Zahradní osvětlení dává zahradě zcela nový rozměr

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zahradní osvětlení patří k základnímu vybavení zahrad, na jeho provedení jsou kladeny stále vyšší nároky. Zahradní osvětlení není jen vodítkem ve tmě. Stává se součástí komplexního designu zahrady.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zahradní osvětlení dává zahradě zcela nový rozměr

S příchodem jara opět nastává vhodná doba ke zkrášlování zahrad i montáži zahradního osvětlení. To bylo vidět i na letošním veletrhu For Garden, kdy různé koutky prostoru ožívaly hrou světel v rámci nabídky osvětlení zahrad.

Možná znáte také, když vybíráte nějaké vybavení do svého domu či zahrady a nespokojíte se s průměrností. Někdy člověk hledá celé dny či týdny, než narazí na věc, jež odpovídá jeho představám. Tentokrát jsme hledali za vás zahradní osvětlení.

Dekorativní zahradní osvětlení na klíč, z rukou profesionála

Dekorativní zahradní osvětlení umí vytvořit oslnivou atmosféru a zahradě po soumraku propůjčí zcela odlišnou tvář. Kromě prosté nabídky zahradního osvětlení, kterými internet praská ve švech, jsme se zaměřili také na doplňkové služby.

Designové zahradní osvětlení tvoří samostatnou kapitolu v budování zahrad. Požadujete-li nadstandard, je dobré se svěřit do rukou odborníka designéra, s mnohaletou praxí, jež nabízí bohaté zkušenosti s realizací a kreativní přístup. Výsledná instalace zahradního osvětlení pak předčí vaše očekávání. 

Zahradní osvětlení dává zahradě zcela nový rozměr

Náš úlovek mezi zahradním osvětlením

Při našem pátrání v široké nabídce zahradního osvětlení nás na veletrhu For Garden zaujal stánek s designovými ručně kovanými a precizně zpracovanými svítidly Robers.

Širší nabídku jsme si prohlédli i na e-shpu www.led-zahrada.cz. Od mnoha jiných eshopů se totiž liší tím, že přináší klientům komplexní řešení, zahrnující zahradní osvětlení, které si mohou sami instalovat, ale též montáže osvětlení na míru a návrhy zahradního osvětlení zdarma. 

Zaujali nás nádhernými fotografiemi z realizací zahradního osvětlení, které shlédnete se zatajeným dechem. Opravdovou perličkou v realizacích je tapetování stínem. Z nudných zídek dokáže večer vykouzlit úchvatné představení. Pokud si objednáte základní nekované zahradní osvětlení nad 1500 Kč, máte dopravu zdarma a k objednávce je navíc možné získat předplatné časopisu o zahradě. Další výhody najdete na webu.

Předváděcí centrum a montáž s důrazem na detaily

Při osobním setkání nám Václav Holas připravil zajímavou prezentaci zahradních svítidel, seznámil nás s různými druhy osvětlení, a objasnil nám, které je vhodné pro různé účely. Upozornil, že kromě samotných svítidel je též důležitý výběr led-žárovek. Jakou úsporu může přinést zahradní osvětlení pomocí LED diod oproti klasickým halogenům třeba u 300 m2 zahrady? 

"Vždy záleží na konkrétní zahradě resp. na počtu míst vhodných k dekorativnímu osvětlení. Pokud budeme počítat v průměru s 10 svítidly, tak při použití 20W halogenových žárovek se dostáváme na spotřebu 200W. Nahrazením 10 halogenových žárovek 4W LED úspornými žárovkami, se při podobném výkonu dostane na spotřebu 40W. Úspora při hodinovém svícení je pak úctyhodných 160W," říká Václav Holas.

Robers - šperk mezi zahradními svítidly pro náročné klienty a komerční objekty

Kovaná zahradní svítidla Robers přinášejí kouzlo dávných tradic, zabalené do stylového designu současnosti. Výsledkem je luxus, nadčasovost a univerzálnost těchto svítidel. Patří k žádaným solitérům interiérů a zahrad, dekorují příjezdové cesty, parky, luxusní sídla i komerční prostory.

Nejnáročnější  klientela často využívá realizací na zakázku, dle návrhu špičkových a uznávaných architektů. Prohlédněte si svítidla Robers a zakuste část této atmosféry z fotografií. 

Zahradní osvětlení je skvělou volbou i pro malou zahrádku

Zahradní osvětlení dává zahradě zcela nový rozměr

První dotazy jsme směřovali na klientelu mající jen menší zahradu, kteří zatím ještě ani neuvažovali o venkovním osvětlení. Led-zahrada k tomu říká: "Byli byste překvapeni, právě kolik menších zahrad si u nás objednává zahradní osvětlení včetně návrhu rozmístění a montáže. Je to proto, že osvětlení i s montáží pro menší plochy může vyjít zvlášť výhodně, a prostor po odborném návrhu vypadá při nočním pohledu mnohdy daleko větší a efektnější, než když se o laické osvětlení snaží přímo majitelé. Rozdíly jsou prostě nesrovnatelné. Jsme schopni klientovi předvést přímo na místě při montáži i různé alternativy s použitím světlejších či studenějších tónů světla, nebo určité varianty v rozmístění. Nic v podstatě není problém, jsme kreativní designéři a svým způsobem umělci. Při montáži zahradního osvětlení, dostanete návrh zahradního osvětlení na míru vaší zahradě zdarma." 

A vybízí nás, abychom si prohlédli fotografie z realizací, umístěné na webu. Po shlédnutí musíme s kolegyní konstatovat - tak takhle by měla večer opravdu vypadat zahrada a terén kolem terasy. 

A že jsme to v okolí zatím neviděli je škoda, majitelé obdobného osvětlení se mohou svojí večerní zahradou opravdu pochlubit. Uvidíme po veletrhu za rok, koho zahradní osvětlení nadchne a nechá tuto sezonu svoji zahradu ožít i večer a ještě energeticky úsporně, díky nízké spotřebě LED.

www.led-zahrada.cz.

Autor:

Nejčtenější

Mountfield překvapuje: ve velkém se pustil do vánočních dekorací

Vánoční dekorace Mountfield.

Mountfield letos pojímá Vánoce ve velkém stylu. Připravil pro zákazníky ohromný výběr vánočních dekorací. Od LED...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Další z rubriky

Vířivka hlavně v zimě

Vířivky Villeroy & Boch pro letní i zimní užívání na vaší zahradě.

Už jste zkoušeli venkovní vířivku v zimě? Je to to nejlepší místo pro relaxaci těla i mysli! A potom si dáte saunu s...

Sprchové kanálky Geberit CleanLine

Sprchové kanálky Geberit CleanLine nejenom velmi dobře vypadají, ale také se...

Jednoduše čisté, jednoduše krásné. Sprchy v úrovni podlahy jsou dnes velmi oblíbené a žádané. Ideálním řešením je nový...

Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění

Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění

Právě je ideální doba začít přemýšlet o výměně oken a dveří, aby vám příští sezónu neunikalo drahocenné teplo. Kvalitní...

Najdete na iDNES.cz