Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysokozdvižné vozíky UTILEV vstupují na český trh

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trh manipulační techniky v naší republice se během letošního léta rozšiřuje o novou obchodní značku - vysokozdvižné vozíky UTILEV. Hlavním cílem této značky je nabídnout zákazníkům spolehlivé a především cenově dostupné vysokozdvižné vozíky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysokozdvižné vozíky UTILEV vstupují na český trh | foto: YALE

UTILEV je obchodní značkou amerického koncernu NACCO Material Handling Group, který se doposud na světových trzích prezentoval jako výrobce prémiových značek vysokozdvižných vozíků.

V reakci na měnící se ekonomické prostředí, kdy se jedním z hlavních rozhodovacích kritérií poptávajících stále častěji stává pořizovací cena vozíku, přichází skupina NACCO se značkou UTILEV. Ta reflektuje přání a tužby zákazníků a usiluje o nalezení optimálního poměru kvality a ceny pro vysokozdvižné vozíky.

Výhradním prodejcem vysokozdvižných vozíků značky UTILEV na domácím trhu se stala společnost YALE CZ s.r.o., která je na trhu známá svým prodejem a servisními službami pro stejnojmenné vysokozdvižné vozíky YALE. Rozhodnutí o zařazení vozíků UTILEV do portfolia společnosti vyplynulo ze záměru společnosti saturovat další segment trhu a nalézt alternativní řešení u současné klientely.

Snadné použití, nenáročná údržba a cenová dostupnost. Takové jsou vysokozdvižné vozíky UTILEV

Utilev kabina

Vysokozdvižné vozíky UTILEV nabízí spolehlivé a nákladově efektivní řešení využitelné v mnoha průmyslových odvětvích. Především se jedná o ta odvětví, která nevyžadují žádné mimořádné funkce a přídavná zařízení a hledají kvalitní vozík za přijatelnou cenu. Nasazení vozíků je rovněž doporučováno všude tam, kde není tato technika využívána po celou pracovní směnu, respektive všechny dny v týdnu.

Výrobní řada se skládá z 1,5 - 3,5 tunových čelních vysokozdvižných vozíků se spalovacími motory se šesti různými nosnostmi. Všechny vysokozdvižné vozíky jsou k dispozici s dieselovým nebo plynovým motorem, případně duálním pohonem plyn-benzín, jednorychlostní hydrodynamickou převodovkou a řadou přídavných zařízení pro uspokojení nejrůznějších požadavků zákazníků.

Prostor pro obsluhu vozíku je ergonomicky navržený tak, že věrně připomíná místo pro řidiče automobilu. Tomu odpovídá automobilové uspořádání pedálů vozíku, které zajišťuje jeho snadné ovládání.

Standardně užívané sedadlo nabízí vysoký komfort, který je zdůrazněný zejména jeho přizpůsobením pro eliminaci špatného držení bederní páteře. Řidiči vozíku tak prostor pro obsluhu umožňuje pracovat velmi pohodlně, což ve svém důsledku snižuje jeho únavu při veškerých aktivitách spojených s manipulací s nákladem.

Vysokozdvižné vozíky UTILEV jsou vybaveny vysoce kvalitními originálními japonskými motory Yanmar, resp. Nissan. Podobně pak dalšími osvědčenými komponenty, např. účinným chladicím systémem, což zaručuje spolehlivý provoz a pomalejší opotřebení. To společně s vysokou dostupností cenově výhodných náhradních dílů pomáhá snižovat náklady na servis a údržbu vozíku.

Utilev Transmission

Unikátní poprodejní podpora

Nespornou konkurenční výhodou pro vysokozdvižné vozíky UTILEV je skutečnost, že veškeré poprodejní služby jsou poskytovány na úrovni vozíků prémiových značek.

Silné zázemí skupiny NACCO Material Handling Group zcela odlišuje UTILEV od jiných dodavatelů v Asii vyráběných vozíků. Zajišťuje, že péče o zákazníky v podobě servisu, údržby či poradenských služeb manipulační techniky je tak zcela shodná u všech nabízených značek vozíků.

Pozitivním aspektem jsou možnosti dodání náhradních dílů. Veškeré potřebné součásti a komponenty pro vysokozdvižné vozíky, které nejsou jako povinné uloženy skladem v ČR, je možné objednat online do 24 hodin z centrálního skladu náhradních dílů pro Evropu v holandském městě Nijmegen.

Utilev s řidičem
Utilev logo

Kontakt:
Divize 02 – YALE CZ s.r.o.
Ing. Pavel Musil
Obchodně-technický zástupce
Adresa: Přátelství 1011, 104 00 Praha 10 - Uhříněves
Mobil: 601 328 804
Pevná linka: 267 090 146
Email: pavel.musil@utilev.cz
Web: www.utilev.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Najdete na iDNES.cz