Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Záchrana a obnovení dat v DATARECOVERY? Spolehněte se

Komerční sdělení   15:00aktualizováno  15:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Váš pevný disk, USB flash, paměťová karta DVD nebo diskové pole RAID nefungují? Zkolaboval vám mobilní telefon nebo herní konzole? Spolehlivá záchrana a obnovení dat Vás čeká v DATARECOVERY.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Obnovení dat je v DATARECOVERY denní chléb, pomohou i vám. | foto: DATARECOVERY, s.r.o.

Pokud se vašim datům stane jakákoli nehoda, zachovejte klid. Obnovení dat a záchrana disků je dnes běžná služba. Na hotline společnosti DATARECOVERY vám poradí, jak na to.

Váš pevný či externí disk, ostatní paměťová média jako DVD, USB flash disk nebo paměťovou kartu jednoduše přenechte profesionálům, pro které je záchrana dat hračkou.

Záchrana dat z většiny paměťových médií

Máte poškozený pevný disk, mobilní telefon vám rozkousal pes, váš nový iPad polila roztržitá sekretářka kávou? Nezoufejte. Záchrana dat laboratoří společnosti DATARECOVERY je prováděna s využitím nejmodernějších postupů, proto je například obnovení dat či smazaných souborů z disků více než možná. A není důležité, zda jde o poškození softwarové, mechanické nebo elektronické.

DATARECOVERY

Pozor! Nikdy se nepokoušejte o obnovení dat sami, riskujete ještě větší poškození média nebo i definitivní ztrátu dat. Poté už následná záchrana dat není možná.

Expresní záchrana dat nejen pro firmy

Režim urgentního obnovení dat, který DATARECOVERY provádí, je určen především klientům, kterým by i krátkodobá ztráta dat způsobila fatální následky. Expresní záchrana dat je dostupná nonstop, 24 hodin denně po celý rok.

Jakmile zavoláte a objednáte si záchranu dat například z notebooku, profesionálové z DATARECOVERY přijedou, vyzvednou ho u vás, podrobí analýze, zachrání data a vše co nejrychleji předají zpět.

Záchrana dat v DATARECOVERY dosahuje mimořádně vysoké úspěšnosti. Za služby zaplatíte jen pokud vaše data skutečně zachrání. Ceny jsou dostupné každému. Pokud budete mít zájem, je možná i záchrana a obnovení dat na splátky.

Obnovení dat nejen z harddisků či diskových RAID polí

S překotným vývojem moderních technologií se záchrana dat rozšiřuje i na nová paměťová média. Záchranu a obnovení dat v DATARECOVERY provádí ze všech typů pevných disků libovolné velikosti. Obnovení smazaných souborů je možné i z takzvaných cvakajících pevných disků Western Digital.

DATARECOVERY

DATARECOVERY

Společnost DATARECOVERY se specializuje na disková pole RAID. Může se pochlubit 100% úspěšností. RAID pole i jiná datová média jsou po jejich zásahu možná provozovat bez reinstalace systému.

Mezi uživateli jsou dnes velmi rozšířené především paměťové karty a flash disky, ale nezapomeňme, že mají omezenou životnost! Obnovení dat v DATARECOVERY provádí ze všech typů těchto zařízení.

Dnes je již běžná záchrana dat z USB flash disků, paměťových karet a SSD disků, lze zachránit i data, která v sobě mají při poškození uloženy mobilní telefony, fotoaparáty, videokamery a další elektro zařízení. Obnovení dat je možné také z disket, CD, DVD, Blu-ray, magnetických pásků a jiných médií.

Už žádná ztracená data - spolehněte se na DATARECOVERY

Záchrana ztracených dat je pro DATARECOVERY posláním od roku 1991. Od té doby již obnovili data z několika desítek tisíc disků a disponují tak opravdu rozsáhlým know-how. Pobočky najdete nejen v České republice, ale i v Německu, Maďarsku a na Slovensku.

Co nezachrání DATARECOVERY, to už nikdo. Navštivte je na www.zachrana-dat.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Model z letošní řady QLED boduje v recenzích díky technologii Quantum Dot a zobrazení 100% objemu barev, vysoké úrovni...

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit.

Nově vydaný Chrome 68 upozorňuje na weby bez HTTPS slovy Nezabezpečeno vedle adresního řádku. Další prohlížeče ho budou...

Najdete na iDNES.cz