Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výuka mezinárodních svářečských odborníků ve firmě ŠKOLA WELDING

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
ŠKOLA WELDING je pokračovatelem společnosti ŠKODA WELDING a patří mezi přední instituce v ČR zajišťující komplexní služby v oblasti školení, vzdělávání a zkoušek svářečského personálu, auditorskou, inspekční, poradenskou a obchodní činnost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ŠKOLA WELDING s.r.o. obr. 2 | foto: ŠKOLA WELDING s.r.o.

Svářečská ŠKOLA WELDING je členem sdružení Česká svářečská společnost ANB a členy Hospodářské komory České republiky.

Svářečská škola Welding oslavila v roce 2005 sedmdesát pět let od svého založení a dnes je největší institucí svého druhu v České republice co do počtu vychovávaných svářečů i školených technologií.

Zajišťuje přípravu a periodické přezkušování svářečů v novém moderním zařízení umístěném v bývalém areálu ŠKODA, a.s. v Plzni-Doudlevcích. Moderní vybavení, hygienické prostředí a instruktoři s velkou praxí jsou zárukou, že výchova probíhá na vysoké úrovni.

Svářečská ŠKOLA je ATB (autorizovaným výukovým místem) pro přípravu evropských svářečů. Od května 2009 zajišťuje svářečská škola také přípravu a zkoušky svářečů pro svařování plastů v nově vybavených učebnách.

Svářečská ŠKOLA WELDING má statut výukového střediska (ATB) pro vzdělávání svářečských odborníků, kteří po absolvování kurzu a úspěšném složení zkoušky před nezávislou zkušební komisí obdrží diplom Mezinárodního svářečského inženýra, Mezinárodního svářečského technologa a Mezinárodního svářečského specialisty.

Mezinárodní audit od EWF/EOTC, prováděný hlavním auditorem této organizace proběhl na národní certifikační instituci CWS ANB. Jeho součástí byl i audit výukového střediska ve ŠKOLA WELDING.

Závěrečné hodnocení bylo velmi příznivé a po projednání v komisích EWF (Evropská svářečská federace) byla schválena akreditace a autorizace CWS ANB a tím i statut výukového střediska ŠKODA WELDING a lze zde získat mezinárodního doklady svářečského personálu. 

Svářečská škola vám zajistí kvalifikované odborníky

ŠKOLA WELDING s.r.o. obr. 1


Svařování je rozšířeno prakticky v celém spektru strojírenské výroby a v mnoha firmách zaujímá dominantní postavení. Problematika svařování je fenomén, který prochází celým průřezem výrobní organizace a je nutné ho chápat jako komplexní problém, na jehož řešení se musí podílet prakticky všichni pracovníci organizace.

Pracovníci ve svařování jsou jedni z mála, u kterých žádá zákazník dokladování úrovně a platnosti jejich kvalifikace a tím je dána i nutnost jejich periodického doškolování a přezkušování. O tohle se postará svářečská škola WELDING. Tato skutečnost vyžaduje, aby dodavatel vytvořil a udržoval postupy ke zjišťování potřeb přípravy pracovníků, jejichž činnost má vliv na jakost.

Způsobilost pracovníků, kteří jsou pověřeni plnit specifické úkoly, musí být přiznána podle požadavků na základě příslušného vzdělání, přípravy a zkušenosti. Musí být udržovány příslušné záznamy o přípravě pracovníků (ISO 9001 kap. 4.18.). Výrobce musí mít k dispozici dostatečný počet pracovníků, zajišťujících práce svářečského dozoru (ČSN EN ISO 14731) a všech činností se vztahem ke svařování (ČSN EN ISO 3834).

Zákon č.22/1997 Sb. ukládá výrobcům zodpovědnost za výrobek a stanovuje, že výrobce je povinen uvádět na trh jen bezpečné výrobky včetně prokázání shody výrobku s požadavky. Kvalitní personál je jedním z hlavních pilířů pro dosažení vysoké technické úrovně a kvality výrobku. Proto je nutné mít takový systém vzdělávání pracovníků, který zaručuje vysokou úroveň jejich znalostí a dovedností.

ŠKOLA WELDING s.r.o. logo

Svářečská škola zajistí platné doklady pro EU. Statut certifikovaného výukového střediska ve ŠKOLA WELDING tak umožní širokému okruhu odborných pracovníků ve svařování získání mezinárodních dokladů svářečského personálu (svářečského inženýra, technologa, specialisty).

Firmy získají lepší výchozí podmínky při jednání se zákazníky, především zahraničními. Oblast svařování se tak stává jednou z prvních, jejichž doklady mají platnost v Evropské unii. Informace jak získat mezinárodní diplom a certifikát svářečského dozoru obdržíte na sekretariátu výukového střediska ŠKOLA WELDING nebo na www.skola-welding.cz

Autor:
Ing. Jiří Barták, CSc.
ředitel ŠKOLA WELDING s.r.o.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce.
Prezident 21 spustil interaktivního Volebního rádce

Potvrzení prezidentští kandidáti si na stránkách www.prezident21.cz nově sami upravují své profily, komunikují se svými voliči a odpovídají pravidelně na...  celý článek

SLEVOTISK učí republiku tisknout přes WEB.
Slevotisk učí republiku tisknout přes web

Slevotisk jako první v České republice zprovoznil objednávky zakázkové výroby on-line. Jen zadáte přes web a třetí den už u vás zvoní kurýr na dveře s...  celý článek

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.