Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysokozdvižné vozíky UTILEV vstupují na český trh

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trh manipulační techniky v naší republice se během letošního léta rozšiřuje o novou obchodní značku - vysokozdvižné vozíky UTILEV. Hlavním cílem této značky je nabídnout zákazníkům spolehlivé a především cenově dostupné vysokozdvižné vozíky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysokozdvižné vozíky UTILEV vstupují na český trh | foto: YALE

UTILEV je obchodní značkou amerického koncernu NACCO Material Handling Group, který se doposud na světových trzích prezentoval jako výrobce prémiových značek vysokozdvižných vozíků.

V reakci na měnící se ekonomické prostředí, kdy se jedním z hlavních rozhodovacích kritérií poptávajících stále častěji stává pořizovací cena vozíku, přichází skupina NACCO se značkou UTILEV. Ta reflektuje přání a tužby zákazníků a usiluje o nalezení optimálního poměru kvality a ceny pro vysokozdvižné vozíky.

Výhradním prodejcem vysokozdvižných vozíků značky UTILEV na domácím trhu se stala společnost YALE CZ s.r.o., která je na trhu známá svým prodejem a servisními službami pro stejnojmenné vysokozdvižné vozíky YALE. Rozhodnutí o zařazení vozíků UTILEV do portfolia společnosti vyplynulo ze záměru společnosti saturovat další segment trhu a nalézt alternativní řešení u současné klientely.

Snadné použití, nenáročná údržba a cenová dostupnost. Takové jsou vysokozdvižné vozíky UTILEV

Utilev kabina

Vysokozdvižné vozíky UTILEV nabízí spolehlivé a nákladově efektivní řešení využitelné v mnoha průmyslových odvětvích. Především se jedná o ta odvětví, která nevyžadují žádné mimořádné funkce a přídavná zařízení a hledají kvalitní vozík za přijatelnou cenu. Nasazení vozíků je rovněž doporučováno všude tam, kde není tato technika využívána po celou pracovní směnu, respektive všechny dny v týdnu.

Výrobní řada se skládá z 1,5 - 3,5 tunových čelních vysokozdvižných vozíků se spalovacími motory se šesti různými nosnostmi. Všechny vysokozdvižné vozíky jsou k dispozici s dieselovým nebo plynovým motorem, případně duálním pohonem plyn-benzín, jednorychlostní hydrodynamickou převodovkou a řadou přídavných zařízení pro uspokojení nejrůznějších požadavků zákazníků.

Prostor pro obsluhu vozíku je ergonomicky navržený tak, že věrně připomíná místo pro řidiče automobilu. Tomu odpovídá automobilové uspořádání pedálů vozíku, které zajišťuje jeho snadné ovládání.

Standardně užívané sedadlo nabízí vysoký komfort, který je zdůrazněný zejména jeho přizpůsobením pro eliminaci špatného držení bederní páteře. Řidiči vozíku tak prostor pro obsluhu umožňuje pracovat velmi pohodlně, což ve svém důsledku snižuje jeho únavu při veškerých aktivitách spojených s manipulací s nákladem.

Vysokozdvižné vozíky UTILEV jsou vybaveny vysoce kvalitními originálními japonskými motory Yanmar, resp. Nissan. Podobně pak dalšími osvědčenými komponenty, např. účinným chladicím systémem, což zaručuje spolehlivý provoz a pomalejší opotřebení. To společně s vysokou dostupností cenově výhodných náhradních dílů pomáhá snižovat náklady na servis a údržbu vozíku.

Utilev Transmission

Unikátní poprodejní podpora

Nespornou konkurenční výhodou pro vysokozdvižné vozíky UTILEV je skutečnost, že veškeré poprodejní služby jsou poskytovány na úrovni vozíků prémiových značek.

Silné zázemí skupiny NACCO Material Handling Group zcela odlišuje UTILEV od jiných dodavatelů v Asii vyráběných vozíků. Zajišťuje, že péče o zákazníky v podobě servisu, údržby či poradenských služeb manipulační techniky je tak zcela shodná u všech nabízených značek vozíků.

Pozitivním aspektem jsou možnosti dodání náhradních dílů. Veškeré potřebné součásti a komponenty pro vysokozdvižné vozíky, které nejsou jako povinné uloženy skladem v ČR, je možné objednat online do 24 hodin z centrálního skladu náhradních dílů pro Evropu v holandském městě Nijmegen.

Utilev s řidičem
Utilev logo

Kontakt:
Divize 02 – YALE CZ s.r.o.
Ing. Pavel Musil
Obchodně-technický zástupce
Adresa: Přátelství 1011, 104 00 Praha 10 - Uhříněves
Mobil: 601 328 804
Pevná linka: 267 090 146
Email: pavel.musil@utilev.cz
Web: www.utilev.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Najdete na iDNES.cz