Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Wannieck Gallery: prostor pro mimořádné akce.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Továrna na parní stroje, výroba parních turbín, zchátralá ruina. Dnes exkuzivní prostor s ojedinělou atmosférou díky zachovalé industriální architektuře a největší soukromou sbírkou současného umění u nás. Prostor brněnské Wannieck Gallery však nabízí víc než nádhernou galerii. Wannieck Gallery umožňuje všem zájemcům, aby si prostor pojali po svém. Ať už jde o koncert vážné hudby, firemní večírek, svatbu nebo módní přehlídku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Wannieck Gallery - galerie současného umění, pronájem prostorů. | foto: Wannieck Gallery

Uspořádejte akci v největší soukromé galerii v České republice

Prostor bývalé strojírny z dílny architekta Augusta Prokopa z roku 1882 je výjimečným zástupcem rekonstruovaných průmyslových areálů. V roce 2006 zde byla otevřena galerie současného umění pojmenována po svém původním majiteli Friedrichu Wannieckovi.

Galerie disponuje velkorysým prostorem o velikosti 3 tisíc metrů čtverečních, součástí je také kavárna a art shop. Vedle hlavního prostoru, který je díky mobilním panelům možné jakkoli rozčlenit, disponuje Wannieck Gallery ještě dalšími dvěma menšími prostorami, Galerií na mostě a Galerií Za stěnou.

Wannieck Gallery - prostor pro prezentace

Pronájem prostor využívá brněnská filharmonie, která pravidelnými koncerty v kulisách současného umění nabízí posluchačům monumentální zážitek. Velké ohlasy má také spojení současného umění s designem a moderní technikou. Wannieck Gallery je ideální pro společenské akce, kongresy, tiskové konference, prezentace firem, kongresy, velettrhy, módní přehlídky.

Jste-li milovníky moderního umění, není problém si galerii pronajmout k soukromým účelům. Uspořádejte svatbu, výroční setkání nebo luxusní večeři mezi plátny nejvýznamnějších moderních umělců.

Pronájem prostor v kulisách unikátní umělecké sbírky

Wannieck Gallery je vedle jedinečného prostoru výjimečná také svou největší soukromou sbírkou umění u nás. Její majitel, umělecký ředitel galerie Richard Adam, buduje svou sbírku soustavně už od konce sedmdesátých let. Vedle etablovaných umělců vyhledává nové talenty, kupuje díla i od studentů a čerstvých absolventů uměleckých škol. Mezi znalci moderního umění je známý jako mecenáš mladých tvůrců. Jeho sbírka dnes obsahuje přes pět set obrazů a další stovky kreseb a grafik. Mezi autory prací jsou taková jména jako například Jiří David, Petr Nikl, Jiří Kovanda nebo Stanislav Diviš.

Wannieck Gallery - prostor pro propagaci Vaší firmy

Náročné požadavky jsou vítány

Obliba Wannieck Gallery každým rokem stoupá. Díky své výhodné poloze blízko centra a vedle nákupního střediska Vaňkovka je návštěvníkům snadno dostupná. Bezbariérový přístup umožňuje vstup opravdu každému, nevšední prostor s kapacitou 650 osob vybízí ke konání velkých akcí.

"Každému zájemci o pronájem prostoru vycházíme co nejvíce vstříc. Není pro nás problém ani umístění objemných předmětů jako jsou například automobily nebo velkoformátové panely. Výzvy naopak vítáme", uvádí event manager galerie Martin Ondráček.

Ať už jste jakkoli nároční, Wannieck Gallery vaše požadavky spolehlivě uspokojí.

Více informací na: www.wannieckgallery.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Najdete na iDNES.cz