Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vytvořte si webovou prezentaci bez hranic

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rychlý vývoj informačních technologií se nevyhýbá ani internetovým službám. Zatímco před deseti lety se provozovatelé webových stránek bohatě spokojili s prostorem pod 500 MB, dnes by poskytovatelé služeb webhostingu s takovou nabídkou pravděpodobně neuspěli.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vytvořte si webovou prezentaci bez hranic

Uživatelé, kteří si vytvářejí internetové prezentace pro své podnikání, očekávají za své peníze služby s parametry odpovídajícími rozvoji moderních technologií. Společnost INTERNET CZ, která nabízí internetové služby pod značkou FORPSI, reagovala na očekávání zákazníků novou nabídkou služeb webhostingu.

FANTAZIE NEZNÁ OMEZENÍ

Na první pohled upoutají nové varianty webhostingu FOPRSI absencí jakýchkoli omezení, ať už se týkají nabízeného prostoru, velikosti databází nebo počtu emailových schránek. Vaše fantazie při tvorbě webových stránek tedy nenarazí na žádné limity. Všechny varianty disponují neomezenou velikostí prostoru pro web, umožňují neomezený přenos dat a ani počet emailových schránek, které chcete v rámci webhostingu používat, není nijak limitován. Teoreticky neomezená je i potenciální velikost databází, s nimiž můžete v jednotlivých variantách hostingu volně nakládat.

VÝBĚR JE JEDNODUŠŠÍ

Prvním kritériem, jímž se zákazníci při výběru vhodné varianty webhostingu vždy řídili, byla velikost webu. Takové starosti dnes u FORPSI odpadají, takže se můžete plně soustředit na výběr varianty pouze podle doplňků, jimiž se jednotlivé varianty hostingu odlišují. Díky velmi vstřícným cenám do značné míry odpadá i přemýšlení o tom, zda vynaložené náklady odpovídají využitelným parametrům.

Vytvořte si webovou prezentaci bez hranic

PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Například s nejlevnější službou webhostingu EASY získáte neomezený prostor pro web, neomezený počet emailových schránek s velikostí po 1 GB a jednu databázi MySQL/MSSQL/PostgreSQL s neomezenou velikostí.

K neomezeným parametrům EASY hostingu nabízí varianta ADVANCED v ceně služby navíc i balíček pěti aliasů, dvě databáze o neomezené velikosti, dvě subdomény a službu statistiky návštěvnosti webu.

Webhosting PROFESSIONAL vyhoví i náročným požadavkům na internetovou prezentaci. Za příznivou cenu je možné v jeho rámci využít deset aliasů, pět neomezených databází, pět subdomén a celkem 25 GB pro rozšíření velikosti emailových schránek v rámci doplňkové služby GIGA mail. Navíc tato služba poskytuje i v praxi často využívané služby zálohování a statistiky návštěv.

K webhostingu FORPSI si můžete kdykoli doobjednat také doplňkové služby, které již nejsou zahrnuty v ceně vybrané varianty hostingu.

NA SLUŽBY FORPSI JE SPOLEHNUTÍ

Samozřejmostí je možnost používání skriptů u všech variant hostingu, 18denní zkušební doba, podpora a dohled v režimu 24/7 a poskytování služeb z vlastního datacentra. Spolu s již tradičně vysokým výkonem, stabilitou a dostupností tvoří neomezené parametry ze služeb FORPSI moderní webhostingové služby, na které je možné se vždy spolehnout.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Jaká je situace na trhu s půjčkami pro domácnosti?

bezvamoney.cz

Finanční situace domácností se neustále vyvíjí v závislosti na tom, jak funguje česká ekonomika. Zrovna tak se mění...

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

České výrobky platí ve světě za kvalitní. Svůj podíl na tom má i společnost ALUKOV. Její aktuální novinkou, kterou...

TOP HOTEL Praha nabízí vše od ubytování až po prostory pro vaše akce

TOP Kongresová hala

Na Praze 4 najdete pouhých osm kilometrů jižně od centra města, avšak s výbornou dopravní dostupností, čtyřhvězdičkový...

Najdete na iDNES.cz