Dárky na poslední chvíli? Stíracími losy můžete věnovat až 7 milionů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stírat losy je zábava po celý rok, o Vánocích to má ale ještě větší kouzlo. S vánočními losy se totiž vyhrává ještě víc než obvykle a i ceny jsou opravdu lákavé. Pokud se poštěstí, může los ukrývat až 7 milionů korun, nadupané auťáky anebo dovolené za desetitisíce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dárky na poslední chvíli? Stíracími losy můžete věnovat až 7 milionů | foto: Sazka

Nákup dárků na poslední chvíli je zejména u mužů každoroční rituál. Obchodní domy jsou plné vystresovaných lidí a na nás, kteří jsme nenašli čas na nákupy dřív, čekají davy v uličkách a u stojanů i dlouhé fronty na placení.

Stírací losy jsou ideální dárek na poslední chvíli

Pokud jste všechny dárky nepořídili včas a už teď se nákupů děsíte, máme pro vás jednu mnohem příjemnější variantu. Jsou to vánoční stírací losy od Sazky, které koupíte pohodlně a bez front na některém z několika tisíců míst.

Díky dárku od vás mohou navíc členové rodiny nebo přátelé vyhrát až 7 milionů korun. Vánoční stírací losy také potěší třeba babičky nebo dědečky, pro které je většinou obtížnější vybrat dárek, který by se jim líbil.

S Vánočním přáním si můžete setřít fantastický milion

Originální jmenovkou na dárek může být stírací los Zlatá šupina, která se hodí i jako jmenovka na štědrovečerní stůl. Stojí jen 30 korun, vyhrává se s ním ale krásných 30 tisíc. A kdo by to nebral, mít v kapse o tisíce víc ještě předtím, než rozbalíte první dárek?

Dárky na poslední chvíli? Stíracími losy můžete věnovat až 7 milionů

Vyhněte se nudným, klasickým vánočním přáním a buďte letos originální. Se stíracím losem Vánoční přání nejen popřejete svým blízkým, navíc jim ale dáte i možnost setřít si až 1 milion korun.

Vánoční zlatá rybka naděluje 7 milionů a Kodiaqa k tomu

Hledáte los, kde je skoro stoprocentní, že vyhrajete? Už nemusíte, protože je to Vánoční zlatá rybka. S pravděpodobností jedna ku 1,00004 si můžete být skoro na sto procent jisti, že na vás pod fólií nějaká výhra bude čekat. A právě díky výherní pravděpodobnosti je Vánoční zlatá rybka od Sazky králem mezi všemi stíracími losy, které si v Česku můžete koupit.

Nejen vysoká pravděpodobnost, se kterou se vyhrává, ale také hlavní ceny jsou víc než lákavé. Pokud budete mít dostatek štěstí, los vám přinese až 7 milionů korun.

Co by to ale bylo za Vánoční zlatou rybku, kdyby plnila jen jedno přání? Kromě sedmi milionů jsou v hracím poli ukrytá také auta, a to Kodiaq, Octavia nebo Rapid, či poukaz na zájezd.

Losy jsou dárkem bez front a čekání

Stírací losy od Sazky koupíte doslova na každém rohu. Několik tisícovek prodejních míst zahrnuje trafiky, ale třeba i benzínky, pošty a nově také taková místa, jako jsou řeznictví, květinářství nebo bary. Nejbližší prodejnu najdete na interaktivní mapě na tomto odkazu.

Ať už si vyberete kterýkoliv z výše uvedených losů, jedno je už teď jisté. I když možná budete zase kupovat dárky na poslední chvíli, se stíracími losy si na vás letos žádný stres ani čekání ve frontách nepřijdou.

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Další z rubriky

Mladý papež Pius XIII. Byl nástrojem ďábla?

Seriál Mladý papež vás šokuje i okouzlí

Poprvé v historii katolické církve usedne do jejího čela Američan, Lenny Bernardo, a přebírá jméno Pius XIII. Celý svět...

Kupujete svůj první RC model? Přečtěte si, jak postupovat

modely

Pokud přemýšlíte, že si splníte někdejší chlapecký sen a koupíte si našlapaný RC model, neměli byste se do toho pouštět...

Pět tipů pro nejkrásnější valentýnské dárky pro ženu

Pět tipů pro nejkrásnější valentýnské dárky pro ženu

Den svatého Valentýna, svátek všech zamilovaných, se nezadržitelně blíží a to je ideální čas poohlédnout se po vhodném...

Najdete na iDNES.cz