Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Využijte léto na studium jazyků. V Channel Crossings vám pomůžou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Díky moderním komunikačním technologiím jako je internet a mobilní telefon se zkracují vzdálenosti a svět se stává "menším". Stále se zvyšuje potřeba komunikace i na mezinárodní úrovni a výuka cizích jazyků se stává běžnou součástí vzdělávání. Spojte přicházející léto a studium jazyků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Využijte léto na studium jazyků. V Channel Crossings Vám pomůžou! | foto: Channel Crossings

Jednou z možností, jak studovat cizí jazyk skutečně intenzivně, jsou jazykové kurzy v zahraničí. Studium jazyků v zahraničí se těší stále větší oblibě u všech věkových kategorií. Jejich nespornou výhodou je, že student se jazyku nevěnuje pouze v učebně při hodinách, ale musí jej používat v kontextu každodenních situací.

Na jedné straně se učí poslouchat a porozumět mluvenému projevu a na druhé straně je nucen vyjadřovat se, hledat významy neznámých výrazů a poradit si i v okamžicích, kdy není na dosah lektor nebo slovník, tedy při komunikaci, na kterou se nemohl předem připravit.

Využijte léto na studium jazyků. V Channel Crossings Vám pomůžou!

Studium jazyků je pro studenty velice motivující

Významným přínosem je i to, že během pobytu v cizí zemi má každý možnost se lépe seznámit s její historií a kulturou a zároveň i se zvyky a životním stylem lidí, kteří v dané zemi žijí. Studium jazyků se tak stává velice intenzívním a pokrok, kterého student dosáhne i v relativně krátkém časovém úseku, je velmi motivujícím činitelem.

Channel Crossings video

Podívejte se na video na téma jazykových kurzů v zahraničí

"Nabídka jazykových kurzů na zahraničních školách je velmi široká. Délku pobytu, způsob ubytování i intenzitu výuky je možné stanovit individuálně podle potřeb a možností studentů. Většina škol nabízí pobytové studium jazyků od 2 týdnů až do jednoho roku, některé kurzy jsou i týdenní," upřesňuje Eva Havránková, marketingová manažerka jazykové agentury Channel Crossings, která se zprostředkováváním jazykových kurzů zabývá již téměř 20 let.

Volba ubytování závisí na požadavku a preferencích. Student může zvolit hostitelskou rodinu, preferuje-li větší volnost a soukromí, může být ubytován ve studentské ubytovně nebo v nejrůznějších kategoriích penzionů a hotelů.

V úvodu zmiňujeme, že studia jazyků v zahraničí se mohou zúčastnit zájemci všech věkových kategorií. Pro školní mládež a pro děti již od 7 let je nabídka jazykových pobytů nejširší především během letních prázdnin.

Se spolužáky z různých koutů světa se učí cizí jazyk zábavnou formou, odpoledne je pro ně připraven pestrý program společenských a sportovních aktivit, o víkendech potom výlety do okolí města. Děti mohou vycestovat jak samostatně, tak v rámci velmi oblíbených skupinových kurzů, kde je jim po celou dobu pobytu k dispozici česky hovořící zástupce jazykové agentury Channel Crossings.

Studium jazyků v Plymouthu s Channel Crossings

Spojte studium jazyků s rodinnou dovolenou

Dospělí si mohou vybrat ze všeobecných nebo specializovaných výukových programů o různých stupních intenzity a různé délce trvání. Školy jsou rozprostřeny téměř po celém světě, stačí si jen vybrat. Studium jazyků je také možné propojit s rodinnou dovolenou.

V tomto případě je potřeba vybírat z nabídky škol, které souběžně pořádají kurzy pro děti i dospělé. Výuková centra se často nacházejí ve velmi atraktivních lokalitách v horách či přímořských letoviscích, dovolenou si tak užije opravdu celá rodina.

logo Channel Crossings

Nikdy není pozdě začít se učit cizí jazyk

Pro studenty starší generace, kteří se obávají společnosti mladších spolužáků, jsou ideální programy „50+“, určené pouze pro tuto věkovou skupinu. Tato forma studia jazyků je spojena i s odpoledním a víkendovým společenským a cestovatelsko-poznávacím programem.

Máte-li zájem

Máte-li zájem o konkrétní kalkulaci nebo o zaslání katalogu jazykových kurzů v zahraničí, navštivte naše webové stránky www.chc.cz nebo nás kontaktujte na číslech 210 215 340-1 nebo na e-mailu katalog@chc.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Najdete na iDNES.cz