Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyzkoušejte moderní zákaznické služby skupiny Veolia Voda

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnosti skupiny Veolia Voda ČR nabízejí nové zákaznické služby, které využívají moderní technologie. V době, kdy si lidé snaží usnadnit každodenní život, požaduje stále větší počet zákazníků vodárenských společností, aby nemuseli například chodit na poštu či navštívit zákaznické centrum.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nestíháte navštívit zákaznické centrum? Vyzkoušejte online služby! | foto: Veolia Voda

Využití internetu patří mezi zákaznické služby, které mají pro zákazníky i spotřebitele velmi praktický přínos, s tím souvisí i získávání informací prostřednictvím mobilních telefonů.

Každý zákazník Veolia Voda, který se zaregistruje na www.voda-info.cz, může zdarma dostávat aktuální informace o haváriích či přerušení dodávek vody přímo do svého mobilu. Tato služba se brzy rozšíří o informace, týkající se odečtů vodoměrů nebo fakturace.

Pohodlným a moderním řešením pro zákazníky, kteří neradi navštěvují zákaznické centrum, je internetový přístup k zákaznickému účtu na stránkách každé regionální vodohospodářské společnosti, jehož prostřednictvím mají přehled o spotřebě vody, vystavených fakturách, plánovaném odečtu vodoměru a mohou také měnit výši placených záloh, zadat změnu smluvních údajů či nahlásit samoodečet vodoměru.

Mezi nové zákaznické služby společností skupiny Veolia Voda patří možnost požádat i o zasílání faktury v PDF formátu přímo na svou e-mailovou adresu.

Sazkomat

Jednoduché placení

Mnoha lidem nevyhovuje omezená pracovní doba českých pošt či cena jejích služeb. S poštovními složenkami na vodné a stočné už nikdo na poštu chodit nemusí.

Faktury lze zaplatit i jinak – samozřejmě přímo převodem z účtu, ale u faktur za vodné a stočné existuje žhavá novinka mezi zákaznickými službami, a to možnost úhrady faktury v supermarketech, trafikách, na čerpacích stanicích, večerkách nebo v sázkových kancelářích. Díky čárovému kódu, který je umístěn na faktuře, ji lze uhradit kdekoliv na zmíněných místech, kde je k dispozici terminál společnosti Sazka.

tel SMS

Výhodou je nejen delší otevírací doba, než mají pošty, ale také nižší a neměnný poplatek oproti poštovní složence. Pražští zákazníci, kteří platí zálohy nebo vyúčtování v zákaznickém centru platební kartou Komerční banky, mají od dubna 2010 navíc možnost vyzvednout si z karty i hotovost k vlastní potřebě až do výše 1 500,- Kč (cashback).

Závazky zákaznických služeb

Každé zákaznické centrum společností ze skupiny Veolia Voda má prodlouženou otevírací dobu, ale přesto dává zákazníkům možnost sjednat si individuální schůzku v termínu, který jim vyhovuje.

Při přerušení dodávky vody je již samozřejmostí rychlá a úplná informovanost: kde je porucha, jak se pracuje na jejím odstranění, a hlavně, kdy voda znovu poteče. Méně známé je, že v případě prokázané finanční nouze může zákazník požádat o pomoc – např. o odklad či rozložení plateb vodného a stočného.

Rejstřík nabízených služeb je jednou věcí, tou nejdůležitější je pro zákaznické služby jejich kvalita. Všechny společnosti skupiny Veolia Voda se totiž zavázaly k dodržování zákaznických standardů a limitů a zformulovaly je do Závazků zákaznických služeb.

Jejich seznam a vysvětlení je na internetových stránkách vodárenských společností skupiny Veolia Voda i v každém zákaznickém centru – www.veoliavoda.cz.

Společnosti skupiny Veolia Voda

Společnosti skupiny Veolia Voda poskytují v služby v oblasti výroby a distribuce pitné vody a odvádění a čištění odpadních vod více než 4 miliónům obyvatel v České republice.

Působí v severních a středních Čechách, Praze, na Hradecku, Plzeňsku, v Sokolově, Olomouci, Zlíně a okolí.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Nebankovní půjčky dnes? Trh se pročistil, půjčování je teď bezpečnější

Zatímco ještě relativně nedávno v lidech slovo „nebankovní půjčka“ evokovalo představu nebývale vysokých úroků a...

Najdete na iDNES.cz