Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Myslíte si, že zábavní parky celou zimu odpočívaly? To určitě ne, rozhodně nespaly, ale s nadšením, zápalem a starostlivostí připravovaly novinky pro letošní sezonu. Máme tu konečně krásné první jarní dny a tak pojďte zjistit, co je nového a kde by se vašim dětem a rodině letos mohlo líbit.

Zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou. | foto: Zážitkový park Fábula

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Seznámíme vás s jedním z nejvíce vyhledávaných areálů pro rodiny s dětmi, který se rozrůstá každý rok o nové atrakce i péči o návštěvníky. Jedná se o Rodinný zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou, která se nachází v ideální turistické destinaci na rozmezí Vysočiny a jižních Čech. I letos se můžete těšit na řadu novinek. Již v polovině června se chystá zahájení sezony o víkendech a během letních prázdnin bude otevřen park denně.

Zábava pro celou rodinu

Do zážitkového parku Fábula, který otevře již po páté své brány, mohou přijít celé rodiny, mladší i starší děti s rodiči a strávit zde chvíle plné zábavy a zážitků. Objevte dokonalé místo pro výlety s dětmi v tematickém parku. Jeho nabídka je velice rozmanitá a program je hodně pestrý. Je to skoro jako v pohádce, ale toto je realita. Kdo se sem vydá, určitě neudělá chybu. Původně byl park určen pouze pro děti jako pohádkový svět, ale postupem času změnil své pojetí a stal se z něho rodinný zábavní park, který zajistí zábavu všem věkovým kategoriím.

Které atrakce jsou ty nejlepší a nesmíte si je nechat ujít?

Projděte Cestu kouzelníka Kellyho, která spojuje většinu herních atrakcí pro děti každého věku. Ocitnete se v Pohádkovém sklepení, kde potkáte mnoho živých pohádkových bytostí. Ty vás podrobí ošemetným zkouškám a úkolům. Hledání cest v přírodním Zámeckém bludišti se postará o stoprocentní pobavení i podnícení dětské fantazie.

Vyřešte Tajemné šifrování a najděte heslo. Zahrajte si Obří společenské hry zapsané v Knize rekordů Agentury Dobrý den. Zručnost a kreativitu vyzkoušejte v Tvořivých dílnách. Převlečte se za oblíbenou pohádkovou postavu v Půjčovně kostýmů a nechte se vyfotografovat ve Fotokoutku. Za jednotlivé úkoly získáte body do hracích karet. Podle jejich počtu si na konci cesty vyzvednete atraktivní odměnu.

Těšte se na další skvělou novinku Útěk ze žaláře. Jde o čím dál více populární únikovou hru. Areál parku se z části nachází v docela neobvyklém prostoru bývalé budovy Okresního soudu. Zůstaly zde zachovány staré cely, ve kterých se bude celá hra odehrávat.

Dospělí se nemusí jen dívat, jak se baví jejich děti. Jednotlivé atrakce mají různou obtížnost a do všech z nich se mohou připojit i dospělí hráči.

Podstatná část atrakcí a aktivit se odehrává pod střechou, nemusíte se tedy bát vrtochů počasí.

Naleznete zde stylový hostinec U loupežníka Bambitky a Pohádkovou cukrárnu, ve které se můžete najíst, nebo si objednat kávu, dát něco sladkého a v pohodě si užít tento den.

Rodinný zábavní park Fábula se stal také perfektním místem pro školní výlety. Je lákavým cílem za každého počasí, nabízí interaktivní hru a napětí, pestrost i vzrušení. Pokud nevěříte, přijeďte přesvědčit, že nepřeháníme. A kdy? Na výběr máte nespočet kulturních akcí, které se v pohádkovém království Fábula odehrávají. Ať už dorazíte na staročeskou pouť, průvod Krampus čertů, Kamenický hodokvas, týden princů a princezen nebo třeba na festival minipivovarů, vepřové hody, či vodnický týden Josefa Dvořáka – vždy vás čeká velká spousta zábavy, divadel a dobrého jídla a pití.

Přejeme vám mnoho zábavy a příjemně strávené okamžiky v zážitkovém parku Fábula.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Střední Čechy zvou i na cizokrajná zvířata. Jejich maskotem je pratur

Objevte svět zvířat ve středních Čechách. Středočeský kraj je plný domácích, divokých, exotických, ale i pravěkých...

Další z rubriky

Střepy přináší štěstí! Z vytříděných do kontejneru se raduje i příroda

Střepy přináší štěstí! Z vytříděných do kontejneru se raduje i příroda!

Sklenice od majonéz, kečupů, marinád, lahve od vína, nepotřebné nebo rozbité zavařovačky… V každé domácnosti se jich...

Youtubeři v Central Kladno

Youtubeři v Central Kladno

Originální rozloučení s prázdninami a zahájení nového školního roku připravuje na pondělí 3. září 2018 od 10.00 hodin...

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Postihla vás ztráta blízkého člověka? Právě pro vás je zde Pohřební služba Praha ELPIS, která poskytuje své služby na...

Najdete na iDNES.cz