Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vytvořte si webovou prezentaci bez hranic

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rychlý vývoj informačních technologií se nevyhýbá ani internetovým službám. Zatímco před deseti lety se provozovatelé webových stránek bohatě spokojili s prostorem pod 500 MB, dnes by poskytovatelé služeb webhostingu s takovou nabídkou pravděpodobně neuspěli.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vytvořte si webovou prezentaci bez hranic

Uživatelé, kteří si vytvářejí internetové prezentace pro své podnikání, očekávají za své peníze služby s parametry odpovídajícími rozvoji moderních technologií. Společnost INTERNET CZ, která nabízí internetové služby pod značkou FORPSI, reagovala na očekávání zákazníků novou nabídkou služeb webhostingu.

FANTAZIE NEZNÁ OMEZENÍ

Na první pohled upoutají nové varianty webhostingu FOPRSI absencí jakýchkoli omezení, ať už se týkají nabízeného prostoru, velikosti databází nebo počtu emailových schránek. Vaše fantazie při tvorbě webových stránek tedy nenarazí na žádné limity. Všechny varianty disponují neomezenou velikostí prostoru pro web, umožňují neomezený přenos dat a ani počet emailových schránek, které chcete v rámci webhostingu používat, není nijak limitován. Teoreticky neomezená je i potenciální velikost databází, s nimiž můžete v jednotlivých variantách hostingu volně nakládat.

VÝBĚR JE JEDNODUŠŠÍ

Prvním kritériem, jímž se zákazníci při výběru vhodné varianty webhostingu vždy řídili, byla velikost webu. Takové starosti dnes u FORPSI odpadají, takže se můžete plně soustředit na výběr varianty pouze podle doplňků, jimiž se jednotlivé varianty hostingu odlišují. Díky velmi vstřícným cenám do značné míry odpadá i přemýšlení o tom, zda vynaložené náklady odpovídají využitelným parametrům.

Vytvořte si webovou prezentaci bez hranic

PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Například s nejlevnější službou webhostingu EASY získáte neomezený prostor pro web, neomezený počet emailových schránek s velikostí po 1 GB a jednu databázi MySQL/MSSQL/PostgreSQL s neomezenou velikostí.

K neomezeným parametrům EASY hostingu nabízí varianta ADVANCED v ceně služby navíc i balíček pěti aliasů, dvě databáze o neomezené velikosti, dvě subdomény a službu statistiky návštěvnosti webu.

Webhosting PROFESSIONAL vyhoví i náročným požadavkům na internetovou prezentaci. Za příznivou cenu je možné v jeho rámci využít deset aliasů, pět neomezených databází, pět subdomén a celkem 25 GB pro rozšíření velikosti emailových schránek v rámci doplňkové služby GIGA mail. Navíc tato služba poskytuje i v praxi často využívané služby zálohování a statistiky návštěv.

K webhostingu FORPSI si můžete kdykoli doobjednat také doplňkové služby, které již nejsou zahrnuty v ceně vybrané varianty hostingu.

NA SLUŽBY FORPSI JE SPOLEHNUTÍ

Samozřejmostí je možnost používání skriptů u všech variant hostingu, 18denní zkušební doba, podpora a dohled v režimu 24/7 a poskytování služeb z vlastního datacentra. Spolu s již tradičně vysokým výkonem, stabilitou a dostupností tvoří neomezené parametry ze služeb FORPSI moderní webhostingové služby, na které je možné se vždy spolehnout.

Autor:

Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Konference o coworkingu TechoCon 2018

Konference o coworkingu TechoCon 2018

Kanceláře se čím dál rychleji mění, práce v nich stejně tak. Jak funguje moderní coworking? Jak na tyto změny musí...

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Přínos business inteligence řešení vám pomohou zvýšit externí data

Vložte do rukou svých B2B obchodníků účinnou zbraň! Je čas vidět svůj business z větší perspektivy, přes externí data....

Státní hypotéky byly i po týdnu k mání. Mladí lidé o ně nemají zájem

Státní hypotéky byly i po týdnu k mání. Mladí lidé o ně nemají zájem.

O státní hypotéky nebyl takový zájem, se kterým se počítalo. Před prvním dnem podání žádostí se někteří nezdráhali...

Najdete na iDNES.cz