Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyzkoušejte moderní zákaznické služby skupiny Veolia Voda

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnosti skupiny Veolia Voda ČR nabízejí nové zákaznické služby, které využívají moderní technologie. V době, kdy si lidé snaží usnadnit každodenní život, požaduje stále větší počet zákazníků vodárenských společností, aby nemuseli například chodit na poštu či navštívit zákaznické centrum.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nestíháte navštívit zákaznické centrum? Vyzkoušejte online služby! | foto: Veolia Voda

Využití internetu patří mezi zákaznické služby, které mají pro zákazníky i spotřebitele velmi praktický přínos, s tím souvisí i získávání informací prostřednictvím mobilních telefonů.

Každý zákazník Veolia Voda, který se zaregistruje na www.voda-info.cz, může zdarma dostávat aktuální informace o haváriích či přerušení dodávek vody přímo do svého mobilu. Tato služba se brzy rozšíří o informace, týkající se odečtů vodoměrů nebo fakturace.

Pohodlným a moderním řešením pro zákazníky, kteří neradi navštěvují zákaznické centrum, je internetový přístup k zákaznickému účtu na stránkách každé regionální vodohospodářské společnosti, jehož prostřednictvím mají přehled o spotřebě vody, vystavených fakturách, plánovaném odečtu vodoměru a mohou také měnit výši placených záloh, zadat změnu smluvních údajů či nahlásit samoodečet vodoměru.

Mezi nové zákaznické služby společností skupiny Veolia Voda patří možnost požádat i o zasílání faktury v PDF formátu přímo na svou e-mailovou adresu.

Sazkomat

Jednoduché placení

Mnoha lidem nevyhovuje omezená pracovní doba českých pošt či cena jejích služeb. S poštovními složenkami na vodné a stočné už nikdo na poštu chodit nemusí.

Faktury lze zaplatit i jinak – samozřejmě přímo převodem z účtu, ale u faktur za vodné a stočné existuje žhavá novinka mezi zákaznickými službami, a to možnost úhrady faktury v supermarketech, trafikách, na čerpacích stanicích, večerkách nebo v sázkových kancelářích. Díky čárovému kódu, který je umístěn na faktuře, ji lze uhradit kdekoliv na zmíněných místech, kde je k dispozici terminál společnosti Sazka.

tel SMS

Výhodou je nejen delší otevírací doba, než mají pošty, ale také nižší a neměnný poplatek oproti poštovní složence. Pražští zákazníci, kteří platí zálohy nebo vyúčtování v zákaznickém centru platební kartou Komerční banky, mají od dubna 2010 navíc možnost vyzvednout si z karty i hotovost k vlastní potřebě až do výše 1 500,- Kč (cashback).

Závazky zákaznických služeb

Každé zákaznické centrum společností ze skupiny Veolia Voda má prodlouženou otevírací dobu, ale přesto dává zákazníkům možnost sjednat si individuální schůzku v termínu, který jim vyhovuje.

Při přerušení dodávky vody je již samozřejmostí rychlá a úplná informovanost: kde je porucha, jak se pracuje na jejím odstranění, a hlavně, kdy voda znovu poteče. Méně známé je, že v případě prokázané finanční nouze může zákazník požádat o pomoc – např. o odklad či rozložení plateb vodného a stočného.

Rejstřík nabízených služeb je jednou věcí, tou nejdůležitější je pro zákaznické služby jejich kvalita. Všechny společnosti skupiny Veolia Voda se totiž zavázaly k dodržování zákaznických standardů a limitů a zformulovaly je do Závazků zákaznických služeb.

Jejich seznam a vysvětlení je na internetových stránkách vodárenských společností skupiny Veolia Voda i v každém zákaznickém centru – www.veoliavoda.cz.

Společnosti skupiny Veolia Voda

Společnosti skupiny Veolia Voda poskytují v služby v oblasti výroby a distribuce pitné vody a odvádění a čištění odpadních vod více než 4 miliónům obyvatel v České republice.

Působí v severních a středních Čechách, Praze, na Hradecku, Plzeňsku, v Sokolově, Olomouci, Zlíně a okolí.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Vybíráme bezpečnostní pracovní obuv: Když na kvalitě záleží

Zákonné normy pro ochranné pracovní pomůcky

Pohybujete se často při výkonu vašeho povolání v terénu? Nebo manipulujete s těžkými předměty, pracujete v náročných...

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

V Česku je aktuálně přes 60 škol, které nabízejí studium MBA. Ne všechny však mají stejnou kvalitu a úroveň. Zájemci by...

Najdete na iDNES.cz