Záleží vám na vašem zdraví?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud jste na tuto otázku odpověděli kladně, máme pro vás jedinečné řešení vašich potíží a bolestí, o kterých víte, ale i těch, o kterých nemáte ani tušení. V dnešní době již nevystačíte pouze s "lidskou diagnostikou" a klasickým lékařským aparátem. I péče o zdraví podléhá moderním trendům a postupům.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Centrum zdraví JONA | foto: Centrum zdraví JONA

Centrum zdraví JONA vám nabízí klasickou diagnostiku podpořenou nejmodernějšími technologiemi. Metoda Computer Kinesiology, zkráceně CK, dokáže přesně zanalyzovat váš aktuální zdravotní stav z pohledu pohybových potíží, únavy, napětí či úzkosti. Umožňuje vyhledat budoucí problémy a preventivně sledovat celý organismus.

Prevence již není pouze otázkou zdravého životního stylu, ale i počítačových technologií. Jde o první a jediný systém, který dokáže vyhodnotit poruchy pohybového systému v jeho nejširším pojetí.

Léčba nikdy nebyla tak přesná. Chraňte své zdraví a využijte služeb Centra zdraví JONA, kde můžete jedinečné účinky Computer Kinesiology snadno vyzkoušet na vlastní kůži.

Naučte se poslouchat své tělo a ono vám to brzy vrátí. Centrum pro zdraví JONA přináší zdraví životní styl prostřednictvím nejmodernějších technologií a postupů, které nemají v naší zemi obdoby.

Léčba poruch pohybového aparátu

Centrum zdraví JONA  - Diagnostika rozsahů pohybůZdraví je pro každého vždy to hlavní. Starejte se o své tělo a pohybový aparát. Hledejte a nacházejte problémy již v zárodku.

Centrum zdraví JONA vám dává jedinečnou šanci, jak snadno najít příznak problémů a díky tomu se ho zbavit jednou pro vždy. Výrobky pro zdraví vám pomáhají s příčinou a neřeší pouze dočasné potlačení bolesti.

Bolí vás záda?

Centrum zdraví JONA a speciálně světová Computer Kinesiology dokáží tento problém současné populace zcela vyřešit. Nečekejte až bude pozdě. Metoda Computer Kinesiology přesně odhalí všechny příčiny a díky tomu je možné bolesti zad komplexně vyřešit. Nechte si poradit v našich centrech zdraví.

Ambulantní vyšetření Computer Kinesiology je rychlé, nenáročné a velmi přesné. Analýza vašich zdravotních potíží bude kompletní a díky tomu je možné cíleně zareagovat a celou situaci nadobro vyřešit.

Centrum zdraví JONA

Centrum zdraví JONA  - Ošetření bederní páteřeTým specialistů z centra zdraví dokáže sestavit opatření, která jsou šitá přímo na míru každému pacientovi. Zdravý životní styl je pak důležitým faktorem, který mohou pacienti pomocí jedinečných výrobků pro zdraví průběžně zlepšovat. Nechte se vyšetřit v Centru zdraví JONA a mějte přehled o svém těle. Poznejte problém ještě dříve, než se naplno projeví.

Získejte náskok před bolestí. S výrobky pro zdraví JONA budete vždy o krok napřed.

Více informací naleznete na: www.jona.cz

Autor:

Jaro a zdraví

Využijte krásného počasí a vydejte se pro zdravé pochoutky do přírody. Oblíbený medvědí česnek najde své místo v pomazánkách či domácím pestu. Jako zdravé sladidlo si můžete připravit pampeliškový med.


Nejčtenější

Umělá inteligence úspěšně dokončila dílo Antonína Dvořáka

Antonín Dvořák

Dvořákův rozepsaný fragment si nastudovala a úspěšně dokončila umělá inteligence AIVA. Vznikl tak unikátní kulturní...

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Dieta, která chutná! Lucie díky ní zhubla 14 kilogramů za 2 měsíce!

Hubnutí vlastně není žádná věda. Stačí naučit své tělo, aby spalovalo tuky a budovalo svaly. Jenže jak toho dosáhnout?...

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tichá tepelná čerpadla vám pohodlí domova nenaruší

Tepelná čerpadla prošla v uplynulých 20 letech významnými konstrukčními změnami a výrobci vždy dbali především na...

Teď na Lotyše! Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Teď na Lotyše! Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Tři zápasy, šest bodů a skóre 12:7. Taková je bilance české hokejové reprezentace na právě probíhajícím světovém...

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Zdeptají Češi Italy? Vsaďte si a získejte 500 Kč zdarma!

Mistrovství světa v hokeji na Slovensku nabírá grády. Česká reprezentace se den po bitvě s Lotyšskem postaví Italům,...

Další z rubriky

Proč ženy rády dostávají květiny?

Proč ženy rády dostávají květiny?

Na světě snad nenajdete ženu, kterou by květina urazila. Kytička je milou pozorností, uznáním i vyjádřením citů. Záleží...

Alergeny v domácnosti: Pod svícnem je tma.

Alergeny v domácnosti: Pod svícnem je tma.

Alergeny v domácnosti | Rozhovor s Dr. Monikou Arenbergerovou. Ze všech stran se na rodiče valí reklamy s rozesmátými...

Černá zubní pasta pro bílé zuby

Černá zubní pasta pro bílé zuby

Úsměv dělá divy. Je to jednoduchý způsob, jak příjemně naladit sebe i druhé. V komunikaci je úsměv skvělou metodou, jak...

Najdete na iDNES.cz