Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výtahy Voto Plzeň - firma, která zná vždy řešení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Výtahy VOTO Plzeň je firma s patnáctiletou tradicí. Zabývá se výrobou, dodávkami, montážemi a následným servisem všech typů výtahů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výtahy VOTO Plzeň s.r.o. - výroba, dodávky, montáže a servis všech typů výtahů. Dále vyrábíme různé typy plošin pro imobilní. | foto: Výtahy VOTO Plzeň s.r.o.

Výrobní program firmy Výtahy VOTO Plzeň

Firma Výtahy VOTO Plzeň vyrábí všechny typy výtahů od tzv. malých nákladních s nosností od 50 kg, přes osobní výtahy, evakuační výtahy, autovýtahy, výtahy do rodinných domů, do nemocnic, restaurací, administrativních budov, panelových domů, až po opravdu velké výtahy s nosností až do 10 tun.

Výjimkou nejsou ani výtahy kruhové, lichoběžníkové, trojúhelníkové, kulaté nebo venkovní. Kromě výtahů se firma zabývá i různými typy plošin pro imobilní, ať už jsou to šikmé zdvihací plošiny, které kopírují schodiště, přes svislé plošiny, které umí obhospodařovat až 5 pater, ale i různá schodišťová křesla, která jsou vhodná pro použití do rodinných domků. Samostatnou kapitolou je výroba ocelových konstrukcí výtahových šachet.

Konstrukce šachet či modernizace panelových domů? Pro firmu Výtahy VOTO Plzeň žádný problém

Ve starých činžovních domech, kde nikdy výtah nebyl a nyní se plánuje zřízení takového výtahu, je nutné najít vhodný prostor pro jeho umístění. Málokdy se najde volný světlík nebo snad šachta, která by byla vhodná pro instalaci výtahu.

Proto se obvykle postaví ocelová konstrukce, která poslouží jako výtahová šachta. Tyto šachty jsou z 90 % přistavěny k obvodovému plášti budovy a vstupy do výtahu jsou potom na jednotlivých mezipodestách domu. Tyto konstrukce jsou téměř vždy prosklené.

Poměrně aktuální téma je i modernizace výtahů panelových domů. Na území České republiky je totiž mnoho výtahů, které dnes nesplňují platné evropské normy, a proto je bude třeba v nejbližší době zmodernizovat.

Z tohoto důvodu firma Výtahy VOTO Plzeň, s.r.o. vytvořila ucelený systém modernizace s vlastním označením MOVY1 a MOVY2. Detaily těchto modernizací si může každý prohlídnout zde. Maximální doba odstávky výtahu z provozu je 6 týdnů, ale z praxe se dá říci, že obvykle je nový výtah uveden do provozu 4., maximálně 5. týden.

Dodací lhůty na výtahy, záruky a kontakty

Pro všechny výrobky společnosti Výtahy VOTO Plzeň, s.r.o. platí, že dodací lhůta je maximálně 90 dní od podpisu smlouvy. Není ovšem vyjímkou, že standardní dodací lhůtu firma zkrátí až o třetinu. Na všechny výtahy je standardně poskytnuta záruka po dobu 3 let. Po uplynutí záruky služby nekončí. Samozřejmostí je i kompletní pozáruční servis.

Výtahy společnosti VOTO můžete vidět v objektech, kde jsou již instalované, a je jich opravdu mnoho, případně na jejich stránkách www.vytahy-voto.cz. Potencionální zákazník může kdykoliv navštívit show room v sídle společnosti, kde jsou vystaveny základní typy nabízených výtahů. Sídlo se nachází v Plzni, Jateční 10.

Motto firmy Výtahy VOTO Plzeň zní: Vždy máme řešení. A to opravdu platí. Ti, kteří třeba jen uvažují o vybudování výtahu či rekonstrukci stávajícího výtahu, se mohou s jakýmkoliv přáním, představou nebo vizí obrátit na tuto firmu. Určitě pro vás najde nejlepší řešení.

Autor:
Témata: nemocnice, restaurace

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz