Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Zálohujte data za krátkou dobu a při zmenšení o 90 procent

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  3. prosince 11:05 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Situací, kdy oceníte dobré zabezpečení dat, je řada. Po špatném stisku tlačítka Delete, když se porouchá hardware nebo při změně počítače. A pokud se pohybujete ve firmě, přidejte třeba ještě dnes tak oblíbený přechod na virtuální servery. Novinka Acronis Backup & Recovery dokáže při zálohování zmenšit data až o 90 procent.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek | foto: Profimedia.cz

Acronis Backup & Recovery10Když potřebujete zálohovat pár souborů na domácím počítači, můžete si vystačit s volně dostupnými programy. Když ale máte na starosti počítačovou síť, potřebujete pro spolehlivou zálohu a rychlou obnovu dat důkladné profesionální nástroje.

Rychle a důkladně

A právě do této skupiny patří novinka na českém trhu, Acronis Backup & Recovery 10. Poslouží při zálohování i obnově dat ve Windows i v Linuxu, umí zajistit zálohování až tisíců strojů. K urychlení záloh slouží rychlé přírůstkové a diferenciální zálohy, které porovnávají pouze velikost a datum/čas uložení souboru namísto porovnávání celého obsahu souboru.

Acronis Backup & Recovery

Nová verze zálohovacího programu pro zabezpečení dat v malých i velkých společnostech, na notebooku i v rozsáhlých sítích, na fyzických i virtuálních strojích. A při záloze dokáže zmenšit data až o 90%.

Lze zálohovat jak vybrané soubory (včetně souborů, otevřených pro exkluzivní přístup), tak i celé diskové svazky. Acronis Backup & Recovery 10 nabízí rovněž plánování záloh pomocí šablon v jednoduchém uživatelském rozhraní.

Efektivita Acronis Backup & Recovery 10 se projevuje i při obnově dat: lze začít s holým strojem, bez jakéhokoli instalovaného softwaru. V případech, kdy velmi záleží na běhu serveru, je dokonce možné nejprve obnovit ze zálohy server a už při jeho běhu postupně obnovovat data.

Virtuální stroje? Žádný problém

Virtualizace je velmi obvyklým způsobem, jak zvýšit využití firemních serverů; zálohování virtuálních strojů však není nic jednoduchého. Acronis Backup & Recovery10 pomůže ajťákům i v této oblasti. Je možné jej využít i při migraci do virtuálního prostředí i zpět; podporuje prostředí VMware, Parallels, Microsoft a Citrix XenServer.

Acronis Backup & Recovery10 - logoVirtuální stroje podporuje Acronis Backup & Recovery 10 hned třemi způsoby: zálohování bez agenta, zálohování s podporou VCB nebo na agentu založená záloha a obnova souborů, svazků, virtuálních disků a celých virtuálních strojů.


Jak uspořit až 90% místa

Jednou z klíčových novinek Acronis Backup & Recovery 10 je deduplikace dat. Ty vychází ze skutečnosti, že řada dat je duplicitně na různých místech v systému (jeden a týž soubor může být například přílohou mailu, uložený na lokálním disku i v souborovém systému na serveru).

Pokud bychom při zálohování dokázali tato data spolehlivě rozpoznat, bylo by možné je ukládat jen jednou a místo druhého a dalších zápisů by bylo možné uložit jen odkaz na už zálohovaný soubor. A právě to Acronis Backup & Recovery 10 spolehlivě dělá. Výsledkem je výrazně kratší doba zálohování, nižší zátěž sítě a menší objem ukládaných dat (a tedy i celkové snížení nákladů na zálohu).

Acronis logo


Kontakt:
Zebra systems, s.r.o.
www.acronis.cz
info@acronis.cz
Telefon: 596 912 961
GSM: 776 008 731

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Pokud uslyšíte slovo banka, pravděpodobně si jako první vybavíte „kamennou“ pobočku své banky. Přitom mnohem častěji, v...

Najdete na iDNES.cz