Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vyzkoušejte vše, co Moravskoslezský kraj v zimě nabízí

Komerční sdělení   9:25aktualizováno  9:25 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Až do Vánoc jsme v hektickém shonu a snažíme se dohnat všechny resty, abychom pak mohli v klidu odpočívat. Pojďme se zastavit a užívat si zimu v celé její kráse. Odhalte pro vás dosud nepoznaná místa Moravskoslezského kraje, v každé z jeho turistických oblastí si můžete dopřát něco jedinečného.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyzkoušejte vše, co Moravskoslezský kraj v zimě nabízí | foto: Petr Žižka

Pobyt na horách, o jakém jste snili

Zalesněné hřebeny kopců dostávají vlivem přírodní výzdoby magický nádech a lákají návštěvníky ke snění, sportu, zábavě i k odpočinku. Je dobře, že se pěší turistika v Moravskoslezském kraji těší stále větší oblibě, protože tu má hluboce zakořeněnou tradici. Díky ní se mohou lidé na svých výletech příjemně ohřát u kamen a občerstvit nebo ubytovat v útulných turistických chatách.

Vyzkoušejte vše, co  Moravskoslezský kraj v zimě nabízí

Hory jsou každoročně velkým lákadlem také pro milovníky lyžování. Po celém regionu na vás čeká široká nabídka lyžařských středisek v perfektním stavu, kde si vychutnáte lyžování v každém věku. A pokud jste si na něj zatím netroufli, máte skvělou možnost naučit se dělat dokonalé obloučky v některé ze specializovaných lyžařských škol. Oblasti Jeseníků, Beskyd a Těšínského Slezska se vybavily výkonnou zasněžovací technikou, takže je nepřekvapí, pokud napadne méně přírodního sněhu. Když jsou podmínky dobré, lyžovat se dá i v Ostravě a stejně dobře plní svůj účel také poctivý kopec vlastní výroby v Poodří. Pro výhodné zakoupení skipasů a velké řady dalších služeb v turistických oblastech Těšínské Slezsko a Beskydy-Valašsko se vám vyplatí pořídit si regionální návštěvnickou kartu. K dispozici jsou ve vybraných informačních centrech a na e-shopech.

Vyzkoušejte vše, co  Moravskoslezský kraj v zimě nabízí

Nadechnout se čerstvého ranního vzduchu a vydat se po sluncem ozářené stopě, to je sen mnoha běžkařů. Na Jesenické a Beskydské magistrále si naplno užijí rozsáhlé hřebenové trasy s přídavkem těch nejkrásnějších výhledů, jaké se u nás dají spatřit. Do mnoha lyžařských areálů i na výchozí místa běžkařských stop mohou návštěvníci využít dopravy skibusem.

Wellness a kultura se hezky doplňují

Pokud byste nejradši prožili zimu pěkně v teple, ve stylovém prostředí a s úchvatným výhledem z okna, můžete si vybrat některý z romantických horských hotelů v Beskydech nebo Jeseníkách. Nabízejí výhodné zimní balíčky a širokou škálu relaxačních služeb. Voňavé procedury vás příjemně naladí a vyženou všechnu únavu i napětí.

Vyzkoušejte vše, co  Moravskoslezský kraj v zimě nabízí
Vyzkoušejte vše, co  Moravskoslezský kraj v zimě nabízí

Stejně dobře se dá odpočívat také v lázních a wellness centrech ve městech. Výhodou takové návštěvy je, že se dá krásně spojit s nějakým kulturním zážitkem. Kromě vánočních trhů si můžete třeba prohlédnout nějakou působivou výstavu, zajít si na koncert nebo vystoupat na vyhlídkovou věž. Celoročně mají otevřeno také některé hrady a zámky a pro návštěvníky připravují různé tematické akce. K zimnímu období neodmyslitelně patří také mnoho tradičních lidových slavností. Na nich se můžete dozvědět něco o prastarých zvycích i historii kraje, a také se vám určitě poštěstí ochutnat nějakou báječnou místní specialitu.

Vyzkoušejte vše, co  Moravskoslezský kraj v zimě nabízí

Místa, lidé a příběhy provázejí návštěvníky novým webem

V nové sezóně budou mít návštěvníci Moravskoslezského kraje k dispozici zcela nový web, který je regionem provede. Stránky www.msregion.cz se „překlopí“ do nové grafické podoby. Lidé, kteří v kraji bydlí, i ti, kdo přijíždějí na víkend nebo na dovolenou, se tak na moderním webu dozvědí, jaká místa stojí za návštěvu. Nové stránky využívají poutavé fotografie a čtivé texty, představují jednotlivá místa prostřednictvím významných rodáků a slavných příběhů. Web se tak stane skutečným průvodcem Moravskoslezským krajem.

ROP pro Moravian-Silesian Tourism, s.r.o.

ROP pro Moravian-Silesian Tourism, s.r.o.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Dopravní podnik Ostrava navýší rozpočet na úklid vozidel o 100 %

Dopravní podnik Ostrava navýší rozpočet na úklid vozidel o 100 %

Dopravní podnik Ostrava pokračuje ve svém úsilí zajistit svým cestujícím co nejčistší interiéry a exteriéry vozidel a...

Vaše karta na nás platí

Vaše karta na nás platí

Zájem o bezhotovostní platby kartou mezi cestujícími Dopravního podniku Ostrava (DPO) roste. Měsíčně stoupne počet...

Vaše karta na nás platí

Vaše karta na nás platí

Zájem o bezhotovostní platby kartou mezi cestujícími Dopravního podniku Ostrava (DPO) roste. Každý měsíc stoupne počet...

Najdete na iDNES.cz