Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyznání realitního developera po činu: Jsem rád, že se vše povedlo

Komerční sdělení   6:00aktualizováno  6:00
Vladimír Lederer, majitel realitní agentury Gaudí, realitní developer a fanoušek jazzu, píše o svém prozatím posledním developerském počinu, nejvyšším bytovém domě v ČR - "Elišce z Vysočan".

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysoký dům ve Vysočanech | foto: GAUDÍ

Vysoký dům ve Vysočanech

Kdo dnes projíždí pražskými Vysočany a bližším či vzdálenějším okolím, nemůže si nevšimnout nové dominanty mezi náměstím OSN a Harfou. Ano, "Eliška", s nepříliš originálním přídomkem "Rezidence", se zde tyčí do své téměř stometrové výšky a co více, na plné pecky již žije plnohodnotným a rozmanitým životem.

Po kolaudaci na konci roku 2013 odstartovalo předávání prodaných bytů v počtu "pouhých" přibližně tří set kusů a nejvyšší bytový dům v České republice odstartoval svůj běžný život. Samotnému se mi téměř nechce věřit, že tam, kde ještě nedávno hřměly stavební stroje a proháněly se desítky řemeslníků, dnes již v klidu a míru pohodlně bydlí pár set lidí.

Nuda tu rozhodně není

Nuda tu rozhodně není

Nuda tu rozhodně není

Noví obyvatelé domu si "zcela nečekaně" zpestřují život v kavárně a fit centru, které jsou jim otevřeny od samého počátku; s různými zdraví prospěšnými či zkrášlujícími službami, doprovázenými úsměvem Eliščiných recepčních v nonstop recepci. Ti samí obyvatelé, když už nevědí co roupy dělat, tak z důvodu mě osobně neznámého, jelikož mým jediným pohybem je pohupování se do rytmu na barové židličce klubu v Jazz Dock, nasedají na kolo či nazouvají in-liny a deset metrů od vchodu do Elišky naskakují na opravenou cyklostezku, aby učinili vše pro vypuštění své energie do pražského ovzduší. Holt, proti gustu žádný dišputát.

Tak se to povedlo

Tak se to povedlo

Tak se to povedlo

Ba ne, jsem moc rád, že se vše povedlo, termíny možné i nemožné se nám podařilo splnit ("uff!") a Eliška slouží čemu má, a dokonce, kromě lidí s úplnou absencí vkusu, se většině lidí i líbí. Důkazem toho budiž i cena ředitele v soutěži "Fasáda roku" vyhlašované společností Baumit a jiná uznání, kterých se nám na její stranu dostalo. Zní to celé vychloubačně? Asi docela ano, faktem je to, že byť tím normálně netrpím, těžko se bráním hřejivému pocitu uspokojení, že se to povedlo a že neměli pravdu škarohlídi, tvrdící, že stavět obrovský bytový projekt v krizi je hloupost a že v bývalé průmyslové čtvrti nebude chtít nikdo bydlet.

Hlavně bych chtěl ale poděkovat všem, kteří se na Elišce podíleli - Ing. arch. Ivanu Sládkovi, Metrostavu v čele s ředitelem Divize 3 Ing. Martinem Plchem, společnosti SIKO a.s., vedené panem Víťou Valou a Ing. Michalem Horákem, kteří Elišku zakoupelnovali; Ing. Vladimíru Kubešovi šéfujícímu společnosti Interlignum a.s. za to, že máme pěkné a kvalitní podlahy a dveře; svým kolegům a spolupracovníkům ve společnosti Gaudí s.r.o. a Rezidence Eliška a.s., že jsme to vše společně zorganizovali, a v neposlední řadě i činovníkům a pracovníkům MČ Prahy 9 za vstřícný postoj k Elišce a průběžné snaze o řešení rozličných problémů.

Určitě a na prvním místě musím poděkovat i veřejnosti, že Elišku akceptovala a našim milým klientům, kteří projevili zájem o to v ní bydlet.

Přijďte se podívat na Den otevřených dveří

Přijďte se podívat na Den otevřených dveří

Přijďte se podívat na Den otevřených dveří

Trošku komerce na závěr: právě jsme dali do prodeje mimořádnou várku osmnácti malých bytů skvělých i jako investice a z úplně jiného soudku - v nejvyšších patrech Elišky čeká na své nové obyvatele ještě několik velkých bytů s výhledem na Prahu, přes Prahu, i za Prahu. Přijďte se podívat, co pro Vás ještě máme v úterý 24. 06. 2014 od 13 do 19 hodin, kdy Eliška otevře svou náruč potenciálním zájemcům, a třeba si také vyberete byt a já Vám také poděkuji! 

Ozvěte se nám

Nebo se s námi můžete domluvit a přijít se podívat individuálně. Byt si vyberete na webu www.rezidenceeliska.cz, domluvíte si schůzku s některým z našich prodejců na telefonu 777 731 703, případně nás zkusíte zastihnout přímo na Elišce nebo v kanceláři Gaudí na Národní třídě čp. 39. Chcete-li nám něco říci ihned, nebo se na něco zeptat, klikněte a napište na info@gaudi.cz.

S úctou,

JUDr. Vladimír Lederer

PS: Prohlédněte si komiks o Rezidenci Eliška

Pokud se chcete ještě trochu rozptýlit a zároveň se dozvědět něco o životě v Rezidenci Eliška, tak Vám mohu srdečně doporučit úsměvný komiks, který jsme o Elišce vyrobili. Najdete ho zde.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Divadlo Na Jezerce již brzy rozezní nejhorší zpěv na světě

Křest knihy, která 15 let Divadelní společnosti Jana Hrušínského ukazuje z divácky nezvyklého pohledu, nová...

Češi mohou i letos třídit své odpady také na tuzemských sjezdovkách

Na Dolní Moravě a v dalších 4 vybraných areálech mohou lidé třídit své odpady...

Třídění odpadů mají Češi v krvi. Díky tomu se v této disciplíně stále zlepšují – rok od roku třídí víc, lépe a...

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby.

Žaluzie, rolety a další stínicí prvky vám zajistí příjemnou teplotu v interiéru a podle zvoleného typu i další...

Lednová očista
Lednová očista

5 zdravých receptů, na kterých si opravdu pochutnáte

Najdete na iDNES.cz