Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Využijte moderní technologie a získejte konkurenční výhodu

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Situace na trhu IT technologií neustále houstne. Data se dnes ukládají do cloudu a okamžitě bez řádného zabezpečení sdílí. A to nejen v soukromí, ale i v business sféře, kde jsou know–how a strategie klíčovými body úspěšného podnikání. Konkurenční výhodu získá jen ten, kdo ví, jak s nimi pracovat.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Využijte moderní technologie a získejte konkurenční výhodu | foto: Komix s.r.o.

Česká společnost Komix se v IT pohybuje již od roku 1992. Zažila celkový rozkvět a boom informačních technologií v Čechách a stála u zrodu prvních mobilních aplikací, vývoje zásadních řešení pro analýzu a organizaci dat a jejich následnou integraci do vybraných systémů. Svoje působení dále rozšířila o komplexní dodávky informačních systémů na klíč, konzultační služby a optimalizaci řízení obchodních procesů.

Nové strategie na základě analýzy dat

„Jako ředitel velké společnosti spoléhám na nejrůznější technologie a očekávám od nich, že zefektivní moji práci,“ říká Tomáš Rutrle, generální ředitel společnosti Komix a pokračuje: „Získat konkurenční výhodu můžete jedině tehdy, když využijete vše, co moderní informační technologie nabízejí, ve svůj prospěch. Pro naše klienty jsme férovým partnerem, který jim pomáhá určovat strategii a vytvářet taková řešení, která zjednoduší a zprůhlední procesy a umožní rychlejší a přesnější rozhodování.“

Dlouholeté zkušenosti a moderní vize

Komix veškerá navržená řešení pečlivě testuje, aby zajistil jejich spolehlivost a efektivitu. Vznikají v různorodém týmu specialistů, kde se prolínají dlouholeté zkušenosti s kreativitou a moderními vizemi.

„Za dvacet let našeho působení jsme získali obrovský rozhled a zkušenosti, utvořili jsme kvalifikované týmy, se kterými dokážeme reagovat na aktuální trendy a potřeby našich klientů,“ vypočítává Martin Sláma, jeden ze zakladatelů firmy a doplňuje: „Můžu s jistotou říct, že ručíme za to, co děláme a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Nebojíme se ani složitých řešení, která vyžadují obrovské analýzy mnoha milionů dat. Jsou pro nás výzvou.“

Doménou Komixu je kromě jiného konzultační činnost, která se zaměřuje na řízení a měření výkonnosti firem, stanovení IT strategií a jejich implementace. Dále se specializuje na konzultace v oblasti organizační optimalizace a využití lidských zdrojů.

Qlikněte si pro analýzu

Pro zpracování a vyhodnocení obrovského množství surových dat využívá velmi sofistikovaný a zároveň uživatelsky přátelský program Qlik, pro který jsou datové analýzy hračkou. Odhalí rezervy a slabiny v podnikání a navrhne vhodná řešení. Qlik využívají na denní bázi společnosti jako například Makro, Globus, Zentiva, či některé známé pojišťovny.

Unikátní systém upozorňuje na rizika

Pro finanční segment, zejména bankovnictví, pojišťovnictví a zdravotnictví, vyvinul Komix unikátní systém Erian, který byl vyhodnocen časopisem Computerworld jako nejlepší IT produkt roku 2015. Není proto překvapením, že ho využívají i v zahraničí. Jeho nesporná výhoda spočívá v tom, že umí okamžitě upozornit na rizikové transakce a nestandardní chování a pro jeho profilové nastavení není potřeba odborné asistence. Velmi jednoduše se integruje do stávajícího systému a například na Celní správě České republiky je schopen ve špičkách zpracovávat tisíce celních deklarací za hodinu.

Software na míru

Komix vyniká i ve vytváření nejrůznějšího software na míru (od návrhu až po realizaci), které co nejefektivněji vyhodnocuje data. Tým špičkových certifikovaných odborníků připravuje agendové a provozní systémy pro komerční subjekty, státní správu nebo zdravotní pojišťovny, maximálně přizpůsobené požadavkům klienta.

„U nás v Komixu dáváme technologiím smysl a chceme, aby pracovaly pro vás, ne vy pro ně,“uzavírá generální ředitel Rutrle a slibuje další užitečná řešení, na které se s týmem právě zaměřují.

Chcete, aby data pracovala pro vás? Více na www.komix.cz

Využijte moderní technologie a získejte konkurenční výhodu

Využijte moderní technologie a získejte konkurenční výhodu

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Kolektivní vyjednávání v automobilce TPCA na Kolínsku je v plném proudu

Vyjednávání v TPCA intenzívně probíhá již od října. Ke shodě zatím ve většině požadavků odborů nedošlo. Stávající...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Najdete na iDNES.cz