Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zahradní technika BRILL CZ: kvalita a komfort

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vývoj v oblasti zahradních strojů se spalovacím motorem směřuje především k poskytování maximálního komfortu uživateli a také k ohleduplnosti vůči životnímu prostředí. Pomalu si začínáme zvykat na pohodlný elektrostart, či dokonce volitelnou rychlost pojezdu. To vše vám nabízí zahradní technika BRILL CZ.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Steelline_Plus | foto: aje

U nejmodernějších sekaček řady BRILL Steelline je možno volit mezi čtyřmi způsoby sečení s bočním výhozem, zadním výhozem nebo sběrem do koše, či mulčováním. Velká pojezdová kola poskytují výbornou manévrovatelnost i v členitém terénu.

Hlavní přednosti nejmodernějších elektrických sekaček EVOLUTION dokonale vystihují moderní styl života. Navíc tento opravdový pomocník vyžaduje minimum úložného prostoru díky možnosti jeho uskladnění ve vzpřímené pozici. Uzavřený multifunkční koš zachycuje trávu, prach a pyly a proto je mimo jiné velmi vhodný pro alergiky.

Svislé parkování není fikcí ani u benzinové sekačky EVOLUTION díky patentovanému palivovému uzávěru. Nejčerstvější novinkou v řadě EVOLUTION je sekačka s lithium-iontovým akumulátorem, který nabízí vysoký výkon a delší dobu chodu ve srovnání se starší generací baterií, avšak bez nežádoucích emisí CO2 a rychle rostoucích provozních nákladů. Lithium-iontovým akumulátorem je osazena také nová vřetenová sekačka BRILL.

Sekačka Subaru


Kdysi nepříliš známé provzdušňování (vertikutace) je dnes i díky multifunkčním sekačkám Hattrick na mnoha zahradách samozřejmostí. Tento stroj velmi zdařile kombinuje funkce sekačky a provzdušňovače.

Brill cz

Výhradní zastoupení zn. BRILL, GLORIA, ACTIVE a CANADIANA pro ČR a SR. Sekačky, zahr. traktory, vertikutátory, drtiče, křovinořezy, pily, postřikovače pro zahradu a průmysl, sn. frézy a oleje CASTROL

Takto je opět možné ušetřit skladovací prostor (místo 2 strojů, jeden multifunkční). Pro starý a značně zanesený trávník není provzdušňování dostatečné. Jen výkonný vertikutátor efektivně odstraní mech, plsť, starou a odumřelou trávu.

V opačném případě nemají vzduch, voda a živiny přístup k travním kořenům. Nepropustná travní plsť neumožňuje hluboké zakořenění travních stébel a rovněž vytváří podmínky pro bujení plísní. Travní vertikutátory BRILL spolehlivě splní nároky na výše zmiňované ošetření trávníku. Charakteristickými prvky těchto strojů je centrální nastavení pro provoz a transport a plynulé nastavení výšky nožového válce.

Na velké plochy použijte zahradní traktory

Komfortní sečení velkých ploch spolehlivě zvládnou zahradní traktory BRILL Crossover. Zcela unikátní je u nejvýkonnějšího modelu systém elektrického vyklápění sběrného koše ovládaného přepínačem. Rozměrné pneumatiky spolu s osvědčenými jednoválcovými a dvouválcovými motory Briggs & Stratton a Honda u traktorů se záběrem 102 cm poskytují maximální komfort i při průjezdu obtížným terénem.

Profiline - BRILL CZ s.r.o.Díky bohatému příslušenství, mezi něž patří mj. sněhová radlice, posypový vozík, čistící stroj, sběrač listí a nečistot, travní válec, přívěsný vozík a aerifikační válec, jsou zahradní traktory celoročně a všestranně využitelné.

3-barové tlakové postřikovače GLORIA s nádrží z plastické hmoty jsou určeny především pro biologickou ochranu rostlin, popř. k hubení plevele. Nejčastěji jsou využívány k aplikaci postřiku na malé stromy, keře a růže.

Vysokotlaké 6-ti barové postřikovače se vyrábějí z nerezové ušlechtilé oceli či ocelových plechů, přičemž na vnitřních stěnách těchto ocelových postřikovačů je nanesena jakostní umělá hmota. Jejich vylepšená řada odolná oleji a žiravinám nalezne kromě klasické biologické ochrany rostlin také časté uplatnění v průmyslu, řemeslnictví a v zemědělství.

Od přístrojů s visačkou MADE IN GERMANY se přesouváme do slunné Itálie. Celá historie společnosti ACTIVE je protkána vývojem a výrobou vlastních dvoutaktních motorů. Křovinořezy, motorové pily a nůžky na živé ploty značky ACTIVE patří mezi špičkové produkty určené především pro profesionální údržbu zeleně a těžbu dřeva.

Značka Canadiana, patřící do skupiny Briggs&Stratton, je především v zámoří tradičním dodavatelem jednostupňových a dvoustupňových sněhových fréz. Desetiletími získávané zkušenosti v tvrdých zimních podmínkách přinesly řadu pozoruhodných technických řešení, která již několik let oceňují i zákazníci v ČR.

Hlavní snahou společnosti BRILL CZ, s.r.o. je dále rozvíjet kvalitní prodejní a servisní síť podtrhující vysokou životnost a užitnou hodnotu uvedených značkových strojů.

Více informací naleznete na stránkách www.brill.cz.

Logo - BRILL a GLORIA


Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Postavte dřevěný plot s brankou

Postavte dřevěný plot s brankou

Plot nejen chrání majetek a soukromí. Má také dekorativní funkci, dotváří vzhled domu a zahrady. Chcete-li se pustit do...

Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě

Vše pro kutily a řemeslníky na jednom místě

Spolehlivé nářadí je základem pro dobře odvedenou práci nejen v případě řemeslníků a dalších profesionálů, ale také v...

Zdražuje váš dodavatel energií? Přejděte k Centropolu

Zdražuje váš dodavatel energií? Přejděte k Centropolu

Dodavatelé energií jako je ČEZ a E.ON zdražují. Přechodem od drahých dodavatelů máte tu nejlepší možnost, jak ušetřit...

Najdete na iDNES.cz