Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyšší odborná škola MILLS otevírá dveře novým studentům

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Končíte právě studium na střední škole nebo uvažujete o zvýšení své kvalifikace? Navštivte den otevřených dveří Vyšší odborné školy MILLS nebo kontaktujte sekretariát školy a získejte tak informace o svých studijních možnostech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyšší odborná škola MILLS otevírá dveře novým studentům | foto: SOŠ a VOŠ, Stř. a Vyšší zdr. šk. Mills

Věnujte se v budoucnu smysluplné práci, která vás bude bavit a druhým pomáhat

Vzdělávat se zde můžete jak v denní, tak i v kombinované (víkendové) formě studia. Po úspěšném absolvování získáte titul DiS. Jedinou podmínkou k přijetí je složená maturitní zkouška a zdravotní způsobilost ke studiu. Výuku vedou především odborníci z praxe, kteří mají úzký každodenní kontakt s vyučovanou profesí.

Pro školní rok 2014/2015 škola otevírá obory Diplomovaný farmaceutický asistentDiplomovaný zdravotnický záchranář a Sociální práce.

Příprava pro budoucí povolání ve zdravotnickém a sociálním oboru

Vyšší odborná škola MILLS otevírá dveře novým studentům

Vyšší odborná škola MILLS otevírá dveře novým studentům

Absolvent oboru Diplomovaný farmaceutický asistent najde své dobře ohodnocené uplatnění na různých farmaceutických pracovištích, zejména ve všech typech lékáren, v laboratořích pro kontrolu léčiv a výdejnách zdravotnických prostředků. 

Absolventi oboru Diplomovaný zdravotnický záchranář jsou primárně určeni pro oblast přednemocniční péče a urgentní medicíny. Uplatnění nacházejí především na výjezdových stanovištích zdravotnické záchranné služby jako členové posádek rychlé zdravotnické nebo rychlé lékařské pomoci, na dispečinku ale také na urgentních příjmech, ARO a JIP. Úzce spolupracují s ostatními složkami integrovaného záchranného systému.

Vyšší odborná škola MILLS otevírá dveře novým studentům

Vyšší odborná škola MILLS otevírá dveře novým studentům

Po vystudování oboru Sociální práce se stanete sociálním pracovníkem, jehož uplatnění je v sociální sféře velmi široké. Tito pracovníci jsou zaměstnatelní na sociálních odborech příslušných úřadů, dále pak přímo u poskytovatelů sociální péče, v nemocnicích, dětských domovech, v centrech pro drogově závislé, azylových domech, utečeneckých táborech, v nápravných a jiných podobných zařízeních, ve kterých vykonávají sociální šetření a zabezpečují sociální agendu včetně sociálně právního poradenství.

Odborná praxe v rámci studia

Významnou a nedílnou součástí studia na VOŠ MILLS je odborná praxe. Její organizaci, kontrole, obsahu, časové dotaci, výběru pracovišť i spolupráci s lektory je věnována velká pozornost. Jejím cílem je aplikovat teoretické poznatky a praktické dovednosti ze všech odborných předmětů v reálném prostředí s důrazem na samostatnost studenta, rychlé zapracování a práci v týmu.

Vyšší odborná škola MILLS otevírá dveře novým studentům

VOŠ MILLS nevzdělává budoucí žadatele o práci, ale žádané odborníky

Vyšší odborná škola MILLS otevírá dveře novým studentům

Vyšší odborná škola MILLS otevírá dveře novým studentům

Soukromá Vyšší odborná škola MILLS má v oblasti vzdělávání dospělých již dvacetiletou tradici. Od svého vzniku v roce 1992 je zaměřena na zdravotnické, sociální obory a pedagogické obory. Za celou dobu svého působení si získala dobré jméno mezi odbornou veřejností a tím i stabilní pozici na vzdělávacím trhu dospělých. 

O kvalitě školy vypovídá zejména bezproblémové uplatnění absolventů v praxi, a to již bezprostředně po ukončení studia, jejich vysoká zaměstnatelnost, pozitivní ohlas zaměstnavatelů na dosahovanou odbornost a schopnost samostatného výkonu. Spolu s diplomem získávají  tzv. odbornou způsobilost potřebnou pro výkon zvolené profese, kterou mohou ihned a bez odborného dohledu samostatně vykonávat.

Více informací o Vyšší odborné škole MILLS najdete na www.mills.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Recyklací skla lze ušetřit až 65 % přírodních surovin a až 90 % energie....
Skleněné obaly do koše na odpad nepatří, třiďte je do zeleného kontejneru

12,2 kilogramu – tolik skla vytřídí za rok v průměru každý obyvatel ČR. Není to málo, meziročně jde skoro o kilový nárůst, ale přesto by mohlo být ještě líp....  celý článek

Nejširší výběr podlah v Praze nabízí už 20 let firma BOMA PARKET
Nejširší výběr podlah v Praze nabízí už 20 let firma BOMA PARKET

Dřevěné, vinylové, PVC, laminátové, ale i exotické podlahové krytiny najdete ve firmě BOMA PARKET, která během letošního léta, přesně 21. srpna, oslavila své...  celý článek

Firma VDC kancelářská technika povýšila své partnerství s Canon CZ.
Firma VDC kancelářská technika povýšila své partnerství s Canon CZ

Renomovaná a ryze česká společnost od počátku letošního roku povýšila z pozice Premier Partner na CBC Canon Business Center Prague Operated by VDC kancelářská...  celý článek

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.