Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Za volným časem do apartmá Landal Marina Lipno

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po dlouhé a tuhé zimě přichází příjemné jarní počasí a prostředí Lipenského jezera doslova vybízí k výletům za prvními slunečnými dny do přírody a k prožití volného času v jakémkoliv duchu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rodiny s dětmi mohou trávit svůj volný čas na jednom z dětských hřišť, velké vzduchové trampolíně nebo si zahrát minigolf. | foto: Landal Marina Lipno

Příjemné jarní počasí a teplé dny již zavítali i do koutů jižních Čech, jakými jsou například oblast v blízkosti největší vodní nádrže v České republice Lipno. Rodiny s dětmi, páry, skupiny přátel a kamarádů, každý v tomto příjemném koutu Šumavy má možnost strávit dovolenou či víkendový pobyt dle svých přání.

Rekreační areál Landal Marina Lipno, nacházející se právě přímo na břehu přehrady Lipno, každoročně připravuje pro své hosty velmi zajímavou nabídku "víkendových balíčku" a host si tak může objednat jeden z nich, aby svůj pobyt v apartmá strávil dle svých přání.

Mimo tematicky laděné nabídky "víkendových balíčků" areál Landal Marina Lipno nabízí celou řadu dalších služeb, které díky "Lipenské slevové kartě" pořídí s velmi zajímavými slevami, jakými jsou například bobová dráha, lanové centru nebo zábavný bike park.

Za volným časem do apartmá Landal Marina Lipno 2

Novinkou, kterou jistě ocení in-line bruslaři, cyklisté ale i maminky s kočárky, tvoří nová "Jezerní in-line stezka" v délce deseti kilometrů, která začíná v areálu Landal Marina Lipno a pokračuje podél jezera až do městečka Frymburk. Sportovní nadšenci však mohou pokračovat dále třeba až do Černé v Pošumaví. In-line brusle i kola si host může zapůjčit přímo v areálu parku.

Rodiny s dětmi mohou trávit svůj volný čas na jednom z dětských hřišť, velké vzduchové trampolíně nebo si zahrát minigolf. Pokud by si host z této nabídky stále nevybral, nechť zamíří do jedné z půjčoven vodních atrakcí, kde lze zapůjčit elektročluny, vodní šlapadla, katamarány nebo i plachetnice.

Příznivce odpočinku naladí nádherné procházky po promenádě areálu, příjemné posezení v místní restauraci "Neptunus" s výhledem na zapadající slunce nad Lipenskou přehradou a jarní krajina, kterou se může host kochat při večerním posezení na balkónku svého apartmá. Prostředí Lipna odhaluje svoji krásu a láká výletníky na příjemně strávený čas mnoha způsoby.

Za volným časem do apartmá Landal Marina Lipno 3

Víkendové balíčky LANDAL MARINA LIPNO

Kontakt

Více informací na www.landal.cz
Email: info@landal.cz
Tel. +420 380 736 100

Hosté si mohou předem objednat z této nabídky balíčku "Rodinný balíček", který obsahuje bobovou dráhu, minigolf, elektročlun, bazén. "Cyklo-balíček" obsahující in-line set, kola, minigolf, bazén. Nebo jeden z "Wellnes balíčků" nabízející solárium, bazén, masáže, lávové kameny.

Například "Rodinný balíček", který obsahuje bobovou dráhu, minigolf, elektročlun a bazén pořídíte již od 6 973 Kč pro 4 osoby včetně ubytování na 3 noci.

Více najdete na www.landal.cz
(platnost od 7. května do 25. června, 3. září do 27. října)

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Alitalia byla v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Alitalia: v lednu nejdochvilnější letecká společnost na světě

Italská letecká společnost Alitalia se v roce 2017 umístila na třetím místě v Evropě a na šestém místě mezi hlavními...

Na dovolenou s obytným vozem

Na dovolenou s obytným vozem

Ať už vás láká dobrodružné toulání po Evropě nebo upřednostňujete poklidnou rodinnou dovolenou u vody, obytný vůz či...

Alitalia: zimní síť 2017 - 2018

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Díky své skvělé síti poskytuje Alitalia kompletní pokrytí Itálie a nabízí přímé lety do hlavních evropských měst,...

Najdete na iDNES.cz