Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyznání realitního developera po činu: Jsem rád, že se vše povedlo

Komerční sdělení   6:00aktualizováno  6:00
Vladimír Lederer, majitel realitní agentury Gaudí, realitní developer a fanoušek jazzu, píše o svém prozatím posledním developerském počinu, nejvyšším bytovém domě v ČR - "Elišce z Vysočan".

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysoký dům ve Vysočanech | foto: GAUDÍ

Vysoký dům ve Vysočanech

Kdo dnes projíždí pražskými Vysočany a bližším či vzdálenějším okolím, nemůže si nevšimnout nové dominanty mezi náměstím OSN a Harfou. Ano, "Eliška", s nepříliš originálním přídomkem "Rezidence", se zde tyčí do své téměř stometrové výšky a co více, na plné pecky již žije plnohodnotným a rozmanitým životem.

Po kolaudaci na konci roku 2013 odstartovalo předávání prodaných bytů v počtu "pouhých" přibližně tří set kusů a nejvyšší bytový dům v České republice odstartoval svůj běžný život. Samotnému se mi téměř nechce věřit, že tam, kde ještě nedávno hřměly stavební stroje a proháněly se desítky řemeslníků, dnes již v klidu a míru pohodlně bydlí pár set lidí.

Nuda tu rozhodně není

Nuda tu rozhodně není

Nuda tu rozhodně není

Noví obyvatelé domu si "zcela nečekaně" zpestřují život v kavárně a fit centru, které jsou jim otevřeny od samého počátku; s různými zdraví prospěšnými či zkrášlujícími službami, doprovázenými úsměvem Eliščiných recepčních v nonstop recepci. Ti samí obyvatelé, když už nevědí co roupy dělat, tak z důvodu mě osobně neznámého, jelikož mým jediným pohybem je pohupování se do rytmu na barové židličce klubu v Jazz Dock, nasedají na kolo či nazouvají in-liny a deset metrů od vchodu do Elišky naskakují na opravenou cyklostezku, aby učinili vše pro vypuštění své energie do pražského ovzduší. Holt, proti gustu žádný dišputát.

Tak se to povedlo

Tak se to povedlo

Tak se to povedlo

Ba ne, jsem moc rád, že se vše povedlo, termíny možné i nemožné se nám podařilo splnit ("uff!") a Eliška slouží čemu má, a dokonce, kromě lidí s úplnou absencí vkusu, se většině lidí i líbí. Důkazem toho budiž i cena ředitele v soutěži "Fasáda roku" vyhlašované společností Baumit a jiná uznání, kterých se nám na její stranu dostalo. Zní to celé vychloubačně? Asi docela ano, faktem je to, že byť tím normálně netrpím, těžko se bráním hřejivému pocitu uspokojení, že se to povedlo a že neměli pravdu škarohlídi, tvrdící, že stavět obrovský bytový projekt v krizi je hloupost a že v bývalé průmyslové čtvrti nebude chtít nikdo bydlet.

Hlavně bych chtěl ale poděkovat všem, kteří se na Elišce podíleli - Ing. arch. Ivanu Sládkovi, Metrostavu v čele s ředitelem Divize 3 Ing. Martinem Plchem, společnosti SIKO a.s., vedené panem Víťou Valou a Ing. Michalem Horákem, kteří Elišku zakoupelnovali; Ing. Vladimíru Kubešovi šéfujícímu společnosti Interlignum a.s. za to, že máme pěkné a kvalitní podlahy a dveře; svým kolegům a spolupracovníkům ve společnosti Gaudí s.r.o. a Rezidence Eliška a.s., že jsme to vše společně zorganizovali, a v neposlední řadě i činovníkům a pracovníkům MČ Prahy 9 za vstřícný postoj k Elišce a průběžné snaze o řešení rozličných problémů.

Určitě a na prvním místě musím poděkovat i veřejnosti, že Elišku akceptovala a našim milým klientům, kteří projevili zájem o to v ní bydlet.

Přijďte se podívat na Den otevřených dveří

Přijďte se podívat na Den otevřených dveří

Přijďte se podívat na Den otevřených dveří

Trošku komerce na závěr: právě jsme dali do prodeje mimořádnou várku osmnácti malých bytů skvělých i jako investice a z úplně jiného soudku - v nejvyšších patrech Elišky čeká na své nové obyvatele ještě několik velkých bytů s výhledem na Prahu, přes Prahu, i za Prahu. Přijďte se podívat, co pro Vás ještě máme v úterý 24. 06. 2014 od 13 do 19 hodin, kdy Eliška otevře svou náruč potenciálním zájemcům, a třeba si také vyberete byt a já Vám také poděkuji! 

Ozvěte se nám

Nebo se s námi můžete domluvit a přijít se podívat individuálně. Byt si vyberete na webu www.rezidenceeliska.cz, domluvíte si schůzku s některým z našich prodejců na telefonu 777 731 703, případně nás zkusíte zastihnout přímo na Elišce nebo v kanceláři Gaudí na Národní třídě čp. 39. Chcete-li nám něco říci ihned, nebo se na něco zeptat, klikněte a napište na info@gaudi.cz.

S úctou,

JUDr. Vladimír Lederer

PS: Prohlédněte si komiks o Rezidenci Eliška

Pokud se chcete ještě trochu rozptýlit a zároveň se dozvědět něco o životě v Rezidenci Eliška, tak Vám mohu srdečně doporučit úsměvný komiks, který jsme o Elišce vyrobili. Najdete ho zde.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Další z rubriky

Co se stane, když každý z nás vytřídí jednu skleničku navíc?

Co se stane, když každý z nás vytřídí jednu skleničku navíc?

V třídění skla jsme se za uplynulých 10 let zlepšili o více než 50 %. To je dobré skóre. Celkem ho tak vytřídíme do...

Získejte v Příbrami odměny během unikátní hry u barevných kontejnerů

Získejte v Příbrami odměny během unikátní hry u barevných kontejnerů.

Všichni občané, kteří v Příbrami třídí nebo začnou třídit odpady, se v listopadu dočkají recyklovaných odměn díky...

Bychl Auto připravil pro vaše BMW neodolatelné zimní nabídky

Bychl Auto připravil pro vaše BMW neodolatelné zimní nabídky.

Připravte svůj vůz značky BMW na nadcházející tuhou zimu. Hravě tak projedete přes všechny nepřízně počasí. Společnost...

Najdete na iDNES.cz