Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Záleží vám na vašem zdraví?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud jste na tuto otázku odpověděli kladně, máme pro vás jedinečné řešení vašich potíží a bolestí, o kterých víte, ale i těch, o kterých nemáte ani tušení. V dnešní době již nevystačíte pouze s "lidskou diagnostikou" a klasickým lékařským aparátem. I péče o zdraví podléhá moderním trendům a postupům.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Centrum zdraví JONA | foto: Centrum zdraví JONA

Centrum zdraví JONA vám nabízí klasickou diagnostiku podpořenou nejmodernějšími technologiemi. Metoda Computer Kinesiology, zkráceně CK, dokáže přesně zanalyzovat váš aktuální zdravotní stav z pohledu pohybových potíží, únavy, napětí či úzkosti. Umožňuje vyhledat budoucí problémy a preventivně sledovat celý organismus.

Prevence již není pouze otázkou zdravého životního stylu, ale i počítačových technologií. Jde o první a jediný systém, který dokáže vyhodnotit poruchy pohybového systému v jeho nejširším pojetí.

Léčba nikdy nebyla tak přesná. Chraňte své zdraví a využijte služeb Centra zdraví JONA, kde můžete jedinečné účinky Computer Kinesiology snadno vyzkoušet na vlastní kůži.

Naučte se poslouchat své tělo a ono vám to brzy vrátí. Centrum pro zdraví JONA přináší zdraví životní styl prostřednictvím nejmodernějších technologií a postupů, které nemají v naší zemi obdoby.

Léčba poruch pohybového aparátu

Centrum zdraví JONA  - Diagnostika rozsahů pohybůZdraví je pro každého vždy to hlavní. Starejte se o své tělo a pohybový aparát. Hledejte a nacházejte problémy již v zárodku.

Centrum zdraví JONA vám dává jedinečnou šanci, jak snadno najít příznak problémů a díky tomu se ho zbavit jednou pro vždy. Výrobky pro zdraví vám pomáhají s příčinou a neřeší pouze dočasné potlačení bolesti.

Bolí vás záda?

Centrum zdraví JONA a speciálně světová Computer Kinesiology dokáží tento problém současné populace zcela vyřešit. Nečekejte až bude pozdě. Metoda Computer Kinesiology přesně odhalí všechny příčiny a díky tomu je možné bolesti zad komplexně vyřešit. Nechte si poradit v našich centrech zdraví.

Ambulantní vyšetření Computer Kinesiology je rychlé, nenáročné a velmi přesné. Analýza vašich zdravotních potíží bude kompletní a díky tomu je možné cíleně zareagovat a celou situaci nadobro vyřešit.

Centrum zdraví JONA

Centrum zdraví JONA  - Ošetření bederní páteřeTým specialistů z centra zdraví dokáže sestavit opatření, která jsou šitá přímo na míru každému pacientovi. Zdravý životní styl je pak důležitým faktorem, který mohou pacienti pomocí jedinečných výrobků pro zdraví průběžně zlepšovat. Nechte se vyšetřit v Centru zdraví JONA a mějte přehled o svém těle. Poznejte problém ještě dříve, než se naplno projeví.

Získejte náskok před bolestí. S výrobky pro zdraví JONA budete vždy o krok napřed.

Více informací naleznete na: www.jona.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

S jarem přichází první letošní období velkého chystání, pečení, vaření a návštěv v souvislosti s Velikonocemi....

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Hanka Kynychová sází na odvodnění organismu

Trápí vás kila navíc, která ne a ne shodit? Máte celulitidu nebo otoky? Třeba jste jen zavodněná a pomůže vám odvodnění...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz