Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Záchrana a obnova dat z nefunkčních disků HDD a FLASH pamětí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Navštívili jsme česko-korejskou laboratoř DATA112 na záchranu a obnovu dat v Plzni. Objevte s námi technologie, které se používají při záchraně dat z hardwarově vadných pevných disků a Flash pamětí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

foto budovy - Elsin, spol. s r.o. | foto: Elsin, spol. s r.o.

Česko-korejská firma Elsin, nabízí na českém trhu záchranu a obnovu dat pod značkou DATA112 (www.DATA112.cz). Jejich korejský spoluvlastník firma C&C je jedničkou v oboru záchrana a obnova dat na korejském trhu a zachraňuje data z více než 1000 disků měsíčně.

To, že můžou technici z DATA112 konzultovat svoje kroky s odborníky s pětadvacetiletou praxí, je proti ostatním firmám nabízejícím záchranu dat obrovskou výhodou. Pro úspěšnou záchranu dat je nutné špičkové vybavení, dostatek náhradních dílů a hlavně know-how, které je velmi obtížné získat.

Elsin - data112.cz

"Důrazně varujeme před amatérskými pokusy o záchranu hardwarově poškozených disků. Poměrně často k nám chodí zákazníci, kteří se sami, s pomocí svých známých nebo za pomoci firmy na servis počítačů snažili disk zprovoznit. Záchrana je po jejich zásahu většinou nemožná. Hardwarově poškozené disky vyžadují pro záchranu dat nejen dokonalé znalosti mechaniky a elektroniky disku, ale i perfektní technické vybavení," upozorňuje Jiří Sluka z firmy Elsin.

"V DATA112 jsme schopni zachránit data jak ze softwarově poškozených nosičů, tak zejména z disků poškozených hardwarově. Díky speciálnímu vybavení a postupům můžeme zachránit data nejen z disků, které mají poškozenou vnější nebo vnitřní elektroniku či hlavy, ale i z disků s poškozenou servisní oblastí. Jsme schopni přistupovat k disku v režimu výrobce a manipulovat tak se servisními údaji. Mimo jiné nám to umožňuje vypínat poškozené čtecí hlavy, odblokovat zaheslované disky či měnit jejich sériové číslo. 70 % našich zakázek tvoří 2.5" disky do notebooků a i nadále chceme být považováni za specialisty na záchranu dat z těchto typů médií. Samozřejmě zachraňujeme data i z běžných 3.5" disků, USB flash disků, paměťových karet a jiných médií."


Elsin, profesionální data

V DATA112 mají k dispozici cleanroom (bezprašný prostor) nutný pro práci s otevřeným harddiskem, speciální zařízení umožňující přístup k diskům v režimu výrobce, řadu nástrojů pro otevírání disků a manipulaci s velmi citlivou vnitřní mechanikou i poloautomatická zařízení určená pro klonování disků s poškozeným povrchem ploten.

Pro záchranu dat z hardwarově poškozených USB flash disků a paměťových karet používají zařízení pro přímý přístup k paměťovým čipům a simulaci řídícího čipu.

Disk můžete do laboratoře DATA112 přinést osobně, nebo využít svozu zakázek z celé ČR zdarma. Také vstupní diagnostika je bezplatná. Při ní technici zjistí přesný rozsah poškození disku, šanci na záchranu a maximální cenu. Ta poté není v průběhu záchrany nikdy překročena. Zákazník platí jen v případě úspěšné záchrany.

Typický příklad špatného a správného postupu záchrany hardwarově poškozeného disku najdete na www.data112.cz/zachrana-dat-obnova-dat-priklad.

KONTAKT

Elsin, spol. s r.o. - logo firmyELSIN spol. s r.o.
Univerzitní 62, Logistický park Loguran
301 00 Plzeň
Tel. 737000112, 377420112

email: zachrana@data112.cz

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit

Prohlížeče netolerují nezabezpečený web. Zjistěte, jak ho zabezpečit.

Nově vydaný Chrome 68 upozorňuje na weby bez HTTPS slovy Nezabezpečeno vedle adresního řádku. Další prohlížeče ho budou...

Firmy se připravují na Průmysl 4.0, musí myslet na budoucnost

Výrobní proces budou kontrolovat tisíce senzorů, IT infrastruktura se musí...

Továrna plná robotů a automatických senzorů, které v každém okamžiku sledují výrobek a ihned hlásí jakékoliv odchylky....

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Tepelná plynová čerpadla se obecně vyznačují velmi vysokou účinností, což je charakteristickým rysem také plynových...

Najdete na iDNES.cz