Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Využijte příležitosti získat dotace EU na školicí střediska

Komerční sdělení   8:00aktualizováno  8:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Školíte své nebo externí zaměstnance? Plánujete výstavbu nebo rekonstrukci školicího centra? Ušetřete až 60 % nákladů díky dotacím z EU. Program Školicí střediska bude letos zřejmě otevřen naposledy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Využijte příležitosti získat dotace EU na školicí střediska | foto: Think Stock

Na začátku května byla vyhlášena nová výzva programu Školicí střediska a příjem žádostí bude zahájen již od 1. června letošního roku. Pro firmy, které budují či mají v plánu budovat kvalitní zázemí pro vzdělávání zaměstnanců, se tak otevře pravděpodobně poslední příležitost získat na svůj projekt dotace EU.

Na co konkrétně lze získat dotace?

Z programu Školicí střediska můžete získat dotace především na nákup, výstavbu či rekonstrukce objektů určených pro školení zaměstnanců, školicí pomůcky, stroje a zařízení pro zajištění vzdělávání, školicí programy a software.

Získat můžete dle velikosti podniku a regionu 30 - 60 % nákladů v absolutní výši až 100 mil. Kč na jeden projekt. Žadatelem mohou být podniky všech velikostí, podnikatelská seskupení či neziskové organizace.

Základní podmínkou pro zisk podpory je, aby se ve školicím středisku vzdělávali především zaměstnanci vymezených oborů. Mezi tyto obory se řadí:

  • zpracovatelský průmysl
  • služby, zejména tzv. průmyslové služby
  • energetika
  • stavebnictví
  • aktivity spojené s informačními a komunikačními technologiemi
  • ostatní aktivity nepřímo podporující výše zmíněné činnosti (např. technické zkoušky a analýzy, manipulace s nákladem a skladování, architektonické a inženýrské činnosti)

Školit přitom můžete nejen zaměstnance vlastní firmy, ale také zaměstnance firem jiných, pokud působí ve výše uvedených oborech. Abyste dosáhli na dotaci, musí být školicí střediska lokalizována mimo území hlavního města Prahy, školení zaměstnanci však v Praze působit mohou. Majetek pořízený z dotací EU přitom musíte využívat výhradně pro školicí aktivity.

Spolupráce s odborníky zvýší šance na úspěch

Program Nemovitosti umožňuje podnikům všech velikostí snížit náklady

Pokud s podáváním žádostí o dotace nemáte žádné nebo malé zkušenosti, vyplatí se spojit síly s odborníky. Spolupráce s poradenskou nebo konzultační agenturou vám ušetří nejen spoustu času a energie, ale také zvýší vaše šance na získání dotace. Kvalitní poradenské agentury jsou totiž díky svým zkušenostem a know-how schopny z celé řady nutných úkonů a dokumentů klást důraz na ty podstatné a vyvarovat se zbytečných chyb.

Společnost eNovation s.r.o. je přední poradenskou společností pro program Školicí střediska s celkovou úspěšností schválených projektů 95 %. Zajistíme pro vás komplexní služby od bezplatné prvotní konzultace po celkovou administraci procesu získání dotace a jejího udržení.

Navštivte naše webové stránky www.enovation.cz nebo volejte zdarma infolinku 800 190 163 a informujte se o podrobnostech programu a dalších možnostech, jak získat dotace pro vaši společnost.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Najdete na iDNES.cz