Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Využijte prázdniny k jazykovému růstu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Končíte střední školu? Studujete na vysoké? Začínáte se poohlížet po budoucím zaměstnání? Jistě víte, že velkou devizou pro vás bude znalost cizích jazyků. S angličtinou sice uspějete, ale uplatnění najdete mnohem lépe, když budete mít v malíčku i další světový jazyk. Vypilujte ho o prázdninách!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prázdniny se dají strávit příjemně v některém z evropských měst nebo letovisek na jazykových školách, kde vás připraví k uznávaným zkouškám. Třeba ve Valencii | foto: INTACT studium v zahraničí, s. r. o.

Cestovní kancelář INTACT má v České republice nejširší nabídku jazykových kurzů v zahraničí, nabízí speciální ceny i kvalitní servis. Kromě angličtiny lze v zemích rodilých mluvčích studovat němčinu, francouzštinu, španělštinu a dále italštinu, řečtinu, portugalštinu, ruštinu, polštinu nebo dokonce arabštinu a korejštinu.

V mnoha zemích světa můžete o prázdninách absolvovat jazykové kurzy ukončené světově uznávanými zkouškami – v případě angličtiny jsou to zkoušky FCE, CAE nebo IELTS. Navíc navážete nová přátelství a spojíte příjemné s užitečným – cestování se získáním nových znalostí na kvalifikované úrovni.

Sladká Paříž nebo přímořské Cannes

Už v šestnácti letech můžete vyrazit za studiem francouzštiny do Paříže, kde se připravíte na mezinárodně uznávané zkoušky DELF. Kurzy se konají na kvalitní pařížské škole LSI, která sídlí nedaleko Louvru v budově z 18. století. Samotná Paříž láká nejen svými památkami (Eiffelovka věž, Notre Dame, Sachre Coeur) a kouzelnými místy jako nábřeží Seiny, Lucemburskými zahradami či Montmartrem, ale i množstvím slavných galerií či kaváren.

Příprava na zkoušky DELF trvá osm týdnů, více možností najdete na

Louvre, Seina, Montmartre i jazyková škola LSI – to jsou prázdninové kurzy v...

Louvre, Seina, Montmartre i jazyková škola LSI – to jsou prázdninové kurzy v Paříži

Jestliže dáváte přednost přímořskému letovisku, osloví vás nejspíš škola College International, kterou založil v roce 1931 v Cannes slavný básník a kritik Paul Valéry a která se těší skvělé pověsti. Škola kromě učeben s audiovizuální technikou nabízí i jídelnu, kavárnu, kino, opalovací terasu, vlastní fitness a sportovní hřiště pro volejbal a basket. Bydlet můžete v areálu školy, který leží jen 200 metrů od pláže!

Kurzy zakončené zkouškami DELF mají 25 lekcí francouzštiny a 5 lekcí přípravy na zkoušku. Kurz Intensive+DELF přitom trvá pouhé dva týdny. Věkový průměr studentů je 21 let, přihlásit se můžete od 16 let. Konkrétní nabídka viz.

Foto cannes studenti

Za sluncem i studiem francouzštiny se můžete vydat také do Cannes

Za sluncem i studiem francouzštiny se můžete vydat také do Cannes

Francouzština s exotikou

Kurz francouzštiny nebo angličtiny si můžete zvolit v kanadské škole EC Montreal, kde mimo jiné studovala i zpěvačka Lucie Vondráčková. Škola sídlí v budově nákupního centra na nejrušnější montrealské ulici St. Catherine. Bydlet můžete v rodinách i rezidenci.

Máte-li o místě studia exotičtější představy, určitě se Vám zalíbí karibský ostrov Martinik, kde teplota nikdy neklesá pod 20 st. Celsia. Kvalitní kurzy francouzštiny poskytuje škola France Langue Martinique v centru hlavního města Fort de France, více zde.

Foto martinique - island

Studium francouzštiny a exotika – to je karibský ostrov Martinik a škola France...

Studium francouzštiny a exotika – to je karibský ostrov Martinik a škola France Langue Martinique v centru hlavního města Fort de France

Za španělštinou do kolébky flamenca nebo Valencie

Chcete se zdokonalit ve španělštině a připravit se na zkoušku DELE? Vyrazte do Sevilly! Tamní škola CLIC Sevilla patří k nejkvalitnějším ve Španělsku. Kurzy španělštiny zakončené zkouškou DELE obsahují 20 lekcí obecné španělštiny a 10 lekcí přípravy týdně a trvají 4 týdny. Bydlet můžete v rezidenci i v rodinách, samotná Sevilla, kolébka flamenca a sevillanas, patří ke nejkrásnějším španělským městům vůbec.

Více se dozvíte na.

Za španělštinou i rytmem flamenca a sevillanas se vydejte do Sevilly
Za španělštinou i rytmem flamenca a sevillanas se vydejte do Sevilly

Za španělštinou i rytmem flamenca a sevillanas se vydejte do Sevilly

Chcete být u moře a dáváte přednost velkému letovisku? Jeďte na kurz španělštiny zakončený zkouškou DELE do Valencie! Škola Espaňolé sídlí v centru starého města blízko nákupních center a kousek od metra i autobusů. Kurz španělštiny DELE Preparation zaměřený na přípravu k této zkoušce má 25 lekcí. Valencie má úžasný architektonický komplex Město umění a věd od slavného architekta Calatravy a může se pochlubit plážemi Malvarrosa a Las Arenas o délce 2 kilometry. V srpnu si užijete slavný festival La Tomatina.

Více na

Do Barcelony a ještě o „kousek“ dál

Oblíbenou variantou pro milovníky španělštiny je Barcelona a škola International House Barcelona. Pro hlavní město Katalánska hovoří nejen katedrála Sagrada Familia, ale i zajímavá muzea, zelené parky, krásné pláže, spousta kaváren, butiků a restaurací.

Studovat můžete také na škole International House v Barceloně

Studovat můžete také na škole International House v Barceloně

Škola International House sídlí v centru Barcelony, má 40 klimatizovaných tříd a vynikající učitele. Kurz DELE Preparation pro studenty od 18 let má 20 lekcí týdně a trvá 4 týdny.

Pokud chcete výuku španělštiny spojit s cestováním do vzdálenějších destinací, není problém. CK INTACT má v portfoliu rovněž španělštinu v Ekvádoru, v Mexiku v letovisku Playa del Carmen, v Guatemale, na Kostarice, Kubě, v Kolumbii, Argentině, Chile nebo v Peru a Uruguayi.

Kurzy s TestDaf v Německu

Pokud jste si jako druhý světový jazyk vybrali němčinu, jeďte na kurz zakončený zkouškou do Německa. Kurzy němčiny zakončené zkouškou TestDaf, kterou požadují po zahraničních studentech německé univerzity, nabízí mj. škola Sprachcaffe ve Frankfurtu nad Mohanem, sídlící v nejstarší a nejkrásnější čtvrti Sachsenhausen. Má k dispozici 19 moderně vybavených tříd, klubovnu, knihovnu, koutek s občerstvením a většinu apartmánů přímo v budově školy.

Kurzy jsou od 18 let, věkový průměr studentů je 23 let. Ve skupině se sejde maximálně 12 studentů, samotný kurz trvá 12 týdnů a obsahuje 20 lekcí obecné němčiny do týdne. Lepší orientaci získáte na.

Ke studiu němčiny si ze vybrat ze škol DID nebo školu Sprachcaffe ve Frankfurtu...

Ke studiu němčiny si ze vybrat ze škol DID nebo školu Sprachcaffe ve Frankfurtu nad Mohanem

Zkoušky ZD - Zertifikat Deutsch, TELC - Prüfung A2, B2 nebo C1 a TestDaF získáte na Dialoge Sprachinstitutu v německém Lindau, krásném městečku na břehu Bodamského jezera a s panoramaty Alp v pozadí.

Tamní škola Dialoge Sprachinstitut využívá moderních metod, má výborné vybavení, kavárnu s terasou a knihovnu. Náplň kurzů tvoří 20 až 30 lekcí, maximální počet studentů ve třídě je 11, věkový průměr je v letních měsících 20 let. Ubytování je možné v rodinách i v rezidenci.

Škola je pro TestDaF uznaným zkušebním centrem.

Další možností k přípravě na TestDaf se naskýtají v německých školách DID (studoval na ní i herec a režisér Jiří Mádl) v Berlíně, Hamburku a Mnichově. Studium je možné od 17 let, věkový průměr studentů je v letních měsících 20 let. Přípravný kurz trvá 4 týdny a každý týden obnáší 20 lekcí. Další informace viz.

Za jazyky do celého světa

Máte-li chuť cestovat a studovat, CK INTACT vám nabízí neomezené možnosti – Velká Británie, Malta, Irsko, Kanada či USA patří k základní nabídce. Další země si snadno vyberete podle vlastního vkusu.

Jazykové kurzy s přípravou na uznávané zkoušky trvají 4 až 12 týdnů a stihnete v nich nastudovat látku, která by vám v české škole trvala dva až tři roky. To už je výzva, nemyslíte?

Více o možnostech cestovní kanceláře se čtyřmi nominacemi v kategorii nejlepší agentura ve Střední a Východní Evropě na prestižní ocenění LTM Star Awards najdete na www.intact.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Najdete na iDNES.cz