Kabrhel vítězí v turnaji rozvadovského WSOP Circuit, vyhrává 5 milionů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Martin Kabrhel vítězí v hlavním turnaji globální série WSOP Circuit v rozvadovském King's Resortu. Nejúspěšnější český pokerový hráč vyhrává rekordní pátý zlatý prsten šampiona série a posouvá své celkové turnajové výhry přes 8 milionů dolarů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kabrhel vítězí v turnaji rozvadovského WSOP Circuit, vyhrává 5 milionů | foto: ČTK

Domácí hráči si ve finále turnaje přišli na více než osm milionů korun

Během posledních dvou týdnů se v rámci rozvadovské zastávky série World Series of Poker Circuit rozdělovalo více než 50 milionů korun na výhrách a patnáct prestižních zlatých prstenů pro vítěze jednotlivých turnajů. Čeští hráči se během festivalu několikrát ocitli na nejvyšších příčkách, to nejlepší si nechali až na samotný závěr.

Kabrhel vítězí v turnaji rozvadovského WSOP Circuit, vyhrává 5 milionů

Hlavní turnaj WSOP Circuit zaznamenal 650 registrací a při startovném €1700 se v něm hrálo o více než milion eur na výhrách. Ty největší podíly z cenového fondu se rozdělovaly v pondělním finále, do kterého si našli cestu i tři čeští hráči. Zatímco Robert Skopalík a Jakub Oliva zakončili svou cestu turnajem na pátém (€50 780) a třetím místě (€80 000), Martin Kabrhel si suverénním způsobem došel pro své další vítězství a odměnu €190 000. Všichni tři čeští hráči obdrželi také vstupenku v hodnotě €10 350 do hlavního turnaje WSOP Europe, největší evropské pokerové akce, kterou bude King’s Resort hostit letos na podzim.

Kabrhel vítězí v turnaji rozvadovského WSOP Circuit, vyhrává 5 milionů

Kabrhel byl už před turnajem jediným evropským hráčem, kterému se povedlo vyhrát čtyři zlaté prsteny šampiona WSOP Circuit a také nejúspěšnějším českým pokerovým hráčem. Po včerejším vítězství se svým pronásledovatelům v obou prvenstvích opět o něco vzdaluje. Nyní se může chlubit pěti prsteny a více než 8 miliony dolarů (cca 190 milionů korun) v celkových turnajových výhrách. Z Kabrhelova „domovského“ King’s Resortu přitom pochází více než polovina jeho výher a kompletní sbírka pokerových šperků. Jako jediný Čech tu také vyhrál dva zlaté náramky WSOP, nejprestižnější trofej, jakou může pokerový hráč získat.

Výsledky finálového stolu €1 700 Main Eventu WSOP Circuit

Kabrhel vítězí v turnaji rozvadovského WSOP Circuit, vyhrává 5 milionů

Co je WSOP Circuit?

Série WSOP Circuit byla založena v roce 2015 jako rozšíření nejstarší a nejslavnější pokerové série World Series of Poker (WSOP). Zatímco v turnajích WSOP získávají jejich výherci ceněné zlaté náramky, k WSOP Circuit tradičně patří vítězné zlaté prsteny. Původně se série hrála pouze ve Spojených státech, v roce 2015 byl ale spuštěn okruh WSOP International Circuit, který přinesl souboje o zlaté prsteny také do dalších zemí na americkém kontinentu, do Evropy, Asie, a dokonce i do Afriky.

Kabrhel vítězí v turnaji rozvadovského WSOP Circuit, vyhrává 5 milionů

Už na podzim roku 2015 zavítala série WSOP Circuit poprvé také do České republiky, konkrétně do rozvadovského King’s Resortu a největší evropský poker room se od té doby stal její pravidelnou zastávkou. Vrcholná pokerová akce se sem vrátila na podzim 2016 a od roku 2017 se k podzimnímu vydání přidala ještě jarní edice. WSOP Circuit se v Rozvadově hraje jako na jediném místě mimo USA dokonce dvakrát za sezonu. V roce 2017 se mimochodem King’s Resort stal domovem prestižního WSOP Europe, evropského vydání World Series of Poker o zlaté náramky.

Kabrhel vítězí v turnaji rozvadovského WSOP Circuit, vyhrává 5 milionů

Informace o King’s Resortu Rozvadov

King’s Resort Rozvadov je největším pokerovým casinem v Evropě. Kromě široké nabídky pokerových turnajů a cash games v casinu naleznete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu i živou hru a výherní automaty. V roce 2017 byl vedle casina otevřen luxusní pětihvězdičkový hotel, který slouží jako ubytování pro hosty. V resortu King’s samozřejmě nechybí ani špičkové wellness. V pokerové části casina se konají známé pokerové akce, na které se sjíždějí hráči z celého světa. Casino bylo uvedeno do provozu v roce 2003.

Kabrhel vítězí v turnaji rozvadovského WSOP Circuit, vyhrává 5 milionů

King’s Resort Rozvadov

Rozvadov 7, Rozvadov, 348 06
Web: https://kings-resort.com
Facebook: www.facebook.com/pokerroomkings

Nejčtenější

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

Eva Jiřičná zvítězila ve velké mezinárodní architektonické soutěži na komplex budov po dosluhující telekomunikační věži...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

O čtvrt milionu náklaďáků méně – díky betonárnám v centru Prahy

Lodní doprava

Denně do Prahy po silnicích proudí plno stavebního materiálu. Těžké náklaďáky zhoršují již tak přeplněnou pražskou...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Kvalifikační seriál na 129. Velkou pardubickou steeplechase pokračuje druhým dílem. „Červená“ kvalifikace je na pořadu...

Další z rubriky

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Damaškové nože od Jiřího Čurdy

Damaškové nože od Jiřího Čurdy

Dříve byli nožíři v každém větším českém městě. V 19. století však byli vytlačeni továrnami, které je začaly pomalu...

Adventní kalendář v Tipsportu: vyhrávat můžete úplně zadarmo

Adventní kalendář v Tipsportu – vyhrávat můžete úplně zadarmo

Sázkovou kancelář Tipsport jistě není třeba blíže představovat. Jedná se o lídra sázkového trhu, jehož logo vidíme na...

Najdete na iDNES.cz