Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zahradní trampolíny vítězí nad počítači a TV

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Udělejte radost svým dětem a vy sami se vraťte do dětských let. Jak? Prostě si zaskákejte na trampolíně. Už neplatí, že je jen cvičební pomůckou gymnastů, stále častěji se s ní setkáváme u běžných lidí na zahradě. Zahradní trampolíny jsou zároveň příjemný relaxační nástroj.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ETAN cz, Vysoké Mýto | foto: ETAN cz, Vysoké Mýto

Zahradní trampolíny se řadí mezi dvě nejpopulárnější zábavy na zahradu. Tou první je bazén. Ale kdo nechce mít kupu starostí s vodou, čištěním, zazimováním a podobně, rozhodne se pro trampolínu. Sezóna trampolín je rozhodně delší, než-li sezóna bazénu. Skákat si můžete od prvního jarního sluníčka až do sychravého podzimu.

Výběr zahradní trampolíny

Jestli jste se už po nějaké trampolíně rozhlíželi, jistě vám neuniklo, že jich je opravdu hodně. Vybírat můžete od malých trampolínek (v průměru mají asi 90 cm) až po obrovské zahradní trampolíny, které mají  v průměru až 450 cm.

Výběr velikosti zahradní trampolíny přizpůsobte volnému prostoru, který máte k dispozici. Větší trampolína je samozřejmě lepší, nicméně připočítejte si k jejímu průměru ještě cca 100 - 150 cm jako "bezpečnou" zónu. Nemůžete mít trampolínu těsně vedle plotu k sousedům, mohli byste jednou skončit v jejich zahradě.

Bezpečnost

Vhodným doplňkem pro zahradní trampolíny je ochranná síť. Pokud nechcete své děti sbírat z okolních keříků, doporučujeme zvolit rovnou trampolínu se sítí.

Většinou bývají součástí sady i praktické schůdky. Jednoznačně usnadní přístup k trampolíně. Některé trampolíny jsou až metr nad zemí a dostat se na ně může být pro děti problém (nemluvě o hrozícím pádu, když se sklouzne ruka).

Nosnost trampolíny

Dalším kritériem při výběru zahradní trampolíny může být také její nosnost. Odborníci doporučují trampolíny s nosností kolem 110 kg. Trampolína bude zábavou pro vaše děti na spoustu let a vyřádí se na ní i v době, kdy z nich vyrostou statní teenageři.  

ETAN cz, Vysoké Mýto - ochranná síť uni 10

Nákup trampolíny

S nadsázkou můžeme říct, že trampolíny dnes prodávají  na každém rohu. Rozhodně trampolíny nekupujte na tržnicích. Dejte pozor na podezřele levné zahradní trampolíny, které mohou mít nekvalitní pružiny, ledabylé uchycení pružin, špatný materiál použitý na poskokovou plochu a mnohé další neduhy.

A pár ušetřených stovek nestojí za jakékoliv zranění. Vždy si zkontrolujte, zda má trampolína potřebné certifikáty o nezávadnosti materiálu a osvědčení o splnění bezpečnostních testů. Vybírejte vždy prodejce, který nabízí k trampolínám i náhradní díly.

Kvalitní zahradní trampolíny můžete nakoupit pohodlně přes internet ve specializovaném e-shopu Etan.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz