Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vyzkoušejte vše, co Moravskoslezský kraj v zimě nabízí

Komerční sdělení   9:25aktualizováno  9:25 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Až do Vánoc jsme v hektickém shonu a snažíme se dohnat všechny resty, abychom pak mohli v klidu odpočívat. Pojďme se zastavit a užívat si zimu v celé její kráse. Odhalte pro vás dosud nepoznaná místa Moravskoslezského kraje, v každé z jeho turistických oblastí si můžete dopřát něco jedinečného.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyzkoušejte vše, co Moravskoslezský kraj v zimě nabízí | foto: Petr Žižka

Pobyt na horách, o jakém jste snili

Zalesněné hřebeny kopců dostávají vlivem přírodní výzdoby magický nádech a lákají návštěvníky ke snění, sportu, zábavě i k odpočinku. Je dobře, že se pěší turistika v Moravskoslezském kraji těší stále větší oblibě, protože tu má hluboce zakořeněnou tradici. Díky ní se mohou lidé na svých výletech příjemně ohřát u kamen a občerstvit nebo ubytovat v útulných turistických chatách.

Vyzkoušejte vše, co  Moravskoslezský kraj v zimě nabízí

Hory jsou každoročně velkým lákadlem také pro milovníky lyžování. Po celém regionu na vás čeká široká nabídka lyžařských středisek v perfektním stavu, kde si vychutnáte lyžování v každém věku. A pokud jste si na něj zatím netroufli, máte skvělou možnost naučit se dělat dokonalé obloučky v některé ze specializovaných lyžařských škol. Oblasti Jeseníků, Beskyd a Těšínského Slezska se vybavily výkonnou zasněžovací technikou, takže je nepřekvapí, pokud napadne méně přírodního sněhu. Když jsou podmínky dobré, lyžovat se dá i v Ostravě a stejně dobře plní svůj účel také poctivý kopec vlastní výroby v Poodří. Pro výhodné zakoupení skipasů a velké řady dalších služeb v turistických oblastech Těšínské Slezsko a Beskydy-Valašsko se vám vyplatí pořídit si regionální návštěvnickou kartu. K dispozici jsou ve vybraných informačních centrech a na e-shopech.

Vyzkoušejte vše, co  Moravskoslezský kraj v zimě nabízí

Nadechnout se čerstvého ranního vzduchu a vydat se po sluncem ozářené stopě, to je sen mnoha běžkařů. Na Jesenické a Beskydské magistrále si naplno užijí rozsáhlé hřebenové trasy s přídavkem těch nejkrásnějších výhledů, jaké se u nás dají spatřit. Do mnoha lyžařských areálů i na výchozí místa běžkařských stop mohou návštěvníci využít dopravy skibusem.

Wellness a kultura se hezky doplňují

Pokud byste nejradši prožili zimu pěkně v teple, ve stylovém prostředí a s úchvatným výhledem z okna, můžete si vybrat některý z romantických horských hotelů v Beskydech nebo Jeseníkách. Nabízejí výhodné zimní balíčky a širokou škálu relaxačních služeb. Voňavé procedury vás příjemně naladí a vyženou všechnu únavu i napětí.

Vyzkoušejte vše, co  Moravskoslezský kraj v zimě nabízí
Vyzkoušejte vše, co  Moravskoslezský kraj v zimě nabízí

Stejně dobře se dá odpočívat také v lázních a wellness centrech ve městech. Výhodou takové návštěvy je, že se dá krásně spojit s nějakým kulturním zážitkem. Kromě vánočních trhů si můžete třeba prohlédnout nějakou působivou výstavu, zajít si na koncert nebo vystoupat na vyhlídkovou věž. Celoročně mají otevřeno také některé hrady a zámky a pro návštěvníky připravují různé tematické akce. K zimnímu období neodmyslitelně patří také mnoho tradičních lidových slavností. Na nich se můžete dozvědět něco o prastarých zvycích i historii kraje, a také se vám určitě poštěstí ochutnat nějakou báječnou místní specialitu.

Vyzkoušejte vše, co  Moravskoslezský kraj v zimě nabízí

Místa, lidé a příběhy provázejí návštěvníky novým webem

V nové sezóně budou mít návštěvníci Moravskoslezského kraje k dispozici zcela nový web, který je regionem provede. Stránky www.msregion.cz se „překlopí“ do nové grafické podoby. Lidé, kteří v kraji bydlí, i ti, kdo přijíždějí na víkend nebo na dovolenou, se tak na moderním webu dozvědí, jaká místa stojí za návštěvu. Nové stránky využívají poutavé fotografie a čtivé texty, představují jednotlivá místa prostřednictvím významných rodáků a slavných příběhů. Web se tak stane skutečným průvodcem Moravskoslezským krajem.

ROP pro Moravian-Silesian Tourism, s.r.o.

ROP pro Moravian-Silesian Tourism, s.r.o.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Nové tramvaje Stadler nOVA již vozí cestující

Nová tramvaj Stadler nOVA již vozí cestující

Dopravní podnik Ostrava (DPO) v pondělí 13. srpna 2018 poprvé nasadil do provozu s cestujícími novou tramvaj Stadler...

Lákají vás letní extrémními sporty? Zamiřte do ostravského Avionu

Lákají vás letní extrémními sporty? Tak zamiřte do ostravského Avionu

Fanoušci skateboardingu, freestyle BMX a dalších adrenalinových zážitků by si měli datum 18. srpna poznačit ve svém...

Zákaz skládkování. Pro obce i občany je šancí nová technologie

Zákaz skládkování. Pro obce i občany je šancí nová technologie

Jak naložit s odpady za šest let, kdy vejde v platnost zákaz jejich ukládání na skládky. Před nárůstem nákladů uchrání...

Najdete na iDNES.cz