Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Za lákavým menu zavítejte do Sarah Bernhardt Restaurant & Café de Paris

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přemýšlíte, kam pozvat partnerku na schůzku, kde se sejít s obchodními partnery nebo se chcete jen dobře najíst či uspořádat svatebního hostinu? Příjemné posezení nad dobrým jídlem i skleničkou vína nabízí secesní hotel Paříž.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Za lákavým menu zavítejte do Sarah Bernhardt Restaurant & Café de Paris | foto: Hotel Paříž Praha

Jen těžko byste hledali jiný pražský hotel s tak dlouhou a bohatou historií. Jedinečnost hotelu Paříž podtrhuje také fakt, že je do dnešního dne vlastněn zakladatelskou rodinou Brandejsů a ne nadnárodní společností, jak je dnes zvykem. Perlou hotelu je restaurace Sarah Bernhardt a kavárna Café de Paris provoněná kvalitní kávou.

Za lákavým menu zavítejte do Sarah Bernhardt Restaurant & Café de Paris

Restaurace v historickém srdci Prahy

Skutečný architektonický skvost, Sarah Bernhardt Restaurant, nese jméno slavné pařížské herečky a zpěvačky. Interiér zdobí zachovalé originální osvětlení, modré štípané mozaiky, vykládané dřevěné obložení a zlacené štukování. Tento klenot pražských restaurací nabízí opravdu výjimečné secesní prostředí, ve kterém si vychutnáte vytříbenou francouzskou kuchyni i českou moderní gastronomii, ze které doporučujeme České Mucha Menu o třech chodech nebo velkolepé degustační menu. K oběma menu dostanete jako dárek vstupenku do muzea Alfonse Muchy. Každý pátek a sobotu zde navíc hraje živá hudba dokreslující příjemnou atmosféru, za kterou se budete rádi vracet.

Za lákavým menu zavítejte do Sarah Bernhardt Restaurant & Café de Paris

Elegantní prostory restaurace Sarah Bernhardt můžete využít i pro nezapomenutelnou svatební hostinu a krásně působí i soukromé akce a konference v saloncích Violet a Petit.

Vůně lahodné kávy

Kde jinde si objednat legendární dort Paříž, než v kavárně Café de Paris? Nechte si ho zabalit do dobového dárkového balení a obdarujte nápaditým a lahodným dárkem své blízké! Café de Paris přesně odpovídá vzhledu desítek kaváren 20. let minulého století nejen v Paříži, ale i v jiných evropských metropolích. Tato kavárna je a vždy byla prestižním místem setkání zamilovaných párů, obchodních partnerů i významných osobností dané doby.

Nabídka Café de Paris je velice pestrá. Dorty a zákusky pocházejí z vlastní hotelové cukrárny a káva i čaj jsou v té nejvyšší kvalitě. Kavárna netradičně nabízí také polední menu, grilované speciality a míchané koktejly.

Širokou nabídku pečlivě vybraných kvalitních moravských a francouzských vín nabízí vinotéka Le Vin de Paris, kde vám zdejší zkušení sommeliéři ochotně pomohou s výběrem.

Gurmánské menu od profesionálů

Zárukou spokojenosti hostů restaurace Sarah Bernhardt je také Food & Beverage manager Philippe Jansa, který po mnoho let působil v zahraničí. Neustále hledá další zkvalitnění služeb a je zapálen do gastronomie, stejně jako šéfkuchař Karel Hynek, který se svým týmem denně připravuje výtečné delikatesy, při jejichž výběru a volbě kombinací pokrmů klade důraz na kvalitu používaných surovin a sezónní nabídku. Své zkušenosti čerpal ve Velké Británii a má dlouhodobou praxi v několika pražských 4* a 5* hotelech, kde působil rovněž jako šéfkuchař.

Za lákavým menu zavítejte do Sarah Bernhardt Restaurant & Café de Paris

Vydejte se za jedinečným kulinářským zážitkem do restaurace Sarah Bernhardt a kavárny Café de Paris. Více informací najdete na www.sarah-bernhardt.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stoly s centrální nohou jsou zajímavé i praktické

Stůl se čtyřmi nohami najdeme v každém domě. Buďte hraví a originální! Představujeme vám stoly s centrální nohou, které...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Značka Strongbow osvěží město Brno

Značka Strongbow osvěží město Brno

V rámci kampaně značky Strongbow „Osvěž město jablky“ bylo možné hlasovat pro město, ve kterém bude uspořádána cider...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Oborů MBA opět přibylo. Nabídka reaguje na zvyšující se zájem manažerů

Jednoroční dálkové programy Master of Business Administration, ve zkratce MBA, stále získávají na popularitě. Zaměřují...

Vyberte ten správný party stan

Vyberte ten správný party stan

K létu neodmyslitelně patří venkovní zábava. Když se ale občas objeví nějaký mráček, je dobré být připraven. Pokud...

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Vložte do rukou svých B2B obchodníků účinnou zbraň! Je čas vidět svůj business z větší perspektivy, přes externí data....

Najdete na iDNES.cz