosti zaměřená na zakládání firem nenabízí pouze pomoc při založení firmy jako takové, ale poskytuje pro nový subjekt i sídlo, pomůže s nastavením provozu a v konečném důsledku vše vede ke snížení nákladů na řízení a provoz menší společnosti nebo živnosti.

Jde o řešení, které má klienta zbavit nadbytečné administrativy a zátěže v podobě investic do vlastního vybavení či zaměstnávání lidí. Řešení, které ušetří čas a starosti a pomůže být vždy o krok před konkurencí.

Specialista přes zakládání firem pomáhá i při jednání na úřadech

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - Kancelář Praha 5Lidé z firmy COMEFLEX CONSULTING absolvují pravidelná školení, aby výborně znali aktuální legislativu a chápali administrativní potřeby pro řízení menších společností. V COMEFLEX CONSULTING tak jsou schopni poskytnout odbornou pomoc při založení firmy, zápisu nového sídla společnosti, nebo třeba při změně zápisu na rejstříkovém soudu.

Nabízí také zastoupení při jednání s orgány státní správy a místní samosprávy, daňové a účetní služby, správu datové schránky či administrativu spojenou s evidencí motorových vozidel.

A zajímavou službou je i prodej takzvané ready-made firmy. To je již založená společnost se splaceným základním kapitálem a zapsaná v obchodním rejstříku. A takhle je připravena k prodeji. Prodej firmy je možné realizovat během jediného dne a okamžitě začít podnikat. To je hlavní výhoda při nákupu s.r.o.

Je libo založení firmy s atraktivní adresou? Žádný problém

Atraktivní adresa pro sídlo společnosti, nejlépe v centru města. To je terno, o kterém sní mnoho podnikatelů a majitelů firem. U COMEFLEX CONSULTING, společnosti specializující se na zakládání firem, lze sny snadno proměnit ve skutečnost.

Pokud klient žádá o založení firmy a v adrese chce hlavní město, nabízí se mu možnost sídlit ve dvou lokalitách v Praze 1 na Malé Straně (Thunovská ulice), nebo v Praze 5 na Smíchově (náměstí 14. října), kde sídlí i samotný COMEFLEX CONSULTING, specialista na zakldádání firem.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - Budova České BudějoviceJestliže má zákazník po založení firmy zájem vést "domovská" obchodní jednání v jižních Čechách, pak je v nabídce Radniční ulice přímo v historickém centru Českých Budějovic, hned u náměstí Přemysla Otakara II.

Nespornou výhodou všech tří uvedených lokalit je fakt, že většina úřadů se nachází v sousedství, nebo blízkém okolí samotného office centra, kde bude mít klient sídlo své firmy.

Na meeting do restaurace? Není třeba

Pokud si podnikatel nechce založit takový byznys, ke kterému by potřebovala přímo sídlo firmy, ale takový člověk by uvítal jen příležitostné zázemí, i pro toho má firma COMEFLEX CONSULTING se specializací na zakládání firem zajímavou nabídku - krátkodobý pronájem.

Není tak třeba sjednávat obchodní schůzky v restauracích. Klient si může pronajmout kancelář, konferenční místnost nebo salonek na adresách všech výše jmenovaných office center. A to třeba i jen na jedinou hodinu, nebo i na několik týdnů. Přesně podle aktuální potřeby.

COMEFLEX CONSULTING s.r.o. - logoOffice centrum zájemcům poskytne klidné místo. K dispozici zákazník dostane plně vybavené kancelářské prostory s přístupem na vysokorychlostní internet zdarma, možnost tisku, skenování a mnoho dalších služeb. S pronájmem získá také služby recepce a může využít nabídku nápojového servisu (kvalitní kávu, čaj, nealko nápoje) nebo občerstvení.

Více informací o založení firmy a dalších zajímavých možnostech, které firma COMEFLEX CONSULTING nabízí, najdete na jejích webových stránkách www.mojekancelar.net.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz