Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zajímá vás, zda efektivně řídíte firmu?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Investujte do svého vzdělání a zvyšte svou odbornou způsobilost. Jednosemestrální studijní program Efektivní řízení firmy, podniku a businessu nabízí vysoce sofistikovaný výklad z komplexního ekonomického, finančního a manažerského pohledu. Provází ho aplikace a příklady z české i mezinárodní praxe.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zajímá vás, zda efektivně řídíte firmu? | foto: 1. VOX a. s.

Ekonomové, manažeři, účetní a vedoucí pracovníci musejí stále držet krok s nejnovějšími trendy i postupy. Své znalosti i praktické dovednosti v oblasti komplexního ekonomického a finančního řízení firmy si mohou prohloubit pomocí odborného kurzu Efektivní řízení firmy, podniku a businessu, který začíná 22. září 2015.

Potřebujete zefektivnit provoz své společnosti a propojit ekonomiku, finance, provoz a business své společnosti? Pak je tento kurz to pravé pro vás. Díky němu budete schopni zavést komplexní ekonomické a finanční řízení a zefektivnit své schopnosti podnikání.

Kurz je přehledně rozdělen do 5 modulů a po jeho absolvování vás čeká test, po jehož úspěšném zvládnutí získáte mezinárodní certifikát IES (International Education Society). Každý účastník kurzu bez ohledu na zvládnutí testu obdrží „Osvědčení o absolvování“.

Odborné kurzy pro efektivní řízení vašeho podniku

V prvním modulu, Ekonomické a finanční řízení podniku a businessu, vám lektor osvětlí předpoklady a strukturu ekonomicky a finančně efektivního fungování firmy. Vysvětlí vám cíle tradičních i moderních společností a jejich odlišné cesty za stanovenými cíly. Tento seminář proběhne 22. - 23. 9. 2015.

Druhým modulem je Finanční analýza, její úloha a užití ve finančním a následně ekonomickém řízení podniku, který se koná 6. - 7. 10. 2015. Naučíte se na něm praktickým metodám, postupům a výpočtům při provádění kvalitní finanční analýzy a finančního řízení.

V rámci třetího modulu, Manažerské účetnictví a jeho úloha v soudobém ekonomickém a finančním řízení, který proběhne 20. - 22. 10. 2015, vám lektor vysvětlí podstatu a naučí praktické použití komplexního a rozvinutého manažerského účetnictví (Management Accounting, MA) včetně jeho funkcí, metod a realizačních technik.

Zajímá vás, zda efektivně řídíte firmu?

Ve čtvrtém modulu, Řízení nákladů firmy, rozpočtování a řízení projektů a investic, se ve dnech 10. - 12. 11. 2015 naučíte znát strukturu, pojetí a odvození nákladů v MA, a jak náklady efektivně řídit a následně investice a projekty vyhodnocovat.

Na pátém modulu, Komplexní ocenění podniku a businessu, rozbor a užití celkové firemní strategie, který proběhne 8. - 10. 12. 2015, si objasníte účel odvození celkové hodnoty společnosti a její úlohu v soudobém ekonomickém a finančním řízení. Naučíte se o rozdělení aktiv a kapitálu, komplexní strategické analýze i strukturovaném finančním plánu.

Obsahem každého z těchto pěti modulů je vždy ucelené téma, které můžete absolvovat také samostatně, nejen jako celek v rámci cyklu.

Kurz Efektivní řízení firmy, podniku a businessu vede zkušený ekonom

Přednášejícím je Ing. Tomáš Petřík, manažerský a business konzultant, který vystudoval VŠE v Praze na Fakultě národohospodářské. Působil jako hlavní ekonom německé firmy ThyssenKrupp, jako ekonomický ředitel Body International Brokers a nyní je majitelem a jednatelem konzultační a obchodní společnosti BMC Partners s.r.o. Pravidelně publikuje a věnuje se přednáškové a systematické vzdělávací i lektorské činnosti. Podílí se také na přípravě MBA programů, jejich prezentaci a výuce.

Studijní program je podporován kvalitními textovými materiály a podklady, které jsou určeny i k samostudiu. Doplněny jsou anglickou terminologií a případovými studiemi. Spolehnout se můžete také na kontinuální a distanční konzultační podporu.

Profesionální kurzy pro odborníky i širokou veřejnost

Kurz pořádá vzdělávací a poradenská společnost 1. VOX a.s., která již více než 22 let realizuje veřejné vzdělávací akce z oblasti daní, účetnictví, mezinárodních účetních standardů, ekonomického a finančního vzdělávání, mezd, personalistiky, pracovněprávních předpisů, práva a soft skills. Připravuje také vzdělávací kurzy pro neziskovou sféru a zakázkové vzdělávání pro firemní klientelu na míru.

Více informací o kurzu Efektivní řízení firmy, podniku a businessu a společnosti 1. VOX a.s. najdete na www.vox.cz.

Kontakt

1. VOX a.s.

Adresa: Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1

INFOSERVIS (každý všední den 8:00–16:30)

Telefon: 226 539 670, 777 741 777

E-mail: vox@vox-kurzy.cz

www.vox.cz 

https://www.facebook.com/1.VOXas

Zajímá vás, zda efektivně řídíte firmu?
Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Budoucnost je v udržitelném zemědělství

Budoucnost je v udržitelném zemědělství

Za 30 let bude 40 % světové populace trpět nedostatkem vody, jedna třetina na světě produkovaných potravin se k...

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Vložte do rukou svých B2B obchodníků účinnou zbraň! Je čas vidět svůj business z větší perspektivy, přes externí data....

Firma Copy General uspořádala v NN pojišťovně tzv. digitální rallye

Nové fototiskárny HP jedou za vámi. Představí se vám pomocí roadshow

Služby Copy General pro NN pojišťovnu se dočkaly významného rozšíření. Koncem roku 2017 firma spustila službu...

Najdete na iDNES.cz