Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zahrajte si při třídění odpadu v Karviné unikátní hru o ceny

Komerční sdělení   11:02aktualizováno  11:02
Chystáte se v nejbližších dnech třídit odpady do barevných kontejnerů v Karviné? Pak můžete v unikátní hře HLEDÁNÍ KONTÍKŮ vyhrát jeden z několika stovek dárků nebo některou z deseti hlavních cen. Cílem hry je pobavit nejen děti i dospělé, ale především podpořit třídění odpadů ve městě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hledání kontíků | foto: MamiArt s.r.o.

Hra Hledání Kontíků startuje v pondělí 7. listopadu, kdy bude na barevné kontejnery v Karviné určené na třídění plastů, papíru a skla vylepena první část z celkem 750 samolepek Kontíků. Druhou část samolepek najdou obyvatelé Karviné na barevných kontejnerech v týdnu od 14. listopadu. Úkolem soutěžících je najít alespoň dvě samolepky s Kontíkem, přelepit je do hrací karty a odevzdat ji osobně nebo odeslat poštou na Magistrát města Karviné.

Hrací kartu najdou obyvatelé Karviné na začátku listopadu ve svých poštovních schránkách, nebo si ji mohou vystřihnout z listopadového Zpravodaje, popřípadě vytisknout z jeho elektronické verze. Ta je volně ke stažení na internetových stránkách www.karvina.cz. O tom, že Kontíci byli v daný den na barevné kontejnery ve městě vylepeni, se lidé aktuálně dozví z vysílání Rádia Čas a Hitrádia Orion.

Hledání kontíků

Hledání kontíků

O co se hraje? Každý, kdo odevzdá hrací kartu se dvěma vylepenými Kontíky osobně na jedné ze dvou podatelen karvinského magistrátu, získá ihned jeden ze dvou originálních recyklovaných dárků.

Navíc, 23. listopadu bude ze všech odevzdaných hracích karet vylosováno deset výherců, kteří během farmářských trhů 14. prosince převezmou hodnotnou hlavní cenu, designový koš na třídění odpadů v hodnotě tři tisíce korun. Výherci budou vyhlášeni v prosincovém čísle Karvinského Zpravodaje, na webu města a budou kontaktováni.

„Chceme touto netradiční soutěží navázat na úspěšné kampaně na podporu třídění odpadů, které realizujeme v předvánočním období již od roku 2013. Nápad na hru Hledání Kontíků vznikl díky jinému světovému fenoménu, a to hledání Pokémonů. Rozdíl v obou hrách spočívá v tom, že samolepky Kontíků najdou lidé v ulicích města při třídění odpadů a nepotřebují k tomu chytrý telefon. Věřím, že malí i velcí občané Karviné ocení náš neobvyklý způsob motivace k třídění odpadů a zapojí se do unikátní hry,“ nabádá vedoucí odboru majetkového Helena Bogoczová.

Hledání kontíků

Hledání kontíků

Jak hrát hledání kontíků?

1. Vezměte si z poštovní schránky hrací kartu, popřípadě ji vystřihněte ze Zpravodaje

2. Najděte na barevných kontejnerech v Karviné dvě snadno odlepitelné samolepky s Kontíky

3. Přelepte je do hrací karty a odneste nebo zašlete na podatelny Magistrátu města Karviné

4. Pokud je přinesete osobně, získáte ihned jeden ze dvou recyklovaných dárků

5. Každý soutěžící bude zařazen do slosování o deset hodnotných cen, designových košů na třídění

6. Podrobná pravidla soutěže jsou uvedena na hracích kartách.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jan Cichý
Filtry v železárnách zachytí tisíce tun prachu. Co s ním?

Železárny v regionu investovaly miliardové prostředky do odprášení provozů. Obrovské filtry zachytí tisíce tun prašných částic z oceláren. Jejich likvidace je...  celý článek

Vyhlídková věž Nové radnice
Vyhlídková věž Nové radnice

Nová radnice v Ostravě – největší radniční budova v České republice tvoří jednu z dominant města Ostravy od roku 1930. Poznávacím znamením Nové radnice je její...  celý článek

Slavnostní krájení dortu, zleva Ivo Vondrák - hejtman Moravskoslezského kraje,...
Moravskoslezské inovační centrum Ostrava slavnostně otevřeno

V pátek 13. října se Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s. (MSIC) oficiální cestou představilo veřejnosti. Setkání se zúčastnilo 250 hostů z řad...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.