Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Záchrana a obnova ztracených dat v laboratořích Data Labs

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Data Labs, to je síť laboratoří na obnovu ztracených dat. Data Labs, to je záchrana dat a obnova souborů z pevného disku i diskového pole RAID. Data Labs, to je česká jednička v záchraně a obnově dat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Specialisté v Data Labs si poradí se všemi známými systémy a nezaleknou se ani většiny systémů neznámých. | foto: ahr

Data Labs je ryze česká společnost specializující se na záchranu ztracených dat, obnovu souborů a bezpečnou a ekologickou likvidaci dat. Profesionální záchranu dat a souborů poskytuje Data Labs ve svých specializovaných laboratořích v Praze, Brně a Košicích.

Data Labs se pyšní 100% úspěšností záchrany dat z diskových polí RAID a více než 98% úspěšností obnovy smazaných souborů či jinak ztracených dat z pevných disků HDD.

Obnova dat z disků nejen pevných

Data a soubory jsou zpravidla ukládána na disk. Ten ale nemusí být vždy pevný, nemusí se vždy jednat o tzv. harddisk. Disk může mít také různou velikost, rozhraní, formát a používat různou technologii ukládání dat. I povaha ztráty dat má na správný postup a úspěšnost obnovy dat a ztracených souborů velký vliv.

Záchrana dat z pevného disku s odřenou datovou plotnou je zcela odlišná než obnova smazaných souborů z USB Flash disku. Obnova dat z havarovaného diskového pole si také nic nezadá se záchranou dat z přetržené magnetické pásky DAT nebo DDS.

I pro záchranu dat z pevného disku však platí, že nezáleží na systému souborů ani operačním systému. Poradíme si s NTFS, FAT, EFS, EXT3, ReiserFS, XFS a mnoha dalšími. Obnovu dat z Vašeho Apple Macintosh zvládneme stejně dobře jako ze všudypřítomných Windows.

logo

Záchrana dat z RAID

Obnova dat z diskových polí RAID je poskytována specializovanou divizí RAID Labs. Specialisté na záchranu dat z diskových polí se mohou pochlubit doposud 100% úspěšností při obnově ztracených dat z RAID všech typů, úrovní a systémů. Data Labs nabízí záchranu dat jak ze všech standardních úrovní diskových polí – RAID 0, RAID 1, RAID 5, tak i ze všech rozšířených nebo méně běžných, typicky RAID 6, RAID 5EE, RAID 4.

Nezáleží, zda jste na serveru nebo počítači s centrálním diskovým úložištěm používali operační systém Windows, Novell, linux nebo Apple Mac OS. Nezáleží ani na systému souborů, na který byly pevné disky, resp. celé diskové pole zformátované.

Specialisté v Data Labs si poradí se všemi známými systémy a nezaleknou se ani většiny systémů neznámých. V každém případě se nebojte svěřit záchranu ztracených dat z diskového pole RAID odborníkům z firmy Data Labs!

důvěřujte odborníkům

Ať už potřebujete obnovu souboru z pevného disku, nebo expresní záchranu dat kompletního diskového pole RAID, důvěřujte odborníkům na záchranu dat ze společnosti
Data Labs.

Bezpečná likvidace dat

Bezpečná likvidace dat i ekologická likvidace nosičů informací je v Data Labs prováděna ze všech typů datových nosičů. Mechanická likvidace dat je vhodná zejména pro dokumenty, magnetické a čipové karty, diskety, CD, DVD, magnetické pásky, ZIP, ale i pevné disky.

Bezpečné mazání dat se hodí pro pevné disky, diskety, CD-RW, DVD-RW, ZIP a magnetické pásky. Likvidace dat v magnetické peci je určena jen k likvidaci dat s magnetickým zápisem jako jsou pevné disky, diskety a magnetické pásky. Data Labs nabízí také bezpečnou likvidaci nosičů utajovaných dat dle klasifikace NBÚ.

Autor:
Témata: Apple, Linux, Obnova dat

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Nastala nová éra datového centra Coolhousing.
Nastala nová éra datového centra Coolhousing

Datové centrum Coolhousing otevírá po půl roce optimalizování infrastruktury novou éru služeb! Těšit se můžete nejen na vysokou dostupnost, perfektní...  celý článek

Kde mám ty klíče? Revoluci v hledání věcí představuje Beenode.
Bojíte se krádeže auta? Pomůže vám bezplatná aplikace Beenode

Podle policejních statistik bylo jen za rok 2015 odcizeno 6292 aut. Spousta z nich obratem nenávratně zmizí v zahraničí nebo je rozebráno na součástky. Staňte...  celý článek

Vyvíjejte technologie pro celý svět. Siemens dává příležitost.
Vyvíjejte technologie pro celý svět. Siemens dává příležitost

Český Siemens je jednou z největších technologických firem u nás a nyní rozšiřuje své vývojové a konstrukční centrum. To vyvíjí softwarová řešení a hardware...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.