Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Využijte výhod a vyberte si jazykový pobyt na rok 2015 už nyní

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Toužíte po vzdělání? Rádi byste se zdokonalili v nějakém světovém jazyce v místě, kde je řečí mateřskou? Školní rok sice už začal, vy si však už nyní v předstihu můžete naplánovat studium na rok 2015. Čím dříve, tím lépe – čekají vás příznivější ceny i pestrý výběr zemí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Za studiem cizího jazyka se můžete vydat do padesáti zemí světa. K oblíbeným stálicím patří Anglie. | foto: ESL Education s.r.o.

Program Early Bird jazykové agentury ESL, která organizuje jazykové pobyty do více než 250 destinací a již pět let patří mezi osm nejlepších v Evropě, skýtá širší výběr možností i garanci nejnižších cen na trhu.

Stačí si jazykový kurz vybrat v dostatečném předstihu. Pobyt v zahraničí s odletem v roce 2015 je důležité si rezervovat do 1. listopadu 2014. Nabídka platí pro většinu programů ESL, viz http://www.esl-jazykovky.cz/cz/dp/kurzy-pro-dospele/earlybird-2015.htm.

Atraktivní výběr lokality

Včasná rezervace jazykového kurzu má vliv na počet zemí, ze kterých si lze vybírat. Podle vlastního uvážení a obliby zvolíte buď rušnou metropoli, lokalitu s neposkvrněnou přírodou, blízkostí moře nebo naopak hor. Důležitým měřítkem pro vás může být i druh podnebí, vzdálenost od domova či kultura cizí země, kterou toužíte poznat.

Máte k dispozici pět kontinentů s padesátkou zemí a klasiku v podobě Velké Británie nebo Spojených států, výjimkou však nejsou ani Indie, Filipíny nebo Japonsko.  

Využijte výhod a vyberte si jazykový pobyt na rok 2015 už nyní

Blízkost hor oceníte v Calgary.

Vhodný typ jazykového kurzu

Jistě máte představu, o jakou formu vzdělání v cizím jazyce máte zájem – zda jste začátečníci, pokročilí, jde vám o základy či intenzivní výuku. Není problém najít kurz na míru, který vás připraví k získání oficiálních certifikátů, kurz obchodního jazyka, nebo kurz PLUS rozšířený o možnosti sportování, kulturního vyžiti či dobrodružných aktivit. Dalšími variantami jsou individuální kurzy nebo kurzy přímo v domě lektora.

A v jakých jazycích se dá touto formou zdokonalit? Vedle tradiční angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny či italštiny či se díky kurzům ESL naučíte také čínsky, japonsky, portugalsky, arabsky, holandsky, maďarsky, turecky nebo thajsky. Ze slovanských jazyků se kromě češtiny a ruštiny lze vzdělávat v polštině, na sever se vypravíte za švédštinou, dánštinou, finštinou, norštinou nebo také galštinou.  

Využijte výhod a vyberte si jazykový pobyt na rok 2015 už nyní

Ke studiu si můžete vybrat z dvaadvaceti jazyků podle typu úrovně, jakou dosahujete.

Možnosti ubytování

Kdo nezaváhá s včasným výběrem kurzu a země, zvolí si také, kde a v jaké posteli se jako časné ranní ptáče hodlá probouzet. Patříte-li k rodinným typům a hodláte-li cizím jazykem hovořit neustále, bude vám vyhovovat hostitelská rodina, jste-li student se vším, co k tomu patří, bude se vám líbit v rezidenci s mezinárodní studentskou klientelou.

Pokud jste nezávislí, ale máte rádi společnost, oceníte sdílený byt. Sáhnout však můžete i po turistické ubytovně, hotelu, soukromém studiu nebo apartmánu, popř. si rezervovat pouze pobyt a zajistit si ubytování sami.  

Využijte výhod a vyberte si jazykový pobyt na rok 2015 už nyní

Pokud jde o typ kurzu, můžete zvolit i kurz přímo v domě lektora, jazyk si však dobře osvojíte také při ubytování v hostitelské rodině.

Studujte a bavte se

V cizí zemi se nejen rychleji a lépe naučíte cizímu jazyku, ale užijete si i místní radovánky. V Austrálii vyzkoušíte surfování, v Kanadě snowboard, v Itálii poznáte antickou kulturu a nabídne se vám k prohlídce nespočet muzeí, v Americe se stačí věnovat nákupům, v Thajsku relaxovat.

Jazykové pobyty v konkrétních destinacích zkrátka nabízejí velkou škálu vyžití, při kterém si i nadále budete osvojovat jazyk.

Ideální příležitost spojit příjemné s užitečným skýtají již zmiňované PLUS kurzy, propojující výuku se sportováním, výtvarnými i jinými aktivitami.  

Využijte výhod a vyberte si jazykový pobyt na rok 2015 už nyní

Při výběru vhodného kurzu spojíte studium se zábavou.

Do světa s ESL

Díky včasnému výběru jazykového pobytu v zahraničí v roce 2015 můžete s ESL získat i letenky nebo iPody zdarma, pokud se chystáte do New Yorku, San Francisca, Bostonu, Calgary, Toronta, Barcelony, Valencie, Oxfordu, Brightonu, Londýna, Berlína a dalších měst. Více na http://www.esl-jazykovky.cz/cz/jazykove-pobyty/specialni-nabidky.htm#offercategory34923.  

Využijte výhod a vyberte si jazykový pobyt na rok 2015 už nyní

K městům, lákajícím ke studiu, patří i Dublin.

Konkrétní nabídky kurzů s 250 destinacemi naleznete v katalogu jazykové agentury ESL, která zajišťuje jazykové pobyty s výukou 22 jazyků v 50 zemích světa. Výuka se praktikuje na renomovaných jazykových školách a kurzy jsou určené pro všechny věkové kategorie i úrovně vzdělání.

Agentura se vám rovněž postará o organizaci pobytu od A do Z nebo zdarma poskytne poradenské služby. Potřebné informace načerpáte na http://www.esl-jazykovky.cz/cz/.  

Foto: ESL

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Marek Tichý, ředitel korporátního financování.
Prodej firmy je pro většinu podnikatelů životním krokem

Generace podnikatelů, kteří založili svoji firmu po roce 1989, stárne a začíná přemýšlet, jak s firmou naložit do budoucna. Někteří se nechtějí své firmy vzdát...  celý článek

Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler.
Vybíráte výtah? Pozvěte si mobilní showroom Schindler

Výtah je v domě užitečným pomocníkem, který si můžete podle vlastních potřeb vyladit do naprostých detailů. Jejich výběr usnadní nový mobilní showroom...  celý článek

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?
Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské péči.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.