Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Záchranu svých dat svěřte profesionálům

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Život bez počítačů si dnes málokdo umí představit. Svěřujeme jim důležité dokumenty, pracovní výsledky, ale i osobní fotografie a rodinné zážitky. Ve firmách počítače zastávají roli centrální nervové soustavy, zajišťující každodenní provoz. Ztráta dat se v takovém případě rovná totálnímu kolapsu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Záchranu svých dat svěřte profesionálům | foto: DATARECOVERY, s. r. o.

Perné chvilky zažíváme už jen v okamžiku, kdy náš počítač nebo notebook pouze „zamrzne“. Dochází však i k horším situacím. Běžně používaná aplikace se najednou nespustí jako vždy, počítač nám hlásí poškození dokumentu nebo jeho nepřístupnost. Někdy se dokonce ani nepodaří PC spustit.

Všechny tyto příznaky mohou ve výsledku znamenat vážnou ztrátu dat. Abyste v takové situaci o svá data nadobro nepřišli, je nejrozumnější obrátit se na specializovanou firmu, která se záchranou dat profesionálně zabývá. Nejlepší možnou volbou je česká společnost DATARECOVERY, s. r. o., která se obnovování dat z paměťových médií věnuje již od roku 1991.

Pro svá data chtějte to nejlepší

Pokud se vaše uložená data stanou nedostupná, nespoléhejte se na různé „osvědčené“ návody z internetu nebo rady známých. Opravdu chcete riskovat, že díky těmto nevratným krokům vám vaše data již nikdo nedokáže navrátit? 

Chcete-li, aby vaše data zůstala zachována, co nejdříve po zjištění problému celé zařízení vypněte a už ho znovu nezapínejte. Pro úspěšné vyřešení nedostupnosti dat se pak neprodleně obraťte na odborníky v záchraně dat, firmu DATARECOVERY. Zavolejte jim na nonstop linku 777 626 682 nebo navštivte internetové stránky www.zachrana-dat.cz. Vaše datové médium si firma zdarma vyzvedne kdekoliv v České republice.

Rychlá cesta k obnovení vašich dat

Jakmile je médium či zařízení s vašimi daty doručeno do technické laboratoře DATARECOVERY, je u něj provedeno bezplatné posouzení možnosti provedení záchrany dat. Po jejím dokončení se dozvíte časovou i finanční náročnost, které si obnovení vašich dat vyžádá.

Záchranu svých dat svěřte profesionálům


Zejména u firem znamená mnohdy ztráta dat významné ohrožení chodu společnosti či nedodržení smluvních termínů. V takovém případě je vhodné nechat provést záchranu dat v rychlém EXPRES režimu. Na zakázce se poté v technické laboratoři pracuje přednostně bez ohledu na pracovní dobu, svátky či víkendy až do chvíle, než nejsou data úspěšně obnovena.

Nejlepší řešení záchrany dat

Běžné pevné disky (HDD, SSD), domácí úložiště NAS ani firemní serverová disková pole RAID nenabízí vždy zcela bezchybně fungující technické řešení. Také průběžné zálohování dat často kvůli lidskému faktoru nepomůže s vyřešením problému jejich ztráty.

Všechny dané situace však umí vyřešit v záchraně dat zkušení odborníci se specializovaným vybavením a zázemím technické laboratoře. V případech, kdy se ocitnou vaše data v ohrožení, si zachovejte chladnou hlavu a nebojte se vyhledat odbornou pomoc. U české společnosti DATARECOVERY za záchranu platíte jen v případě úspěšného obnovení vašich dat. 

Záchranu svých dat svěřte profesionálům


DATARECOVERY, s. r. o. je mnoha klienty ověřený český odborník na záchranu dat z pevných disků (HDD, SSD, SSHD), diskových polí RAID i všech ostatních typů datových médií a zařízení. Při problémech s daty se na firmu s důvěrou obraťte telefonicky na čísle 777 626 682 nebo přes internet na www.zachrana-dat.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Rozjeďte to s digitálními technologiemi na plný plyn

Rozjeďte to s digitálními technologiemi na plný plyn.

Příjemné prostředí je v moderních automobilech jedním z nejdůležitějších prvků, které mají jejich vývojáři na starost....

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic.

Internet už dnes každý bereme jako samozřejmost. Ten nejspolehlivější a nejrychlejší funguje díky sítím optických...

Najdete na iDNES.cz