Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Výstava Historie bicyklů v NC Eden láká všechny příznivce kol

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Jezdíte rádi na výlety na kole, ať už do přírody, nebo za památkami? Pak si nenechte ujít od 25. září do 18. října expozici Historie bicyklů v Nákupním centru Eden. Výstava vám nabídne více než 50 exponátů od prvopočátku vývoje kola až do současnosti, chybět nebudou ani tipy na výlety.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Výstava Historie bicyklů v NC Eden láká všechny příznivce kol | foto: K 1 Media & Business Agency s.r.o.

Všem příznivcům cyklistiky bude patřit celé první patro Nákupního centra Eden, kde výstava Historie bicyklů představí nejrůznější modely napříč staletími. Pro lepší přehled je pro vás připravena speciální brožura s popisem historie cyklistiky i vývoje jízdního kola. Dozvíte se tak informace o prvním patentovaném kole, tzv. Drezíně, podrobnosti o Velocipédu, neboli Kostitřasu, ale i informace o vývoji přehazovačky a dalších částí kola. Těšit se můžete i na cyklistické zajímavosti.

Výstava Historie bicyklů v NC Eden láká všechny příznivce kol

Výstavní exponáty pocházejí od několika sběratelů, jejich monumentálním bydlištěm je Muzeum historických kol Boskovštejn. Muzeum mapuje vývoj jízdního kola od roku 1817 až do dnešní doby a má velké ambice, dosahuje na nejobsáhlejší muzeum na světě.

Výstava Historie bicyklů nabízí k vidění i moderní kola

„Cyklistika je jedním z nejoblíbenějších sportovních odvětví, které se navíc neustále zdokonaluje a rozšiřuje,“ říká Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center společnosti Tesco, a dodává: „Alespoň jedno jízdní kolo se nachází ve většině domácností u nás. Tak jako v zahraničí se nám daří rozšiřovat cyklistické trasy, neboť doprava na kole se stává nedílnou součástí našeho životního stylu. My nabízíme návštěvníkům zajímavý pohled do historie vývoje kola jako takového. Pro porovnání jsou vedle historických modelů k vidění i současné produkty.“ dodává Nejtková.

Výstava Historie bicyklů v NC Eden láká všechny příznivce kol

Soutěžte o lákavé ceny

Pro návštěvníky je připravena doprovodná soutěž o kola a další zajímavé cyklistické ceny a jiné dárky. Box na soutěžní kupony najdete v přízemí u vystaveného modelu DUNLOP. Soutěží se ale i na FB stránkách NC Eden. Soutěžní kupon je součástí speciální brožury s informacemi o historii vývoje jízdního kola a dalšími zajímavostmi s cyklistickou tématikou. Nechybí zde ani odkazy na zajímavé cyklotrasy.

Výstava Historie bicyklů v NC Eden láká všechny příznivce kol

Těžko bychom u nás hledali nějaký kout, kam není možné na kole dojet. V České republice je zařízeno celkem téměř 30 000 kilometrů cyklostezek a naše vlast se tak uchází o post země s nejlépe zpřístupněnou sítí cyklostezek ze všech zemí nově zařazených do EU. Své představy si u nás splní i ti, kteří dávají přednost turistice po přírodních zajímavostech. Sportovně založení silničáři i bikeři se dostatečně vyřádí hlavně v Krušných horách. Méně namáhavou možnost představuje nově vystavěná stezka z Prahy do Vídně.

Výstava Historie bicyklů v NC Eden láká všechny příznivce kol

Nákupní centrum Eden

Nákupní centrum Eden bylo postaveno před 10 lety a na rozloze 30 800 m2 nabízí téměř 90 obchodů, kde zákazníci najdou vše od potravin, přes módu pro mladou i střední generaci, zábavu, až po občerstvení a nepostradatelné služby, jako jsou výroba klíčů či nejmodernější pobočka České pošty. Na ploše 9000 m2 se nachází Tesco Extra, které před pěti lety prošlo rozsáhlou modernizací.

Výstava Historie bicyklů v NC Eden láká všechny příznivce kol

Zajímavé odkazy najdete na stránkách www.prahounakole.cz, nebo www.cyklospeciality.cz. Veškeré podrobnosti k akci jsou uvedeny na internetových stránkách Nákupního centra Eden www.nceden.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Autory si vybírám sám, říká Jan Třeštík z Hauch Gallery

Autory si vybírám sám, říká Jan Třeštík z Hauch Gallery.

Za projektem Hauch Gallery stojí Jan Třeštík, který v pražských Holešovicích od roku 2008 úspěšně provozoval soukromou...

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Prožijte Neobyčejná dobrodružství od autora Velké ryby

Edsel Bronfman, hlavní hrdina románu Neobyčejná dobrodružství, se může snadno stát novým oblíbeným knižním hrdinou...

Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery

Miliardová sbírka současného umění vystavena v Hauch Gallery.

Nenechte si ujít výstavu jedné z největších českých sbírek současného zahraničního a českého umění, která je výsledkem...

Najdete na iDNES.cz