Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zábava, kultura a vzdělávání pod jednou střechou v KC Průhon

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nově zrekonstruované Kulturní centrum Průhon, situované v Praze 6, se v září dočká svého znovuotevření. Návštěvníkům nabídne rozmanitý program a zájmové kurzy, které ocení nejen děti, ale i dospělí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zábava, kultura a vzdělávání pod jednou střechou v KC Průhon | foto: Kulturní Středisko Průhon p.o.

Na programu kulturního centra budou pravidelná divadelní představení, která budou probíhat ve zbrusu novém společenském sále s profesionální AV technikou. Příznivci koncertů a taneční zábavy uvítají akce probíhající v nedaleké Sokolovně Řepy, která s KC Průhon úzce spolupracuje. Navštívit můžete mimo jiné i cestovatelské semináře a vydat se tak na exotická místa, aniž byste překročili státní hranice. 

Zábava, kultura a vzdělávání pod jednou střechou v KC Průhon


Na denním pořádku zde budou také zájmové kurzy v tanečním, hudebním, sportovním či výtvarném duchu. Pilovat své dovednosti mohou zájemci takřka v čemkoliv. Prostor pro vlastní kreativitu poskytne například výtvarná dílna, hudebna nebo zvuková zkušebna. V nabídce nechybí ani vzdělávací jazykové kurzy, které jsou šité na míru jednotlivým věkovým kategoriím podle jejich jazykové úrovně.

Kulturní centrum Průhon bude poskytovat také prostory k pronájmu, a to jak pro veřejné, tak i soukromé účely. Pokud potřebujete uspořádat firemní zasedání, školní ples nebo rodinnou oslavu, KC Průhon je ideálním řešením. Prostory k pronájmu se nacházejí nejen v samotné budově KC Průhon, ale i v již zmíněné Sokolovně Řepy s kapacitou až 150 míst. 

Zábava, kultura a vzdělávání pod jednou střechou v KC Průhon

Potěšením pro oko jsou výstavní prostory galerie, kde bude vždy možné obdivovat ta nejlepší díla vybraných umělců. Pokud byste sami chtěli být tvůrčí, vyzkoušet si můžete třeba náš fotografický ateliér nebo zapojte fantazii a vymodelujte svůj vlastní umělecký kousek v keramické dílně.  

Součástí kulturního centra bude také Knihovna Řepy, která se může pyšnit zásobou více než 9 000 knižních titulů k zapůjčení. Knihovna je zároveň zapojena do pilotního projektu Městské knihovny v Praze, který je nazván Metropolitní knihovna. Tento projekt přináší řadu nesporných výhod, nejen pro zaměstnance knihovny formou metodické pomoci a rekvalifikačních kurzů, ale samozřejmě i čtenářům. Ti se mohou těšit například na neustále aktualizovaný výměnný soubor knih z fondu MKP v rozsahu 1500 – 2000 knih. Na programu knihovny jsou také literární pořady, programy pro děti a oblíbená setkání s autory vybraných publikací. V prostorách knihovny návštěvníci jistě ocení i posezení u kávy, které si mohou internetoví příznivci zpříjemnit surfováním na internetu, díky bezplatné WiFi v rámci celé budovy. Zajištěn je také bezbariérový přístup, proto k nám mohou bez obav zavítat i invalidé.

Zábava, kultura a vzdělávání pod jednou střechou v KC Průhon

Více informací naleznete na www.pruhon.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Fillovo Zátiší se sokolem bude ozdobou další aukce obrazů Galerie Art Praha

Emil Filla, Zátiší se sokolem 1930.

V „Mekce českého moderního umění“, v pražské Galerii Mánes, bude už tuto neděli další aukce atraktivních obrazů a...

Pražské Rudolfinum představí melodie nejslavnějších SCI-FI filmů

Dirigent Chuhei Iwasaki povede i říjnový koncert filmové hudby v Rudolfinu.

Filmová hudba rozezní 14. října 2017 pražské Rudolfinum. Nabitý program přinese divákům hudbu z nejslavnějších sci-fi...

Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery

Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery.

Nenechte si ujít výstavu jedné z největších českých sbírek současného zahraničního a českého umění, která je výsledkem...

Najdete na iDNES.cz