Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Využijte letních akčních slev a obohaťte svůj autoservis o další kousek

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Lídrem na trhu servisní a garážové techniky je už více jak dvacet let brněnská firma Ing. Alice Smejkalová – MITERAL. A čím se zabývá? Dokáže komplexně vybavit váš autoservis či pneuservis.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

zvedáky | foto: MITERAL

Většina lidí, která má autoservis, pneuservis nebo jiné do činění s autoopravárenstvím, tuto firmu zná.

Vědí, že u firmy Miteral vždy najdou, co potřebují a navíc v různých cenových náročnostech. Vědí, že si ve firemních prostorách mohou prohlédnout nejen pilíře nabídky Miteral – elektrohydraulické zvedáky užitkových vozidel. Vědí, že tu najdou odborníky na slovo vzaté, kteří ochotně poradí, stejně tak, že se mohou spolehnout na kvalitu a bezpečnost dodávaných zařízení. Ne všichni už vědí, že firmu založila žena a úspěšně ji vede a rozšiřuje.

"Naší snahou je v co neširším měřítku vyhovět požadavkům zákazníků. V průběhu minulých deseti let jsme uzavřeli obchodní spolupráci se zhruba desítkou stálých a prověřených dodavatelů z nejrůznějších zemí západní Evropy," říká majitelka společnosti, pro kterou není problém vybavit jakýkoliv autoservis, paní Alice Smejkalová.

Z bohaté nabídky si vybere každý

Stálou inovací a rozšiřováním portfolia nabídky Miteral vychází vstříc požadavkům a potřebám nejen renomovaných autoservisů, ale i malých garážníků. Zvedáky, hevery, geometrie podvozků, motortestery, vybavení pneuservisů – zouváky pneu počínaje a vyvažovačkami kol konče, regloskopy, vybavení karosáren, ale i oleje a mazací tuky, nabíječky autobaterií či svářečky.

sloupové zvedáky

To je malá ochutnávka nabídky, kterou můžete obohatit svůj autoservis, dílnu či pneuservis. Sortiment firmy Miteral obsahuje ve většině oblastí volbu zařízení také podle finančních možností zákazníků. Např. v sortimentu automobilních zvedáků nabízí produkty nejvyšší kvality holandské firmy STERTIL KONI nebo italské OMA, nejnověji pak španělské VELYEN.

Nabízí zařízení i pro servis, kdy je nutná diagnostika vozidel (např. kompletní diagnostika vozidel Reflex Plus 4130Y). U jiných zařízení firma nabízí různé kategorie v rámci jednoho výrobce (např. zařízení na montáž a demontáž pneumatik italské firmy CORMACH Miteral doplnil nabídku o ekonomickou řadu CORMACH FORT Line).

To nejlepší pro váš autoservis

Celý sortiment příslušenství pro autoservis či pneuservis s podrobným technickým popisem, vyobrazením a cenou najdete na internetové adrese www.miteral.cz. Pilíře nabídky firmy Miteral tvoří zvedáky prověřených kvalitních firem (Velyen, OMA,  Stertil Koni, Ravaglioli, OMER), které splňují veškerá bezpečnostní kriteria.

Z jejich bohaté palety si musí vybrat každý. Zvedáky elektromechanické, elektrohydraulické, nůžkové, dvou či čtyřsloupové, pístové, plošinové vertikální či zvedáky pro nákladní auta. Stačí si podle zaměření podnikatelské činnosti ujasnit, jaký typ je pro vás ten nejužitečnější.

Novinky i akční slevy pro zákazníky

logo

Miteral nespí na vavřínech. Přichází na trh neustále s novinkami. Jednou z nich je například pro osobní servisy 4D pracoviště na měření a seřizování geometrie Ravaglioli, nejnovější zařízení z firemního stříbra pneuservisních strojů italské společnosti Cormach. Ale také tlaková průtoková myčka kol Solution rovněž z Itálie či nová plnička klimatizací Robinair AC 788.

A co navíc! Na řadu zařízení pro váš autoservis či dílnu jsou připraveny akční slevy. A proto neváhejte a přesvědčte se. Vyplatí se to.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Auto je ideálním místem pro umístění odposlechu či štěnice. Často telefonujeme, vedeme soukromé hovory s přáteli a...

Firma vyrábějící přívěsné vozíky AUTOVIA vám přináší řadu novinek

Firma vyrábějící přívěsné vozíky - AUTOVIA vám přináší řadu novinek.

Který nadšený domácí kutil, profesionální stavař nebo zemědělec by neznal kvalitní přívěsné vozíky tradičního českého...

Appka zrychlit Váš vůz bez zásahu do elektroniky

Aplikace ve Vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku Vašem vozu. Vybrat si můžete hned...

Najdete na iDNES.cz