Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Záchrana a obnovení dat v DATARECOVERY? Spolehněte se

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Váš pevný disk, USB flash, paměťová karta DVD nebo diskové pole RAID nefungují? Zkolaboval vám mobilní telefon nebo herní konzole? Spolehlivá záchrana a obnovení dat Vás čeká v DATARECOVERY.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Obnovení dat je v DATARECOVERY denní chléb, pomohou i vám. | foto: DATARECOVERY, s.r.o.

Pokud se vašim datům stane jakákoli nehoda, zachovejte klid. Obnovení dat a záchrana disků je dnes běžná služba. Na hotline společnosti DATARECOVERY vám poradí, jak na to.

Váš pevný či externí disk, ostatní paměťová média jako DVD, USB flash disk nebo paměťovou kartu jednoduše přenechte profesionálům, pro které je záchrana dat hračkou.

Záchrana dat z většiny paměťových médií

Máte poškozený pevný disk, mobilní telefon vám rozkousal pes, váš nový iPad polila roztržitá sekretářka kávou? Nezoufejte. Záchrana dat laboratoří společnosti DATARECOVERY je prováděna s využitím nejmodernějších postupů, proto je například obnovení dat či smazaných souborů z disků více než možná. A není důležité, zda jde o poškození softwarové, mechanické nebo elektronické.

DATARECOVERY

Pozor! Nikdy se nepokoušejte o obnovení dat sami, riskujete ještě větší poškození média nebo i definitivní ztrátu dat. Poté už následná záchrana dat není možná.

Expresní záchrana dat nejen pro firmy

Režim urgentního obnovení dat, který DATARECOVERY provádí, je určen především klientům, kterým by i krátkodobá ztráta dat způsobila fatální následky. Expresní záchrana dat je dostupná nonstop, 24 hodin denně po celý rok.

Jakmile zavoláte a objednáte si záchranu dat například z notebooku, profesionálové z DATARECOVERY přijedou, vyzvednou ho u vás, podrobí analýze, zachrání data a vše co nejrychleji předají zpět.

Záchrana dat v DATARECOVERY dosahuje mimořádně vysoké úspěšnosti. Za služby zaplatíte jen pokud vaše data skutečně zachrání. Ceny jsou dostupné každému. Pokud budete mít zájem, je možná i záchrana a obnovení dat na splátky.

Obnovení dat nejen z harddisků či diskových RAID polí

S překotným vývojem moderních technologií se záchrana dat rozšiřuje i na nová paměťová média. Záchranu a obnovení dat v DATARECOVERY provádí ze všech typů pevných disků libovolné velikosti. Obnovení smazaných souborů je možné i z takzvaných cvakajících pevných disků Western Digital.

DATARECOVERY

DATARECOVERY

Společnost DATARECOVERY se specializuje na disková pole RAID. Může se pochlubit 100% úspěšností. RAID pole i jiná datová média jsou po jejich zásahu možná provozovat bez reinstalace systému.

Mezi uživateli jsou dnes velmi rozšířené především paměťové karty a flash disky, ale nezapomeňme, že mají omezenou životnost! Obnovení dat v DATARECOVERY provádí ze všech typů těchto zařízení.

Dnes je již běžná záchrana dat z USB flash disků, paměťových karet a SSD disků, lze zachránit i data, která v sobě mají při poškození uloženy mobilní telefony, fotoaparáty, videokamery a další elektro zařízení. Obnovení dat je možné také z disket, CD, DVD, Blu-ray, magnetických pásků a jiných médií.

Už žádná ztracená data - spolehněte se na DATARECOVERY

Záchrana ztracených dat je pro DATARECOVERY posláním od roku 1991. Od té doby již obnovili data z několika desítek tisíc disků a disponují tak opravdu rozsáhlým know-how. Pobočky najdete nejen v České republice, ale i v Německu, Maďarsku a na Slovensku.

Co nezachrání DATARECOVERY, to už nikdo. Navštivte je na www.zachrana-dat.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic.

Internet už dnes každý bereme jako samozřejmost. Ten nejspolehlivější a nejrychlejší funguje díky sítím optických...

Najdete na iDNES.cz