Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výuka jazyků, překlady a tlumočení. Jazyková škola v centru Brna

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jazyková škola a překladatelská agentura MKM byla založená v roce 1990. Od té doby nabízí klientům možnost nalézt vše pod jednou střechou. Od různých typů jazykových kurzů po překladatelské služby.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jazyková škola MKM | foto: Jazyková škola MKM

Při denním pomaturitním studiu, které má ve své nabídce Jazyková škola v Brně, kde učí kvalifikovaní čeští a zahraniční lektoři, mají studenti možnost kombinovat výuku angličtiny s němčinou nebo španělštinou.

Studium s veškerými sociálními výhodami je zaměřeno na přípravu ke konkrétní zkoušce (KET, PET, FCE, D.E.L.E., GD, ZD). Kurzovné je možné platit ve splátkách bez navýšení ceny. Všichni absolventi jsou zařazeni do slosování o letecký zájezd.

Není potřeba nikam spěchat! To vše díky odpoledním a večerním kurzům

Jazyková škola v Brně nabízí odpolední a večerní kurzy angličtiny, španělštiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, portugalštiny, ruštiny čínštiny, arabštiny, holandštiny, dánštiny a češtiny pro cizince pro širokou veřejnost a v různých úrovních pokročilosti.

Od úplných začátečníků, přes mírně a středně pokročilé až po velmi pokročilé studenty, kteří si chtějí svoji znalost cizího jazyka udržovat. Všechny cizí jazyky vyučují pouze kvalifikovaní lektoři včetně rodilých mluvčích. 

Pro zaměstnance jsou tu firemní jazykové kurzy

Pokud máte firmu, dopřejte svým zaměstnancům firemní jazykové kurzy, které nabízí Jazyková škola MKM. Jazykový servis je šitý na míru a má profesionálně promyšlenou koncepci výuky. Více podrobností na www.mkm.cz.

Upřednostňujete samostatný kontakt s lektorem? Jsou tu Individuální kurzy

Jazyková škola MKM - budova školy

Individuální kurzy jsou určeny především těm, kterým nevyhovují běžné docházkové kurzy a upřednostňují samostatný kontakt s lektorem a to ve zvoleném čase, místě a specializaci.

Jazyková škola s kurzy pro děti

Výukové metody má Jazyková škola v centru Brna sestaveny tak, aby dítě pozitivně motivovaly a podporovaly tak přirozený proces učení se jazyka. Jednotlivé lekce jsou plné písniček, her, obrázků, hraček, výtvarných a pohybových aktivit, které dětem kromě motivace k učení se a zábavy přináší také důležitý pocit sebevědomí a sounáležitosti s ostatními dětmi ve skupině.

Překlady

Hlavní specializací jsou texty z oboru strojírenství a techniky, obchodních smluv a stavebnictví. Jmenovitě se jedná např. o Manuály ke strojům, Provozní předpisy a směrnice, Smlouvy o dílo, Zakladatelské listiny, atd. Používaných jazyků, ve kterých se překládá je více než 35, často bilinguální - bez použití češtiny. Široká databáze smluvních partnerů umožňuje vyhotovení expresních překladů ve stejný den nebo do 24 hodin.

Komunikace probíhá nejčastěji mailem, což je v současnosti nejefektivnější způsob spolupráce. Pro snadné objednání slouží také formulář, který má Jazyková škola a překladatelská agentura MKM na svých webových stránkách. Standardní doba dodání přeložených dokumentů jsou dva dny v závislosti na rozsahu a odbornosti textu.

Služby hojně využívají advokátní kanceláře, studenti a živnostníci pro úřední překlady s razítkem soudního tlumočníka. Např. Maturitní vysvědčení, Rodný list, Certifikát, Výpis z rejstříku trestů, Lékařská zpráva aj. Klienti ze zahraničí využívají službu zasílání poštou. Dalším odvětvím je tlumočnický servis, a to konsekutivní nebo simultánní - kabinové tlumočení. Nejčastěji se tlumočí na konferencích nebo obchodních jednáních, ve firmě či na veletrhu.

Jazyková škola a překladatelská agentura MKM má radost z dobře odvedené práce. Více na www.mkm.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Najdete na iDNES.cz