Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Wellness hotel Frymburk připravil na prázdninové pobyty řadu novinek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Přivítejte krásné počasí, jak se patří! Wellness hotel Frymburk pro vás připravil příjemné prázdninové pobyty, během kterých si odpočinete na procházkách po rozkvetlé krajině okolo přehrady Lipno, i v moderním hotelovém wellness centru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dovolená, víkendový relax, firemní akce. | foto: Wellness Hotel Frymburk

Pro letošní léto pro vás Wellness hotel Frymburk (www.hotelfrymburk.cz) připravil řadu novinek, především zábavné animační programy pro děti i dospělé, speciality z grilu ve vlastním srubu U Kotvy v blízkosti hotelové pláže a počátkem srpna bude otevírat novou atrakci Svět pod hladinou.

Wellness hotel Frymburkleží na břehu Lipna v městečku Frymburk, které je významnou kulturní, sportovní a turistickou základnou na Šumavě. Každý si tak zde přijde na své. Milovník akční dovolené i ten, kdo si touží především odpočinout od každodenního shonu.

Načerpejte nové síly v překrásné přírodě, která právě bude v plném rozkvětu. Pojďte se projít po okolí, navštivte přírodní památku Svatý Tomáš, hrad Vítkův kámen nebo národní přírodní rezervaci Čertova stěna. V hotelové půjčovně si můžete zapůjčit horská kola, podél celého jezera vede cyklostezka, po které se můžete projet i na kolečkových bruslích.

Wellness hotel Frymburk: vychutnejte si příjemný odpočinek v hotelovém wellness...

Příjemná rodinná dovolená i stmelování pracovního kolektivu

Wellness Hotel Frymburk je ideálním místem pro prodloužený víkend pro celou rodinu i na firemní akce. Pracovní kolektiv se perfektně stmelí během outdoorových a teambuildingových zážitkových akcí, které vám zkušený hotelový personál připraví na míru. Příjemný večer můžete strávit na soukromé párty ve srubu u jezera. Letošní rok je navíc ve znamení Olympijského parku.

Nové kurzy jachtingu

Nově zde můžete ochutnat krásu jachtingu. Zažijte nespoutanou jízdu na moderní námořní závodní plachetnici! Tyto dvoudenní víkendové kurzy jsou vhodné pro přátele, kolegy i celé rodiny, které mohou využít zvýhodněné rodinné balíčky. Kurzy doplňují výukový systém Národní školy jachtingu NYS převzatý z celosvětově uznávaného osvědčeného modelu britské Královské jachtařské asociace RYA.

Marina AZURA Lipno

Dokonalá relaxace v hotelovém wellness centru i adrenalinová zábava

Hotel je právem pyšný na své moderní wellness centrum, kde můžete relaxovat v solné jeskyni či ve vířivce, nechat se hýčkat na masážích, vyhřívat se v saunovém světě nebo řádit se svými dětmi v bazénech hotelového aquaparku. Od července si mohou několik druhů masáží a procedur dopřát i vaše děti, pro které je tak připravena například ovocná nebo vanilková masáž.

Pro ty nejmenší návštěvníky jsou v hotelu k dispozici dva dětské koutky, starší děti i dospělí si zde mohou zahrát vnitřní Adventure golf.

Wellness hotel Frymburk: vychutnejte si příjemný odpočinek v hotelovém wellness...
Wellness hotel Frymburk: vychutnejte si příjemný odpočinek v hotelovém wellness...
Wellness hotel Frymburk: vychutnejte si příjemný odpočinek v hotelovém wellness...
Wellness hotel Frymburk: vychutnejte si příjemný odpočinek v hotelovém wellness...

Prvotřídní kuchyně

Těšit se můžete i na výtečnou kuchyni, v hotelu Frymburk najdete nejen dvě hotelové restaurace, ale i další hotelové části zasvěcené gastronomii, například kavárnu v lobby baru. Na přání vám zde zajistí rauty, recepce, bankety, grilování a jiné gastronomické akce, včetně doprovodných programů.

Wellness hotel Frymburk připravil nevšední pobytové balíčky

Využijte nabídky letních balíčků na dvě nebo pět nocí. Jejich kombinací navíc ušetříte dalších 10 % z jejich ceny. Neváhejte, o pobytové balíčky je zde velký zájem a kapacita omezená.

Na červenec pro vás hotel připravil také nabídku last minute na jednu noc. Přijeďte se odreagovat od všedních dní za zvýhodněné ceny!

Přivítejte krásné počasí jógou! Pozdrav slunci je přece mnohem krásnější v příjemném prostředí, než ve městské tělocvičně. Během čtyřdenního pobytu ve Wellness hotelu Frymburk se můžete těšit na sedm cvičení jógy, úplňkovou meditaci a odlehčené vegetariánské večeře. Praktikujete také očistné techniky na odlehčení jako Agnisara a ajurvédskou masáž, znovuobjevíte vnitřní spokojenost vibrací třetí čakry, nakreslíte svou mandalu, naučíte se dechovou techniku Pranajáma a relaxaci každý den umocníte pobytem v příjemné solné jeskyni.

Wellness hotel Frymburk: vychutnejte si příjemný odpočinek v hotelovém wellness...

Wellness hotel Frymburk vás také zve na regeneračně očistný víkend, který proběhne 30. 9. – 2. 10. 2016. Seznámíte se s principy stravy v ročních obdobích a těšit se můžete na aplikaci ušních svící, fyzicko-energetická cvičení i meditace. Po celou dobu pobytu budete užívat očistný zelený jíl a na závěr obdržíte malý dárek.

Harmonie těla i mysli docílíte na relaxačně meditačním aroma víkendu, který je nachystán na 4. – 6. 11. 2016. Čekají vás klidné i dynamičtější meditace, dechové cvičení a večer s aromaterapií. Třešničkou na dortu bude výroba vlastního parfému!

Více informací najdete na www.hotelfrymburk.cz.

Wellness hotel Frymburk - kvalitní ubytování na Šumavě
Autor:
Témata: kuchyně, Lipno, Srub, Šumava

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Restaurace MMX: Vychutnejte si vynikající pivo přímo v jeho domovině

Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX

Vyrážíte rádi za poznáváním krás naší země? Zastavte se na svých toulkách v Letech u Dobřichovic, kde na vás čeká...

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Každá firma musí ze zákona povinně archivovat některé dokumenty, výrobci a distributoři navíc potřebují více místa také...

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Na internetu jsou k dohledání různé „osvědčené“ tipy, jak odstranit neplatnou dálniční známku. Jsou ale opravdu...

Najdete na iDNES.cz