Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zahradní bazén pro každého, podle čeho vybírat?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Rodinná dovolená u moře pro čtyři členy je nezanedbatelnou finanční položkou v rodinném rozpočtu. I když je vaše letní dovolená sebekrásnější, za čtrnáct dní skončí a vy se vracíte domů na sluncem vysušenou zahradu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

AZ - RELAX s.r.o. - bazény, příslušenství, mobilní zastřešení | foto: AZ - RELAX s.r.o.

Vzpomínky na osvěžující hotelový bazén v kontrastu s vyprahlou zahradou a pohledem na upocenou rodinu vás nutí zamyslet se, zda neinvestovat a nepořídit si vlastní zahradní bazén.

Trh je nasycen celou řadou různých druhů a tvarů bazénů, akčních nabídek, výhodných setů, ale jen málokdo je schopen se v té záplavě nabídek orientovat.

Zeptali jsme se proto za vás jednoho z nejvýznamnějších prodejců bazénů v ČR firmy AZ-RELAX, aby Vám pomohl správný zahradní bazén vybrat.

Jaký zahradní bazén je ten správný?

Jak má budoucí majitel správně postupovat, než se rozhodne jaký zahradní bazén pořídit?
Prvním krokem by mělo být zhodnocení, pro koho vlastně zahradní bazén stavíme, zda pro osvěžení dětí či pro "týrání" těla všech členů rodiny. Od toho se pak odvíjí velikost a především i další výbava bazénu. Následně je nutné zhodnotit, co jsem schopen udělat si sám a co již svěřím odborné firmě.

AZ - RELAX s.r.o. - bazénové centrum

Udělat sám?
Ano, zní to trochu podivně, zahradní bazén však není jen ta velká vana, kterou koupím a posadím na zahradu. Pro zahradní bazén je potřeba nejprve připravit jámu, vybetonovat dno, připravit výkop pro uložení rozvodů vody, následně pak bazén obetonovat, položit dlažbu a jako po každé stavbě uklidit a upravit zahradu.

To chcete naznačit, že si musím nejprve sehnat stavební firmu pak bazénáře a ještě zahradníky?
Jak kde. Jsou firmy, které vám prodají zahradní bazén a skutečně čekají, až si vše sami připravíte. My našim zákazníkům nabízíme služby kompletní.

O celou vaši zakázku se stará společnosti AZ-Relax

Kompletní službou myslíte co?
Když říkáme kompletní služby, myslíme tím skutečně všechny služby. Zákazník přijde k nám na prodejnu, zde se ho ujme zkušený prodejce, který zákazníka seznámí s naším sortimentem a v případě zájmu ihned vypracuje prvotní nabídku na zahradní bazén. Naší velkou výhodou je, že máme všechny námi nabízené bazény nainstalované v zahradě a tak zákazník může vidět, co je mu nabízeno.

Domluvíme si schůzku u zákazníka na zahradě, kam již přijede s naším technikem i zástupce partnerské stavební firmy. Po prohlídce zahrady a upřesnění rozsahu zakázky následuje upřesnění cenové nabídky vč. stavebních prací a poté sepsání smlouvy a zahájení zamýšlené realizace.

Smlouva, a to bych zdůraznil, je uzavřená pouze s naší firmou, tím odpadají starosti s jednáním s více partnery. O celou vaši zakázku se staráme my. Od uzavření smlouvy zbývá pět týdnů k dokončení a předání hotového díla. Pokud je zákazník zručný a požaduje sám si provést stavební připravenost, dostane od naší firmy veškeré podklady.

AZ - RELAX s.r.o. - zastřeš. bazénu

Zahradní bazén a jeho stavba on-line

Vraťme se k výběru bazénu, co nabízíte vy?
Podívejte se: každý prodejce si hájí své, každý vám poví o svém produktu to nejlepší a o všech ostatních většinou kritiku. Naší strategií je bez jakéhokoli protěžování nabídnout veškeré typové řady bazénů v rámci zachování té nejvyšší kvality. Jedná se o bazény plastové, bazény fóliové typizované, bazény fóliové na míru, bazény ze skleněné mozaiky a v neposlední řadě bazény dřevěné.

Naší snahou je vždy svým zákazníkům navrhnout to nejvhodnější a zároveň nejvýhodnější řešení přesně dle jejich konkrétních potřeb, včetně zastřešení bazénů. Jako novinku máme komplexní sledování bazénu na internetu, takže pokud si zákazník žádá plný servis, můžeme sledovat jeho zahradní bazén on-line a včas reagovat, např. na špatné parametry vody, zatopení šachty, nedostatek chemie pro dávkovací čerpadla atd. atd.

 AZ - RELAX s.r.o. - zastřeš. baz.

V úvodu jste hovořil o další výbavě pro zahradní bazén, co jste měl na mysli?
Zahradní bazén musí mít kvalitní a dostatečně silnou filtraci. Ta je nutná pro bezproblémový provoz a pro údržbu vody v bazénu. Každý dobrý bazénář vám navrhne nejvhodnější rozmístění technologických prvků v bazénu a doplní tento okruh odpovídající filtrační stanicí. Filtrační okruh se dá rozšířit o další doplňky, jako jsou například automatická dávkovací čerpadla na chemii, topení, UV lampy.

Tyto doplňky se dají instalovat i dodatečně. To co je nutné volit již před instalací bazénu, jsou doplňky, které se osazují přímo do bazénového tělesa (podvodní světla, protiproud, masážní či vzduchovací trysky, chrliče, atd.).

Ještě závěrem, patříte mezi největší prodejce, jak jste se v tak silné konkurenci dostali na vrchol?
Víte, jakákoli odpověď na tuto otázku by byla sebechválou. Za nás a naše vrcholné postavení na trhu hovoří celá řada spokojených zákazníků, dobré reference a především profesionálně odváděná práce. Každý náš zákazník dostane plný servis jak po stránce informační, poradenské, tak samozřejmě po stránce návrhové a realizační a to vše za velice příznivé ceny. U nás si vybere naprosto každý.

Kontaktní údaje společnosti:

AZ - RELAX s.r.o. - logo firmyAZ-RELAX, s.r.o.
Černokostelecká 480, 251 01 Říčany
Tel.: 604 201 510, 323 601 980, Fax: 323 601 980
E-mail: azrelax@azrelax.cz
Skype: az-relax.prodejna
ICQ: 410136266
web: http://www.azrelax.cz

Autor:
Témata: Říčany, Skype

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.