Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Myslíte si, že zábavní parky celou zimu odpočívaly? To určitě ne, rozhodně nespaly, ale s nadšením, zápalem a starostlivostí připravovaly novinky pro letošní sezonu. Máme tu konečně krásné první jarní dny a tak pojďte zjistit, co je nového a kde by se vašim dětem a rodině letos mohlo líbit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou. | foto: Zážitkový park Fábula

Seznámíme vás s jedním z nejvíce vyhledávaných areálů pro rodiny s dětmi, který se rozrůstá každý rok o nové atrakce i péči o návštěvníky. Jedná se o Rodinný zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou, která se nachází v ideální turistické destinaci na rozmezí Vysočiny a jižních Čech. I letos se můžete těšit na řadu novinek. Již v polovině června se chystá zahájení sezony o víkendech a během letních prázdnin bude otevřen park denně.

Zábava pro celou rodinu

Do zážitkového parku Fábula, který otevře již po páté své brány, mohou přijít celé rodiny, mladší i starší děti s rodiči a strávit zde chvíle plné zábavy a zážitků. Objevte dokonalé místo pro výlety s dětmi v tematickém parku. Jeho nabídka je velice rozmanitá a program je hodně pestrý. Je to skoro jako v pohádce, ale toto je realita. Kdo se sem vydá, určitě neudělá chybu. Původně byl park určen pouze pro děti jako pohádkový svět, ale postupem času změnil své pojetí a stal se z něho rodinný zábavní park, který zajistí zábavu všem věkovým kategoriím.

Které atrakce jsou ty nejlepší a nesmíte si je nechat ujít?

Projděte Cestu kouzelníka Kellyho, která spojuje většinu herních atrakcí pro děti každého věku. Ocitnete se v Pohádkovém sklepení, kde potkáte mnoho živých pohádkových bytostí. Ty vás podrobí ošemetným zkouškám a úkolům. Hledání cest v přírodním Zámeckém bludišti se postará o stoprocentní pobavení i podnícení dětské fantazie.

Vyřešte Tajemné šifrování a najděte heslo. Zahrajte si Obří společenské hry zapsané v Knize rekordů Agentury Dobrý den. Zručnost a kreativitu vyzkoušejte v Tvořivých dílnách. Převlečte se za oblíbenou pohádkovou postavu v Půjčovně kostýmů a nechte se vyfotografovat ve Fotokoutku. Za jednotlivé úkoly získáte body do hracích karet. Podle jejich počtu si na konci cesty vyzvednete atraktivní odměnu.

Těšte se na další skvělou novinku Útěk ze žaláře. Jde o čím dál více populární únikovou hru. Areál parku se z části nachází v docela neobvyklém prostoru bývalé budovy Okresního soudu. Zůstaly zde zachovány staré cely, ve kterých se bude celá hra odehrávat.

Dospělí se nemusí jen dívat, jak se baví jejich děti. Jednotlivé atrakce mají různou obtížnost a do všech z nich se mohou připojit i dospělí hráči.

Podstatná část atrakcí a aktivit se odehrává pod střechou, nemusíte se tedy bát vrtochů počasí.

Naleznete zde stylový hostinec U loupežníka Bambitky a Pohádkovou cukrárnu, ve které se můžete najíst, nebo si objednat kávu, dát něco sladkého a v pohodě si užít tento den.

Rodinný zábavní park Fábula se stal také perfektním místem pro školní výlety. Je lákavým cílem za každého počasí, nabízí interaktivní hru a napětí, pestrost i vzrušení. Pokud nevěříte, přijeďte přesvědčit, že nepřeháníme. A kdy? Na výběr máte nespočet kulturních akcí, které se v pohádkovém království Fábula odehrávají. Ať už dorazíte na staročeskou pouť, průvod Krampus čertů, Kamenický hodokvas, týden princů a princezen nebo třeba na festival minipivovarů, vepřové hody, či vodnický týden Josefa Dvořáka – vždy vás čeká velká spousta zábavy, divadel a dobrého jídla a pití.

Přejeme vám mnoho zábavy a příjemně strávené okamžiky v zážitkovém parku Fábula.


Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Na internetu jsou k dohledání různé „osvědčené“ tipy, jak odstranit neplatnou dálniční známku. Jsou ale opravdu...

Restaurace MMX: Vychutnejte si vynikající pivo přímo v jeho domovině

Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX

Vyrážíte rádi za poznáváním krás naší země? Zastavte se na svých toulkách v Letech u Dobřichovic, kde na vás čeká...

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

V prosinci 2017 uvedl Činoherní klub hru QED (Kvantová elektrodynamika). Autor Peter Parnell v ní propojil postřehy o...

Najdete na iDNES.cz