Dárky na poslední chvíli? Stíracími losy můžete věnovat až 7 milionů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stírat losy je zábava po celý rok, o Vánocích to má ale ještě větší kouzlo. S vánočními losy se totiž vyhrává ještě víc než obvykle a i ceny jsou opravdu lákavé. Pokud se poštěstí, může los ukrývat až 7 milionů korun, nadupané auťáky anebo dovolené za desetitisíce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dárky na poslední chvíli? Stíracími losy můžete věnovat až 7 milionů | foto: Sazka

Nákup dárků na poslední chvíli je zejména u mužů každoroční rituál. Obchodní domy jsou plné vystresovaných lidí a na nás, kteří jsme nenašli čas na nákupy dřív, čekají davy v uličkách a u stojanů i dlouhé fronty na placení.

Stírací losy jsou ideální dárek na poslední chvíli

Pokud jste všechny dárky nepořídili včas a už teď se nákupů děsíte, máme pro vás jednu mnohem příjemnější variantu. Jsou to vánoční stírací losy od Sazky, které koupíte pohodlně a bez front na některém z několika tisíců míst.

Díky dárku od vás mohou navíc členové rodiny nebo přátelé vyhrát až 7 milionů korun. Vánoční stírací losy také potěší třeba babičky nebo dědečky, pro které je většinou obtížnější vybrat dárek, který by se jim líbil.

S Vánočním přáním si můžete setřít fantastický milion

Originální jmenovkou na dárek může být stírací los Zlatá šupina, která se hodí i jako jmenovka na štědrovečerní stůl. Stojí jen 30 korun, vyhrává se s ním ale krásných 30 tisíc. A kdo by to nebral, mít v kapse o tisíce víc ještě předtím, než rozbalíte první dárek?

Dárky na poslední chvíli? Stíracími losy můžete věnovat až 7 milionů

Vyhněte se nudným, klasickým vánočním přáním a buďte letos originální. Se stíracím losem Vánoční přání nejen popřejete svým blízkým, navíc jim ale dáte i možnost setřít si až 1 milion korun.

Vánoční zlatá rybka naděluje 7 milionů a Kodiaqa k tomu

Hledáte los, kde je skoro stoprocentní, že vyhrajete? Už nemusíte, protože je to Vánoční zlatá rybka. S pravděpodobností jedna ku 1,00004 si můžete být skoro na sto procent jisti, že na vás pod fólií nějaká výhra bude čekat. A právě díky výherní pravděpodobnosti je Vánoční zlatá rybka od Sazky králem mezi všemi stíracími losy, které si v Česku můžete koupit.

Nejen vysoká pravděpodobnost, se kterou se vyhrává, ale také hlavní ceny jsou víc než lákavé. Pokud budete mít dostatek štěstí, los vám přinese až 7 milionů korun.

Co by to ale bylo za Vánoční zlatou rybku, kdyby plnila jen jedno přání? Kromě sedmi milionů jsou v hracím poli ukrytá také auta, a to Kodiaq, Octavia nebo Rapid, či poukaz na zájezd.

Losy jsou dárkem bez front a čekání

Stírací losy od Sazky koupíte doslova na každém rohu. Několik tisícovek prodejních míst zahrnuje trafiky, ale třeba i benzínky, pošty a nově také taková místa, jako jsou řeznictví, květinářství nebo bary. Nejbližší prodejnu najdete na interaktivní mapě na tomto odkazu.

Ať už si vyberete kterýkoliv z výše uvedených losů, jedno je už teď jisté. I když možná budete zase kupovat dárky na poslední chvíli, se stíracími losy si na vás letos žádný stres ani čekání ve frontách nepřijdou.

Nejčtenější

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

Eva Jiřičná zvítězila ve velké mezinárodní architektonické soutěži na komplex budov po dosluhující telekomunikační věži...

O čtvrt milionu náklaďáků méně – díky betonárnám v centru Prahy

Lodní doprava

Denně do Prahy po silnicích proudí plno stavebního materiálu. Těžké náklaďáky zhoršují již tak přeplněnou pražskou...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Kvalifikační seriál na 129. Velkou pardubickou steeplechase pokračuje druhým dílem. „Červená“ kvalifikace je na pořadu...

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Hledáte elegantní řešení, jak kvalitně ozvučit obývací pokoj nebo jakoukoli jinou místnost vaší domácnosti? Bezdrátový...

Další z rubriky

Největší turnaj pokeru v pevninské Evropě začíná 7. dubna v Rozvadově

Největší turnaj pokeru v pevninské Evropě začíná 7. dubna v Rozvadově

Pět a půl tisíce hráčů se utká o více než 14 milionů korun. Češi budou u toho!

Damaškové nože od Jiřího Čurdy

Damaškové nože od Jiřího Čurdy

Dříve byli nožíři v každém větším českém městě. V 19. století však byli vytlačeni továrnami, které je začaly pomalu...

Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra

Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra

Mít výjimečné nápady není všechno. Abyste prorazili, musí se o vás vědět. Myšlenku ulovit a zviditelnit nadějné umělce...

Najdete na iDNES.cz