Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hledáme firmy začínající s digitálními technologiemi ve zdravotnictví

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Pokud jste zakladatelem společnosti zabývající se digitálními technologiemi, tak se neváhejte přihlásit ještě dnes do akceleračního programu Grants4Apps.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výzva pro začínající společností zabývající se digitálními technologiemi ve zdravotnictví | foto: BAYER S.R.O.

Společnost Bayer již potřetí hledá začínající společnosti zabývající se digitálními technologiemi ve zdravotnictví, jejichž softwarové, hardwarové a technologické projekty mají potenciál vytvořit přidanou hodnotu pro lékaře a pacienty.

Přihlaste se hned teď! Spouští se třetí kolo akceleračního programu Grants4Apps. Přihlášky můžete zasílat do 31. května 2016.

„Ať už to jsou mobilní aplikace nebo služby, zařízení nositelné na těle určené ke zpracování dat, software nebo hardware, nestanovily jsme absolutně žádné omezení,“ říká projektový manažer Dr. Jesus del Valle. „Letos se zaměřujeme více na projekty týkající se terapeutických oblastí, ve kterých působíme, například zdraví žen, kardiologie, oftalmologie, hematologie, onkologie a radiologie. Rovněž se však vůbec nebráníme projektům, které berou v úvahu aspekt propojení pacientů a lékařů, aby tak pro ně vytvořili přidanou hodnotu. „ Odborná porota v červnu vybere pět podnikatelských nápadů s největším potenciálem.

100 dní intenzivní podpory

Vítězové se pak na 3 a půl měsíce, a to od srpna do prosince 2016, přesunou do prostor akceleračního programu Grants4Appsv areálu společnost Bayer v Berlíně. Akcelerační program nabízí vyhrazené kancelářské prostory pro každou z pěti vybraných začínajících společností zabývajícími se digitálními technologiemi ve zdravotnictví, kde budou moci pracovat na dalším rozvoji svých projektů a obchodních modelů. Během tohoto období bude společnost Bayer poskytovat vybraným začínajícím společnostem podporu ve formě zkušených manažerů a školitelů a také intenzivní mentorský program ve spolupráci s externími podnikateli. Kromě toho získá každá z těchto nově vzniklých společností finanční podporu až do výše 50 000 €!

Loni na naši výzvu reagovalo celkem 215 začínajících společností ze 48 zemí. Výrazně zastoupeny byly především společnosti z Evropy a Latinské Ameriky, ale několik přihlášek přišlo i z Asie - zejména z Číny. „To nás motivovalo, abychom tento koncept aplikovali i v ostatních zemích,“ dodává del Valle. Na základě toho vznikly podobné programy i v Barceloně, Moskvě, Šanghaji a Tokiu. V Japonsku mohou zakladatelé společností zabývajících se digitálními technologiemi ve zdravotnictví získat jen finanční podporu. Ve Španělsku, Číně a Rusku je součástí programu také „společný pracovní prostor“. Společnost Bayer nabízí začínajícím společnostem v rané fázi jejich rozvoje bezplatné kancelářské prostory, svou odbornost a aktivní podporu.

V Barceloně se první kolo již skončilo, zatímco v Moskvě byli teprve vyhlášeni vítězové. V současnosti začínají pracovat v prostorách společnosti Bayer na zdokonalování svých prototypů. V Šanghaji první kolo programu Grants4Apps začíná v květnu.

Průkopnické aplikace na léčbu, diagnostiku a prevenci

Výzva pro začínající společností zabývající se digitálními technologiemi ve...

Výzva pro začínající společností zabývající se digitálními technologiemi ve...

Spuštěním programu Grants4Apps se společnost Bayer chopila klíčové příležitosti v oblasti zdravotní péče. Nejmodernější technologie dnes stále více mění způsob interakce mezi pacienty a lékaři. Mobilní aplikace a služby, zařízení nositelné na těle určené ke zpracování dat, zdravotnické produkty a diagnostické soupravy hrají stále významnější roli.

Více informací o iniciativě Grants4Apps najdete na stránce.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz