Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Myslíte si, že zábavní parky celou zimu odpočívaly? To určitě ne, rozhodně nespaly, ale s nadšením, zápalem a starostlivostí připravovaly novinky pro letošní sezonu. Máme tu konečně krásné první jarní dny a tak pojďte zjistit, co je nového a kde by se vašim dětem a rodině letos mohlo líbit.

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou. | foto: Zážitkový park Fábula

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Seznámíme vás s jedním z nejvíce vyhledávaných areálů pro rodiny s dětmi, který se rozrůstá každý rok o nové atrakce i péči o návštěvníky. Jedná se o Rodinný zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou, která se nachází v ideální turistické destinaci na rozmezí Vysočiny a jižních Čech. I letos se můžete těšit na řadu novinek. Již v polovině června se chystá zahájení sezony o víkendech a během letních prázdnin bude otevřen park denně.

Zábava pro celou rodinu

Do zážitkového parku Fábula, který otevře již po páté své brány, mohou přijít celé rodiny, mladší i starší děti s rodiči a strávit zde chvíle plné zábavy a zážitků. Objevte dokonalé místo pro výlety s dětmi v tematickém parku. Jeho nabídka je velice rozmanitá a program je hodně pestrý. Je to skoro jako v pohádce, ale toto je realita. Kdo se sem vydá, určitě neudělá chybu. Původně byl park určen pouze pro děti jako pohádkový svět, ale postupem času změnil své pojetí a stal se z něho rodinný zábavní park, který zajistí zábavu všem věkovým kategoriím.

Které atrakce jsou ty nejlepší a nesmíte si je nechat ujít?

Projděte Cestu kouzelníka Kellyho, která spojuje většinu herních atrakcí pro děti každého věku. Ocitnete se v Pohádkovém sklepení, kde potkáte mnoho živých pohádkových bytostí. Ty vás podrobí ošemetným zkouškám a úkolům. Hledání cest v přírodním Zámeckém bludišti se postará o stoprocentní pobavení i podnícení dětské fantazie.

Vyřešte Tajemné šifrování a najděte heslo. Zahrajte si Obří společenské hry zapsané v Knize rekordů Agentury Dobrý den. Zručnost a kreativitu vyzkoušejte v Tvořivých dílnách. Převlečte se za oblíbenou pohádkovou postavu v Půjčovně kostýmů a nechte se vyfotografovat ve Fotokoutku. Za jednotlivé úkoly získáte body do hracích karet. Podle jejich počtu si na konci cesty vyzvednete atraktivní odměnu.

Těšte se na další skvělou novinku Útěk ze žaláře. Jde o čím dál více populární únikovou hru. Areál parku se z části nachází v docela neobvyklém prostoru bývalé budovy Okresního soudu. Zůstaly zde zachovány staré cely, ve kterých se bude celá hra odehrávat.

Dospělí se nemusí jen dívat, jak se baví jejich děti. Jednotlivé atrakce mají různou obtížnost a do všech z nich se mohou připojit i dospělí hráči.

Podstatná část atrakcí a aktivit se odehrává pod střechou, nemusíte se tedy bát vrtochů počasí.

Naleznete zde stylový hostinec U loupežníka Bambitky a Pohádkovou cukrárnu, ve které se můžete najíst, nebo si objednat kávu, dát něco sladkého a v pohodě si užít tento den.

Rodinný zábavní park Fábula se stal také perfektním místem pro školní výlety. Je lákavým cílem za každého počasí, nabízí interaktivní hru a napětí, pestrost i vzrušení. Pokud nevěříte, přijeďte přesvědčit, že nepřeháníme. A kdy? Na výběr máte nespočet kulturních akcí, které se v pohádkovém království Fábula odehrávají. Ať už dorazíte na staročeskou pouť, průvod Krampus čertů, Kamenický hodokvas, týden princů a princezen nebo třeba na festival minipivovarů, vepřové hody, či vodnický týden Josefa Dvořáka – vždy vás čeká velká spousta zábavy, divadel a dobrého jídla a pití.

Přejeme vám mnoho zábavy a příjemně strávené okamžiky v zážitkovém parku Fábula.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sakura mezi šestnácti nejlepšími stavbami světa

Sakura mezi šestnácti nejlepšími stavbami světa

Rezidence Sakura skupiny T.E se probojovala mezi 16 nejlepších staveb světa v kategorii Residential – Future Project...

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Jen málokdo z nás si libuje v komunikaci se státní správou. Úředníci bývají často přehlceni a na jejich odpověď se...

Přechod na DVB-T2 můžete vyřešit snadno. S O2 TV získáte plno výhod

Přechod na DVB-T2 můžete vyřešit snadno. S O2 TV získáte plno výhod!

Televizní vysílání čekají dramatické změny, na které se můžete připravit s předstihem.

Nová válcovna slibuje bezodpadovou výrobu podlahovin i pracovní místa

Nová válcovna za 1,4 miliardy slibuje bezodpadovou výrobu podlahovin

Společnost Fatra pokračuje v realizaci výstavby nové válcovny. Od listopadové prohlídky staveniště se mnohé změnilo a...

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

Těšit se můžete i na větší množství sportu.

Další z rubriky

Autosklo Servis CZ otevírá v Praze už sedmou pobočku

Autosklo Servis CZ otevírá v Praze už 7. pobočku

Společnost Autosklo Servis CZ je vám nyní ještě blíž! V Praze právě otevírá svou v pořadí sedmou pobočku. Šťastnou...

Premonstrátský Klášter Želiv: místo, kudy kráčela historie

Klášter Želiv

Příští rok uplyne 870 let od příchodu řádu premonstrátů do Želiva. Za dobu své existence Klášter Želiv zažil bouřlivé...

Hotel Savannah - luxusní relaxace na jižní Moravě

Hotel Savannah - luxusní  relaxace na jižní Moravě

Jen kousek od historického města Znojma se nachází čtyřhvězdičkový Hotel Savannah, který si vás získá ...

Najdete na iDNES.cz