Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mít výjimečné nápady není všechno. Abyste prorazili, musí se o vás vědět. Myšlenku ulovit a zviditelnit nadějné umělce Jägermeister představil v projektu Art of Hunt, kdy se zaměřil na oblast hudby a módy. V prvním ročníku zvítězili hudebník Indigo a módní kreativec Jakub Ra.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra | foto: Remy Cointreau

S projektem přišel Jägermeister na začátku května, kdy se na sociálních sítích a kanálu Youtube představili jeho ambasadoři DJ a hudební producent Jakub Strach známý pod uměleckým jménem NobodyListen a designer Zbyněk Štandera, který stojí za streetwearovou značkou My Dear Clothing. 

Jejich cílem bylo ulovit tři nejtalentovanější mladé umělce z oborů, v nichž sami dosáhli úspěchu. Na fanoušcích pak bylo vybrat jednoho vítěze z každé kategorie, jemuž se tak otevřela cesta ke splnění velkého snu – k tvorbě na profesionální úrovni.

Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra

Indigo je všestranný mladý umělec, který se jako student FaVU věnuje módě, ale především se prezentuje jako raper a DJ a v Brně se svým labelem pořádá koncerty českých i zahraničních DJs. Svou tvorbu již delší dobu toužil spojit s některým z českých DJs a z možnosti pracovat s DJ NobodyListen byl nadšený. Stejně tak Jakub Strach, který za tímto pseudonymem stojí. „Z vítězství Indiga jsem měl velkou radost! Myslím si, že je jedním z mála mladých hudebníků v České republice, co má na to prorazit. Spolupráce na songu i klipu s ním byla super.“

Společně přes léto složili a nahráli skladbu s názvem 4B0082, což je kód pro indigovou barvu. „Tenhle singl je temnější a trochu pomalejší, než dělám obvykle... Ale mohl jsem se do toho hodně vypsat, podal jsem tam spoustu věcí, které jsem chtěl říct už dlouho, ale čekaly na tu správnou příležitost,“ popisuje výsledný song Indigo. K této skladbě vznikl vkusný videoklip, který se po dva dny natáčel v betonovém Bělehradu v Srbsku.

Jakub Ra je fotograf, vizuální umělec, performer a vedoucí modelingové agentury New Aliens. V jeho práci se odráží způsob života a uvažování generace mileniálů, jak vnímá společnost a jak si dokáže poradit s chaosem, který ji obklopuje. Stejným směrem se vydal i při tvorbě kolekce, kterou během léta navrhl a vyrobil za asistence a přispění Zbyňka Štandery.

Vzhledem k tomu, že oba designeři se pohybují trochu v jiném prostředí a nahlížejí na svět v odlišných rovinách, docházelo při spolupráci na řadu kompromisů. „Materiálově jsme se museli trochu omezit – například Jakub je vegan a nepoužívá ve svém oblečení kůži, kterou my používáme. Také svoje oblečení recykluje ze second handového oblečení, načež my oblečení šijeme od základu. Nakonec jsme udělali pár kusů pouze jen jako recyklované kusovky a pár designů jsme šili ve vícero kusech,“ přibližuje Zbyněk Štandera, s jakými úskalími se během procesu potýkali.

Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra

Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra

Nakonec vznikla kolekce streetwearového oblečení v temnějším sci-fi stylu. „Celý koncept se váže ke generaci mileniálů, kam také patřím. Odráží se v ní všechny naše problémy, co běžně řešíme. Ať už jde o technologie, média, vnímání těla, životní styl, stravu atd.,” popisuje Jakub Ra. 

Svůj výsledek představil ve dvouch originálních módních přehlídkách na závěrečné akci k projektu v pražských Kasárnách. Limitované množství navrženého oblečení si můžete zakoupit na jagershop.cz.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Další z rubriky

Velikonoce ve znamení přípitku s Baronem

Velikonoce ve znamení

Velikonoce už se nezadržitelně blíží a s nimi se pojí i každoroční přípravy a tradice. Na odměnu a přípitek něčím...

Po padesátce to nekončí. Dbejte na prevenci

Po padesátce to nekončí

Pánové, ruku na srdce: jak často v noci odbíháte na toaletu? Že to není důležité? Mýlíte se. Přestaňte se vymlouvat, že...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Najdete na iDNES.cz