Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Z amatéra spisovatelem aneb jak si vydat vlastní knihu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Píšete si do šuplíku nebo fotíte zajímavé objekty? Chcete se o svou tvorbu podělit s ostatními? Pak si vydejte vlastní knihu. Vydat vlastní knihu můžete dle vašeho přání již od překvapivě nízkého nákladu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Z amatéra spisovatelem aneb jak si vydat vlastní knihu | foto: Computer Press

Pokud by jste uvažovali nad možností vydat vlastní knihu, můžete dát vzniknout knize povídek, sbírce básní, cestopisné reportáži ze zajímavých míst nebo i skriptům, manuálům, učebnicím, prostě a jednoduše, všemu, co si budete přát. To vše pod záštitou velkého knižního nakladatelství Computer Press.

Vydat vlastní knihu je tak jednoduché

Jediné, co musíte udělat jako zákazník, který chce vydat vlastní knihu, je dodat podklady a zvolit si příslušný balíček služeb. To znamená sdělit nakladateli, zda máte podklady kompletní (tedy i graficky zpracované) a požadujete "pouze" vytištění knihy nebo chcete využít i odborného zázemí nakladatelství a necháte si pracovníky nakladatelství Computer Press zpracovat i grafiku vaší knihy.

A v neposlední řadě je také důležité zmínit, zda se budete chtít se svou tvorbou podělit s ostatními a využijete nabídky distribuovat vaše dílko i na knihkupectví v České republice a prostřednictvím e-shopu nakladatelství.

Věřte, že pokud chcete vydat vlastní knihu, je celý tým nakladatelství připraven vám pomoci s formou, obsahem i prodejem vaší publikace.

vydejknihu.cz

Jak to všechno začalo?

Do našeho nakladatelství jsme dostávali velké množství poptávek na vydání knih, které však byly mimo náš oficiální ediční plán. Zároveň jsme ale chtěli uspokojit požadavky zákazníků.

Proto jsme se rozhodli spustit projekt "VYDEJTE VLASTNÍ KNIHU", kterou naleznete na www.vydejteknihu.cz a tak tato služba, podporující nejen začínající autory, ale také odborníky, spatřila světlo světa začátkem roku 2009.

Vydat vlastní knihu? Příležitost pro vás jako začínajícího autora

Lidé píšící si do šuplíku, začínající autoři, tak mají možnost jednoduchou formou vydat vlastní knihu a podělit se o svou tvorbu i s ostatními lidmi na trhu. De facto je to i jakási forma zkoušky, zda jejich dílo na trhu obstojí.

Pro knižní nakladatelství Computer Press je to vlastně i způsob hledání literárních talentů. V případě, že je takový titul na trhu úspěšný, může být následně zařazen do oficiálního edičního plánu a kniha je nadále tištěna na náklady nakladatelství. Autor díla je odměňován autorským honorářem.

Máte literární talent? Můžete vydat vlastní knihu a využít ji jako netradiční dárek

Samozřejmě, že se může jednat i o originální formu dárku. Lidé se dnes snaží hledat zajímavé originální dárky a proč tedy nevyužít svůj literární talent a nedarovat kousek sebe?

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Hudební festival Znojmo spojuje kvalitní víno, hudbu a unikátní místa

V malebném prostředí historického Znojma se ve dnech 6. až 23. července bude...

Třináctý ročník hudebního festivalu opět přinese to, proč ho návštěvníci rádi navštěvují. V malebném prostředí...

Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery

Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery.

Nenechte si ujít výstavu jedné z největších českých sbírek současného zahraničního a českého umění, která je výsledkem...

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí

Smíchov vždycky drží spolu: Pivovar Staropramen upevňuje pouto se čtvrtí, která...

Staropramen, to byl, je a bude pražský Smíchov. Pouto s osobitou pražskou čtvrtí, jejíž součástí je už téměř 150 let,...

Najdete na iDNES.cz