Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výuka jazyků, překlady a tlumočení. Jazyková škola v centru Brna

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jazyková škola a překladatelská agentura MKM byla založená v roce 1990. Od té doby nabízí klientům možnost nalézt vše pod jednou střechou. Od různých typů jazykových kurzů po překladatelské služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jazyková škola MKM | foto: Jazyková škola MKM

Při denním pomaturitním studiu, které má ve své nabídce Jazyková škola v Brně, kde učí kvalifikovaní čeští a zahraniční lektoři, mají studenti možnost kombinovat výuku angličtiny s němčinou nebo španělštinou.

Studium s veškerými sociálními výhodami je zaměřeno na přípravu ke konkrétní zkoušce (KET, PET, FCE, D.E.L.E., GD, ZD). Kurzovné je možné platit ve splátkách bez navýšení ceny. Všichni absolventi jsou zařazeni do slosování o letecký zájezd.

Není potřeba nikam spěchat! To vše díky odpoledním a večerním kurzům

Jazyková škola v Brně nabízí odpolední a večerní kurzy angličtiny, španělštiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, portugalštiny, ruštiny čínštiny, arabštiny, holandštiny, dánštiny a češtiny pro cizince pro širokou veřejnost a v různých úrovních pokročilosti.

Od úplných začátečníků, přes mírně a středně pokročilé až po velmi pokročilé studenty, kteří si chtějí svoji znalost cizího jazyka udržovat. Všechny cizí jazyky vyučují pouze kvalifikovaní lektoři včetně rodilých mluvčích. 

Pro zaměstnance jsou tu firemní jazykové kurzy

Pokud máte firmu, dopřejte svým zaměstnancům firemní jazykové kurzy, které nabízí Jazyková škola MKM. Jazykový servis je šitý na míru a má profesionálně promyšlenou koncepci výuky. Více podrobností na www.mkm.cz.

Upřednostňujete samostatný kontakt s lektorem? Jsou tu Individuální kurzy

Jazyková škola MKM - budova školy

Individuální kurzy jsou určeny především těm, kterým nevyhovují běžné docházkové kurzy a upřednostňují samostatný kontakt s lektorem a to ve zvoleném čase, místě a specializaci.

Jazyková škola s kurzy pro děti

Výukové metody má Jazyková škola v centru Brna sestaveny tak, aby dítě pozitivně motivovaly a podporovaly tak přirozený proces učení se jazyka. Jednotlivé lekce jsou plné písniček, her, obrázků, hraček, výtvarných a pohybových aktivit, které dětem kromě motivace k učení se a zábavy přináší také důležitý pocit sebevědomí a sounáležitosti s ostatními dětmi ve skupině.

Překlady

Hlavní specializací jsou texty z oboru strojírenství a techniky, obchodních smluv a stavebnictví. Jmenovitě se jedná např. o Manuály ke strojům, Provozní předpisy a směrnice, Smlouvy o dílo, Zakladatelské listiny, atd. Používaných jazyků, ve kterých se překládá je více než 35, často bilinguální - bez použití češtiny. Široká databáze smluvních partnerů umožňuje vyhotovení expresních překladů ve stejný den nebo do 24 hodin.

Komunikace probíhá nejčastěji mailem, což je v současnosti nejefektivnější způsob spolupráce. Pro snadné objednání slouží také formulář, který má Jazyková škola a překladatelská agentura MKM na svých webových stránkách. Standardní doba dodání přeložených dokumentů jsou dva dny v závislosti na rozsahu a odbornosti textu.

Služby hojně využívají advokátní kanceláře, studenti a živnostníci pro úřední překlady s razítkem soudního tlumočníka. Např. Maturitní vysvědčení, Rodný list, Certifikát, Výpis z rejstříku trestů, Lékařská zpráva aj. Klienti ze zahraničí využívají službu zasílání poštou. Dalším odvětvím je tlumočnický servis, a to konsekutivní nebo simultánní - kabinové tlumočení. Nejčastěji se tlumočí na konferencích nebo obchodních jednáních, ve firmě či na veletrhu.

Jazyková škola a překladatelská agentura MKM má radost z dobře odvedené práce. Více na www.mkm.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Najdete na iDNES.cz