Dárky na poslední chvíli? Stíracími losy můžete věnovat až 7 milionů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stírat losy je zábava po celý rok, o Vánocích to má ale ještě větší kouzlo. S vánočními losy se totiž vyhrává ještě víc než obvykle a i ceny jsou opravdu lákavé. Pokud se poštěstí, může los ukrývat až 7 milionů korun, nadupané auťáky anebo dovolené za desetitisíce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dárky na poslední chvíli? Stíracími losy můžete věnovat až 7 milionů | foto: Sazka

Nákup dárků na poslední chvíli je zejména u mužů každoroční rituál. Obchodní domy jsou plné vystresovaných lidí a na nás, kteří jsme nenašli čas na nákupy dřív, čekají davy v uličkách a u stojanů i dlouhé fronty na placení.

Stírací losy jsou ideální dárek na poslední chvíli

Pokud jste všechny dárky nepořídili včas a už teď se nákupů děsíte, máme pro vás jednu mnohem příjemnější variantu. Jsou to vánoční stírací losy od Sazky, které koupíte pohodlně a bez front na některém z několika tisíců míst.

Díky dárku od vás mohou navíc členové rodiny nebo přátelé vyhrát až 7 milionů korun. Vánoční stírací losy také potěší třeba babičky nebo dědečky, pro které je většinou obtížnější vybrat dárek, který by se jim líbil.

S Vánočním přáním si můžete setřít fantastický milion

Originální jmenovkou na dárek může být stírací los Zlatá šupina, která se hodí i jako jmenovka na štědrovečerní stůl. Stojí jen 30 korun, vyhrává se s ním ale krásných 30 tisíc. A kdo by to nebral, mít v kapse o tisíce víc ještě předtím, než rozbalíte první dárek?

Dárky na poslední chvíli? Stíracími losy můžete věnovat až 7 milionů

Vyhněte se nudným, klasickým vánočním přáním a buďte letos originální. Se stíracím losem Vánoční přání nejen popřejete svým blízkým, navíc jim ale dáte i možnost setřít si až 1 milion korun.

Vánoční zlatá rybka naděluje 7 milionů a Kodiaqa k tomu

Hledáte los, kde je skoro stoprocentní, že vyhrajete? Už nemusíte, protože je to Vánoční zlatá rybka. S pravděpodobností jedna ku 1,00004 si můžete být skoro na sto procent jisti, že na vás pod fólií nějaká výhra bude čekat. A právě díky výherní pravděpodobnosti je Vánoční zlatá rybka od Sazky králem mezi všemi stíracími losy, které si v Česku můžete koupit.

Nejen vysoká pravděpodobnost, se kterou se vyhrává, ale také hlavní ceny jsou víc než lákavé. Pokud budete mít dostatek štěstí, los vám přinese až 7 milionů korun.

Co by to ale bylo za Vánoční zlatou rybku, kdyby plnila jen jedno přání? Kromě sedmi milionů jsou v hracím poli ukrytá také auta, a to Kodiaq, Octavia nebo Rapid, či poukaz na zájezd.

Losy jsou dárkem bez front a čekání

Stírací losy od Sazky koupíte doslova na každém rohu. Několik tisícovek prodejních míst zahrnuje trafiky, ale třeba i benzínky, pošty a nově také taková místa, jako jsou řeznictví, květinářství nebo bary. Nejbližší prodejnu najdete na interaktivní mapě na tomto odkazu.

Ať už si vyberete kterýkoliv z výše uvedených losů, jedno je už teď jisté. I když možná budete zase kupovat dárky na poslední chvíli, se stíracími losy si na vás letos žádný stres ani čekání ve frontách nepřijdou.

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Další z rubriky

Co nám hrozí po padesátce? Zvětšená prostata

Po padesátce muže trápí zvětšená prostata, odneseme to i my ženy

Přibyla nám nějaká ta šedina, můžeme už být dědečkem, ale po padesátce jsme stále mladíci plní síly. V dnešní době jsme...

Barové trendy často určují Češi a Slováci, říká špičkový barman

Barové trendy často určují Češi a Slováci, říká špičkový barman, který míchal...

Minulý týden žila republika první českou oficiální oslavou koktejlové kultury, konal se World Class Cocktail Week. Ten...

Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra

Projekt Art of Hunt uvedl na scénu rapera Indiga a návrháře Jakuba Ra

Mít výjimečné nápady není všechno. Abyste prorazili, musí se o vás vědět. Myšlenku ulovit a zviditelnit nadějné umělce...

Najdete na iDNES.cz