Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Využijte letních akčních slev a obohaťte svůj autoservis o další kousek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Lídrem na trhu servisní a garážové techniky je už více jak dvacet let brněnská firma Ing. Alice Smejkalová – MITERAL. A čím se zabývá? Dokáže komplexně vybavit váš autoservis či pneuservis.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

zvedáky | foto: MITERAL

Většina lidí, která má autoservis, pneuservis nebo jiné do činění s autoopravárenstvím, tuto firmu zná.

Vědí, že u firmy Miteral vždy najdou, co potřebují a navíc v různých cenových náročnostech. Vědí, že si ve firemních prostorách mohou prohlédnout nejen pilíře nabídky Miteral – elektrohydraulické zvedáky užitkových vozidel. Vědí, že tu najdou odborníky na slovo vzaté, kteří ochotně poradí, stejně tak, že se mohou spolehnout na kvalitu a bezpečnost dodávaných zařízení. Ne všichni už vědí, že firmu založila žena a úspěšně ji vede a rozšiřuje.

"Naší snahou je v co neširším měřítku vyhovět požadavkům zákazníků. V průběhu minulých deseti let jsme uzavřeli obchodní spolupráci se zhruba desítkou stálých a prověřených dodavatelů z nejrůznějších zemí západní Evropy," říká majitelka společnosti, pro kterou není problém vybavit jakýkoliv autoservis, paní Alice Smejkalová.

Z bohaté nabídky si vybere každý

Stálou inovací a rozšiřováním portfolia nabídky Miteral vychází vstříc požadavkům a potřebám nejen renomovaných autoservisů, ale i malých garážníků. Zvedáky, hevery, geometrie podvozků, motortestery, vybavení pneuservisů – zouváky pneu počínaje a vyvažovačkami kol konče, regloskopy, vybavení karosáren, ale i oleje a mazací tuky, nabíječky autobaterií či svářečky.

sloupové zvedáky

To je malá ochutnávka nabídky, kterou můžete obohatit svůj autoservis, dílnu či pneuservis. Sortiment firmy Miteral obsahuje ve většině oblastí volbu zařízení také podle finančních možností zákazníků. Např. v sortimentu automobilních zvedáků nabízí produkty nejvyšší kvality holandské firmy STERTIL KONI nebo italské OMA, nejnověji pak španělské VELYEN.

Nabízí zařízení i pro servis, kdy je nutná diagnostika vozidel (např. kompletní diagnostika vozidel Reflex Plus 4130Y). U jiných zařízení firma nabízí různé kategorie v rámci jednoho výrobce (např. zařízení na montáž a demontáž pneumatik italské firmy CORMACH Miteral doplnil nabídku o ekonomickou řadu CORMACH FORT Line).

To nejlepší pro váš autoservis

Celý sortiment příslušenství pro autoservis či pneuservis s podrobným technickým popisem, vyobrazením a cenou najdete na internetové adrese www.miteral.cz. Pilíře nabídky firmy Miteral tvoří zvedáky prověřených kvalitních firem (Velyen, OMA,  Stertil Koni, Ravaglioli, OMER), které splňují veškerá bezpečnostní kriteria.

Z jejich bohaté palety si musí vybrat každý. Zvedáky elektromechanické, elektrohydraulické, nůžkové, dvou či čtyřsloupové, pístové, plošinové vertikální či zvedáky pro nákladní auta. Stačí si podle zaměření podnikatelské činnosti ujasnit, jaký typ je pro vás ten nejužitečnější.

Novinky i akční slevy pro zákazníky

logo

Miteral nespí na vavřínech. Přichází na trh neustále s novinkami. Jednou z nich je například pro osobní servisy 4D pracoviště na měření a seřizování geometrie Ravaglioli, nejnovější zařízení z firemního stříbra pneuservisních strojů italské společnosti Cormach. Ale také tlaková průtoková myčka kol Solution rovněž z Itálie či nová plnička klimatizací Robinair AC 788.

A co navíc! Na řadu zařízení pro váš autoservis či dílnu jsou připraveny akční slevy. A proto neváhejte a přesvědčte se. Vyplatí se to.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

ŠKODA AUTO pomáhá handicapovaným nejen při zajištění mobility

ŠKODA Handy Karoq

Jako největší český průmyslový podnik se ŠKODA AUTO dlouhodobě angažuje ve prospěch společnosti. Pomoc spoluobčanům,...

Jak funguje zpětný odběr pneumatik? Nechte je přímo v servisu

Jak funguje zpětný odběr pneumatik? Nechte je přímo v servisu

Přezuli jste auto a nevíte, co se sjetými pneumatikami, které už příští zimní sezónu nazouvat nebudete? Máme pro vás...

Firma vyrábějící přívěsné vozíky AUTOVIA vám přináší řadu novinek

Firma vyrábějící přívěsné vozíky - AUTOVIA vám přináší řadu novinek.

Který nadšený domácí kutil, profesionální stavař nebo zemědělec by neznal kvalitní přívěsné vozíky tradičního českého...

Najdete na iDNES.cz