Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Výtahy Voto Plzeň - firma, která zná vždy řešení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Výtahy VOTO Plzeň je firma s patnáctiletou tradicí. Zabývá se výrobou, dodávkami, montážemi a následným servisem všech typů výtahů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výtahy VOTO Plzeň s.r.o. - výroba, dodávky, montáže a servis všech typů výtahů. Dále vyrábíme různé typy plošin pro imobilní. | foto: Výtahy VOTO Plzeň s.r.o.

Výrobní program firmy Výtahy VOTO Plzeň

Firma Výtahy VOTO Plzeň vyrábí všechny typy výtahů od tzv. malých nákladních s nosností od 50 kg, přes osobní výtahy, evakuační výtahy, autovýtahy, výtahy do rodinných domů, do nemocnic, restaurací, administrativních budov, panelových domů, až po opravdu velké výtahy s nosností až do 10 tun.

Výjimkou nejsou ani výtahy kruhové, lichoběžníkové, trojúhelníkové, kulaté nebo venkovní. Kromě výtahů se firma zabývá i různými typy plošin pro imobilní, ať už jsou to šikmé zdvihací plošiny, které kopírují schodiště, přes svislé plošiny, které umí obhospodařovat až 5 pater, ale i různá schodišťová křesla, která jsou vhodná pro použití do rodinných domků. Samostatnou kapitolou je výroba ocelových konstrukcí výtahových šachet.

Konstrukce šachet či modernizace panelových domů? Pro firmu Výtahy VOTO Plzeň žádný problém

Ve starých činžovních domech, kde nikdy výtah nebyl a nyní se plánuje zřízení takového výtahu, je nutné najít vhodný prostor pro jeho umístění. Málokdy se najde volný světlík nebo snad šachta, která by byla vhodná pro instalaci výtahu.

Proto se obvykle postaví ocelová konstrukce, která poslouží jako výtahová šachta. Tyto šachty jsou z 90 % přistavěny k obvodovému plášti budovy a vstupy do výtahu jsou potom na jednotlivých mezipodestách domu. Tyto konstrukce jsou téměř vždy prosklené.

Poměrně aktuální téma je i modernizace výtahů panelových domů. Na území České republiky je totiž mnoho výtahů, které dnes nesplňují platné evropské normy, a proto je bude třeba v nejbližší době zmodernizovat.

Z tohoto důvodu firma Výtahy VOTO Plzeň, s.r.o. vytvořila ucelený systém modernizace s vlastním označením MOVY1 a MOVY2. Detaily těchto modernizací si může každý prohlídnout zde. Maximální doba odstávky výtahu z provozu je 6 týdnů, ale z praxe se dá říci, že obvykle je nový výtah uveden do provozu 4., maximálně 5. týden.

Dodací lhůty na výtahy, záruky a kontakty

Pro všechny výrobky společnosti Výtahy VOTO Plzeň, s.r.o. platí, že dodací lhůta je maximálně 90 dní od podpisu smlouvy. Není ovšem vyjímkou, že standardní dodací lhůtu firma zkrátí až o třetinu. Na všechny výtahy je standardně poskytnuta záruka po dobu 3 let. Po uplynutí záruky služby nekončí. Samozřejmostí je i kompletní pozáruční servis.

Výtahy společnosti VOTO můžete vidět v objektech, kde jsou již instalované, a je jich opravdu mnoho, případně na jejich stránkách www.vytahy-voto.cz. Potencionální zákazník může kdykoliv navštívit show room v sídle společnosti, kde jsou vystaveny základní typy nabízených výtahů. Sídlo se nachází v Plzni, Jateční 10.

Motto firmy Výtahy VOTO Plzeň zní: Vždy máme řešení. A to opravdu platí. Ti, kteří třeba jen uvažují o vybudování výtahu či rekonstrukci stávajícího výtahu, se mohou s jakýmkoliv přáním, představou nebo vizí obrátit na tuto firmu. Určitě pro vás najde nejlepší řešení.

Autor:
Témata: nemocnice, restaurace

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Najdete na iDNES.cz