Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Začínající české autory podporuje Nakladatelství BRÁNA

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nakladatelství BRÁNA dává šanci začínajícím českým autorům a díky širokému spektru žánrů si každý čtenář přijde na své. Začtěte se do příběhů od nadějných začínajících spisovatelů i autorů, kteří si již na poli beletrie vydobyli svou pozici.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Robert Sobota: Láska nehezká | foto: Nakladatelství BRÁNA

Široké portfolio titulů vydávaných Nakladatelstvím BRÁNA nabízí čtenářům knihy renomovaných autorů, ale i těch, kteří se svou tvorbou teprve začínají. V letošním roce byla například vydána prvotina Pavla Sekyrky Bez soudu nebo Kolotoč strachu nového autora Jana Vavříka.

Barbara Erskinová: Nejtemnější hodina

Barbara Erskinová: Nejtemnější hodina

V nabídce nakladatelství je také nespočet zahraničních titulů, mnohé autory vydává již dlouhé léta. Jednou z nich je čtenářům velmi známá Barbara Erskinová. Dalším autorem, kterého Nakladatelství BRÁNA pravidelně nabízí českým čtenářům, je známý horolezec, cestovatel a spisovatel Reinhold Messner.

Přečtěte si slovenské autory v češtině nebo české ve slovenštině

Vydává také knihy slovenských autorů v českém překladu a novým projektem nakladatelství je vydávání knih i na Slovensku, a to jak slovenských autorů, tak i překladů našich českých knih.

V současné době nakladatelství vydává přibližně 100 titulů ročně

Nakladatelství BRÁNA se vydávání krásné literatury věnuje již více než 21 let. První rok své působnosti vydalo 5 knih a o deset let později 38. V současné době Nakladatelství BRÁNA vydává každý rok přibližně 100 nových knih a od svého založení se může pochlubit celkem 872 tituly.

Nakladatelství zpočátku sázelo především na zájem o historii, zmapovalo například celou historii rodu Habsburků. Dosud vydává historické romány a biografické knihy, které spadají do edice Životy slavných a jsou plné zajímavých historických faktů.

Beletrie i literatura faktu pro každého čtenáře

Jan Lebeda: Medovníček na cestách

Jan Lebeda: Medovníček na cestách

Nakladatelství BRÁNA se také zaměřilo na vydávání ženských románů, jenž se těší stále větší oblibě. Pro mužskou část čtenářů nakladatelství každoročně připravuje military, detektivky či napínavé thrillery. Do edičního plánu se v současné době řadí i literatura pro děti a mládež. Velmi oblíbeným se stal skřítek Medovníček, jehož dobrodružství nikdy nekončí.

Těšit se můžete na vydání nové knihy od Jany Benkové Až po uši. V životě krásné Amélie, slečny nebezpečné, která celý život jen využívá pozornosti mužů, od které si bere jejich luxusní dary, nastane změna. Poprvé se doopravdy zamiluje. Muž jejích snů ale nakonec dá přednost jiné. Když se jejich životy opět střetnou, Amélie se chopí šance a zdá se, že s Matějem může konečně prožít tu pravou romanci. Nebo je to jen zdání?

Více informací o Nakladatelství BRÁNA a celé portfolio jeho titulů najdete na www.brana-knihy.cz.

Příjemné chvíle odpočinku můžete strávit čtením těchto knih:

Marcela Mlynářová: Dokud držím pohromadě

Marcela Mlynářová: Dokud držím pohromadě

Marcela Mlynářová: Dokud držím pohromadě

Nový titul úspěšné autorky, jejíž knihy jsou především pro čtenářky, které hledají povzbuzení, pobavení a odreagování od každodenních starostí.

Jan Lebeda: Medovníček na cestách

Pokračování oblíbených příhod malého skřítka Medovníčka, který se tentokrát vydává na dobrodružné cesty a s divokými husami se podívá až do Holandska.

Barbara Erskinová: Nejtemnější hodina

Začíná letecká bitva o Velkou Británii. Je léto roku 1940 a Evie Lucasová má oči jen pro mladého pilota Tonyho. Čeká ji velká kariéra umělkyně, ale donekonečna kreslí jen Tonyho portréty. O sedmdesát let později se ovdovělá Lucy pokouší rozluštit záhadu jednoho obrazu od slavné malířky Evelyn Lucasové. Na jaká tajemství při svém pátrání narazí? I tentokrát připravila Barbara Erskinová pro své čtenáře poutavý milostný příběh s nečekaným rozuzlením.

Peter James: Blízko smrti

Peter James: Blízko smrti

Peter James: Blízko smrti

Čtyři mrtví, odcizená rakev, jeden pohřešovaný, ale žádná stopa. To je případ, který musí vyřešit sympatický hrdina detektiv-superintendent Roy Grace. Druhé vydání úspěšného románu Petera Jamese, který poprvé vyšel pod názvem Opravdu mrtev.

Novinky Nakladatelství BRÁNA

Pavel Sekyrka: Bez soudu

Pavel Sekyrka: Bez soudu

Pavel Sekyrka: Bez soudu

Strhující osudy několika postav, které se odehrávají v průběhu let 1927-1950. Jakým způsobem jejich životy ovlivní válka a nástup komunistického režimu a jak dopadne jejich boj o přežití?

Jan Vavřík: Kolotoč strachu

Jan Vavřík: Kolotoč strachu

Jan Vavřík: Kolotoč strachu

Příběh dívky, jejíž život nezačal jako procházka růžovou zahradou. Kniha Jana Vavříka popisuje osudy hrdinky Kristýny, která je v dětství týraná a zneužitá otcem. Tato událost ovlivní celý její život a v budoucnu bohužel i výběr partnera, který se jejímu otci v mnohém podobá.

Robert Sobota: Láska nehezká

Láska má mnoho podob a nemusí být nutně jen šťastná. Co by se ale stalo, kdyby někdo objevil nápoj lásky? Jak by vypadal svět, v němž jeden člověk může druhého ovládat pomocí pilulky? Věda nás překvapuje neustále a román Láska nehezká nám zanedlouho nemusí připadat jako sci-fi.

Oldřich Dudek: Záletný ďábel a jiné radosti

Oldřich Dudek: Záletný ďábel a jiné radosti

Oldřich Dudek: Záletný ďábel a jiné radosti

Nová kniha Oldřicha Dudka obsahuje humorné povídky na téma láska, manželské i mimomanželské vztahy a život vůbec. Celá kniha je doprovázena autorovými kreslenými vtipy.

Autor:

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Do Rudolfina míří nejlepší melodie z počítačových her

Filmová filharmonie nabídne koncert plný hudby z her.

Call of Duty, World of Warcraft nebo Final Fantasy – kultovní hry se teď představí trochu jinak. V hlavní roli bude...

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky

Výstava Atlas od Daniela Hanzlíka vás pozve do tajuplného světa fyziky.

Nechte se okouzlit nevšední výstavou Daniela Hanzlíka, jejíž základní myšlenkou je prověřování fyzikálních principů a...

Díla Černého a Slavíčka ozdobou další aukce obrazů Galerie ART Praha

Karel Černý - Milenci

V „Mekce českého moderního umění“, v pražské Galerii Mánes, bude už tuto sobotu 19. května další aukce atraktivních...

Najdete na iDNES.cz