Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Začněte si s A-STYLEM Liberec a pohyb bude Váš kamarád

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Úspěšné taneční centrum rozjíždí v Liberci už svou 18. sezónu! Street dance, aerobic, cheerleading a spousta dalších novinek Vás čeká ve škole s dlouhou tradicí, zkušenostmi a jedinečnou atmosférou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Začněte si s A-STYLEM Liberec a pohyb bude Váš kamarád | foto: P.J.Art Production s.r.o.

A-styl vždy kladl důraz na kvalitní zázemí, zkušené lektory a přátelskou atmosféru a jeho mnohaletá práce vyústila ve více než 500 spokojených členů. Každý podzim prezentuje široké veřejnosti, co vše umí, co nabízí a zve všechny věkové kategorie k náborům do svých kurzů. 

Začněte si s A-STYLEM Liberec a pohyb bude Váš kamarád

Začněte si s A-STYLEM Liberec a pohyb bude Váš kamarád

A-styl Liberec se věnuje výuce tanečních stylů street dance, break dance, poppin‘, jazz dance a dále sportovnímu aerobicu a cheerleadingu. Zájemci o kurzy si mohou vybrat styl, který jim sedne pomocí přehledného rozcestníku na www.astyl.cz. Přijdete v době náborů  nebo kdykoliv průběhu roku do A-STYL Centra (Sport Park Liberec, Jeronýmova ulice), kde se nahlásíte. V prvním týdnu kurzů je možné zdarma vyzkoušet více lekcí a pak se teprve rozhodnout, co Vás nebo Vaše dítě oslovilo nejvíce. 

Svěřenci A-stylu sbírají každý rok velké množství úspěchů. V roce 2014 to byly tituly mistra ČR ve street dance (kategorie street dance battle crew) a několik mistrovských titulů ve sportovním cheerleadingu. Úspěch zaznamenala i složka sportovního aerobicu, která z finále seriálu Mistry s mistry přivezla 2 x zlato a 2 x bronz a skončila jako klub na 9. místě celkem z 39 klubů z celé ČR. Radost A-stylu dělá také rozrůstající se složka modern dance, která na mistrovství ČR disciplín ART vytančila 3. místo v kategorii Modern & Contemporary II. liga.

Začněte si s A-STYLEM Liberec a pohyb bude Váš kamarád

Začněte si s A-STYLEM Liberec a pohyb bude Váš kamarád

A-styl Liberec také nabízí velké množství kurzů pro všechny, kteří nechtějí sbírat cenné kovy. Základy gymnastiky patří mezi jednu z nejoblíbenějších aktivit pro předškolní děti. Dále si tu najdou svou zábavu i malé baletky, roztleskávačky, hip hopáci a aerobičky. Oblíbená je lekce pro děti od 3 let, kde se formou hry učí základům pohybu a rytmiky. Dalším úspěšným kurzem je tanec pro rodiče, kde si mohou dospěláci vyzkoušet to, co se učí jejich ratolesti. Všichni se pak mohou prezentovat v rámci každoroční závěrečné show, která do Tipsport areny přitáhne více než 1500 diváků. 

Začněte si s A-STYLEM Liberec a pohyb bude Váš kamarád

Nevíte, jak děti zabavit po skončení sezóny? A-STYL každé léto pro děti pořádá řadu příměstských táborů i pohybových kempů. Příměstský tábor pořádá i na podzimní prázdniny.

Kontakt:

A-STYL Centrum Liberec

Jeronýmova 570/22

460 07 Liberec 7

www.astyl.cz

info@astyl.cz

tel.: 732 619 666

Každý rok se tanečníci podílí na velkém množství společenských a sportovních akcí, ať už jsou to vystoupení na plesech, firemních akcích, sportovních utkáních (např. Bílí Tygři Liberec) či hudebních festivalech. Tanečníky A-stylu bylo možné vidět i na mistrovství světa v letech na lyžích v Harrachově, na Fiba world cupu v basketbalu v Praze či na mistroství světa ve freestyle fotbalu v Liberci.

Začni si s A-STYLEM a tvůj život se dá do pohybu! To je motto pro letošní nábory a v případě A-stylu Liberec bude jistě vyplněno bezezbytku!

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vsaďte si na MS v Rusku v Tipsportu a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Obhájí titul Němci, nebo konečně na trůn vrátí Brazilce? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během MS...

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce...

Pyrenejská řež pro Španěly? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Hned druhý den šampionátu nás čeká jeden z hitů, ve kterém tipéři favorizují Španěly. Vstupte do největší komunity...

Spraví si Argentina chuť? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Spraví si Argentina chuť? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Messi a spol. jdou pro životně důležitou výhru, ale proti stojí silní Chorvaté! Vstupte do největší komunity sázkařů a...

Jak digitalizace a 3D modely pronikají do dopravních staveb

Jak digitalizace a 3D modely pronikají do dopravních staveb

Státní fond dopravní infrastruktury (SFDI) chce na dopravních stavbách co nejdříve zavést do praxe využití digitálních...

Další z rubriky

Nasbírané zkušenosti ženou Pavla Žura o kus dál

Pavel Žur

Dvacet let působí jako městský zastupitel, osm let je členem Rady statutárního města Jablonec nad Nisou, nasbíral i...

CENTRUM BABYLON: zábava i relax pod Ještědem

V originálních kulisách Aquaparku na vás čekají atrakce jako je 3D Laser Show,...

Zima se blíží a s ní také vánoční shon. Pokud přemýšlíte, kde si dobít energii před náročným obdobím nebo chcete...

Liberecký kraj zve na Konferenci ke čtenářské gramotnosti

Konference ke čtenářské gramotnosti

Dne 6. února 2018 se uskuteční Konference ke čtenářské gramotnosti v rámci realizace projektu s názvem Krajský akční...

Najdete na iDNES.cz