Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Využijte léto na studium jazyků. V Channel Crossings vám pomůžou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Díky moderním komunikačním technologiím jako je internet a mobilní telefon se zkracují vzdálenosti a svět se stává "menším". Stále se zvyšuje potřeba komunikace i na mezinárodní úrovni a výuka cizích jazyků se stává běžnou součástí vzdělávání. Spojte přicházející léto a studium jazyků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Využijte léto na studium jazyků. V Channel Crossings Vám pomůžou! | foto: Channel Crossings

Jednou z možností, jak studovat cizí jazyk skutečně intenzivně, jsou jazykové kurzy v zahraničí. Studium jazyků v zahraničí se těší stále větší oblibě u všech věkových kategorií. Jejich nespornou výhodou je, že student se jazyku nevěnuje pouze v učebně při hodinách, ale musí jej používat v kontextu každodenních situací.

Na jedné straně se učí poslouchat a porozumět mluvenému projevu a na druhé straně je nucen vyjadřovat se, hledat významy neznámých výrazů a poradit si i v okamžicích, kdy není na dosah lektor nebo slovník, tedy při komunikaci, na kterou se nemohl předem připravit.

Využijte léto na studium jazyků. V Channel Crossings Vám pomůžou!

Studium jazyků je pro studenty velice motivující

Významným přínosem je i to, že během pobytu v cizí zemi má každý možnost se lépe seznámit s její historií a kulturou a zároveň i se zvyky a životním stylem lidí, kteří v dané zemi žijí. Studium jazyků se tak stává velice intenzívním a pokrok, kterého student dosáhne i v relativně krátkém časovém úseku, je velmi motivujícím činitelem.

Channel Crossings video

Podívejte se na video na téma jazykových kurzů v zahraničí

"Nabídka jazykových kurzů na zahraničních školách je velmi široká. Délku pobytu, způsob ubytování i intenzitu výuky je možné stanovit individuálně podle potřeb a možností studentů. Většina škol nabízí pobytové studium jazyků od 2 týdnů až do jednoho roku, některé kurzy jsou i týdenní," upřesňuje Eva Havránková, marketingová manažerka jazykové agentury Channel Crossings, která se zprostředkováváním jazykových kurzů zabývá již téměř 20 let.

Volba ubytování závisí na požadavku a preferencích. Student může zvolit hostitelskou rodinu, preferuje-li větší volnost a soukromí, může být ubytován ve studentské ubytovně nebo v nejrůznějších kategoriích penzionů a hotelů.

V úvodu zmiňujeme, že studia jazyků v zahraničí se mohou zúčastnit zájemci všech věkových kategorií. Pro školní mládež a pro děti již od 7 let je nabídka jazykových pobytů nejširší především během letních prázdnin.

Se spolužáky z různých koutů světa se učí cizí jazyk zábavnou formou, odpoledne je pro ně připraven pestrý program společenských a sportovních aktivit, o víkendech potom výlety do okolí města. Děti mohou vycestovat jak samostatně, tak v rámci velmi oblíbených skupinových kurzů, kde je jim po celou dobu pobytu k dispozici česky hovořící zástupce jazykové agentury Channel Crossings.

Studium jazyků v Plymouthu s Channel Crossings

Spojte studium jazyků s rodinnou dovolenou

Dospělí si mohou vybrat ze všeobecných nebo specializovaných výukových programů o různých stupních intenzity a různé délce trvání. Školy jsou rozprostřeny téměř po celém světě, stačí si jen vybrat. Studium jazyků je také možné propojit s rodinnou dovolenou.

V tomto případě je potřeba vybírat z nabídky škol, které souběžně pořádají kurzy pro děti i dospělé. Výuková centra se často nacházejí ve velmi atraktivních lokalitách v horách či přímořských letoviscích, dovolenou si tak užije opravdu celá rodina.

logo Channel Crossings

Nikdy není pozdě začít se učit cizí jazyk

Pro studenty starší generace, kteří se obávají společnosti mladších spolužáků, jsou ideální programy „50+“, určené pouze pro tuto věkovou skupinu. Tato forma studia jazyků je spojena i s odpoledním a víkendovým společenským a cestovatelsko-poznávacím programem.

Máte-li zájem

Máte-li zájem o konkrétní kalkulaci nebo o zaslání katalogu jazykových kurzů v zahraničí, navštivte naše webové stránky www.chc.cz nebo nás kontaktujte na číslech 210 215 340-1 nebo na e-mailu katalog@chc.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

KOLO ŠTĚSTÍ je zpět! SLEVY 40 % až 100 % na podzimní a zimní zboží!
Kolo štěstí je zpět! Slevy až 100 % na podzimní a zimní zboží

Ve všech 56 prodejnách Mountfield se opět roztočilo slavné Kolo štěstí! A v novém atraktivním hávu.  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.