Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vysokorychlostní spojení vzduchem jako po drátu? Ano, s čipem z NASA

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pro vysokorychlostní spojení už nemusíte čekat na kabel. Společnost Raycom má pro vás nejvýkonnější bezdrátové gigabitové řešení přímo z laboratoří NASA.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysokorychlostní spojení vzduchem jako po drátu? Ano, s čipem z NASA. | foto: Raycom

Společnost Raycom, zabývající se dovozem a distribucí světových telekomunikačních zařízení té nejvyšší kvality, přináší na český trh letošní hit ve vysokorychlostním přenosu dat vzduchem ze San Diega - snadno instalovatelný gigabitový bezdrátový spoj E-Link 1000 LR&Q se zabudovaným rádiovým čipem vyvinutým v NASA.

Nejrychlejší spojení vzduchem

Toto point to point mikrovlnné vysokorychlostní spojení pro novou generaci sítí umí přenášet data vzduchem s rychlostí a spolehlivostí optického kabelu! A to v u nás nelicencovaném, tedy bezplatném, pásmu milimetrových vln 71-86 GHz.

Díky speciálnímu zesilovači s výkonem ¼ wattu integrovaném jen na NASA čipu dokáže vysokorychlostní spojení poskytovat vysoce stabilní kapacitu přenosu 1250 Mbps i za špatného počasí. Jede na plno i ve chvíli, kdy musí konkurence kvůli povětrnostním podmínkám už dávno snižovat rychlost na 100Mbps.

Komu by však nestačila ani GigE rychlost, může propojit dva tyto mikrovlnné spoje dohromady a dosáhnout úctyhodné kapacity až 2 Gbps. Není divu, že je tato technologie pro vysokorychlostní spojení přezdívána "bezdrátové optické vlákno".

O čtvrtinu delší vzdálenost než konkurence

Společnost Raycom  si navíc v podmínkách České republiky ověřila, že oproti ostatním spojům vysílajícím v tomto pásmu dosáhne vysokorychlostní spojení E-Link 1000 LR&Q o čtvrtinu dále než konkurence při zachování stejné dostupnosti. Spoj nechyboval za silné bouřky ani na vzdálenost čtyř a půl kilometru!

Vysokorychlostní spojení hned, bez čekání na kabel

Vysokorychlostní spojení hned, bez čekání na kabel

K přednostem pojítka E-Link 1000 LR&Q patří i jeho velmi snadná a variabilní instalace. Zařízení určené na vysokorychlostní spojení sestává jen z mikrovlnné jednotky a antén velikosti 30 nebo 60 cm, které se dají připevnit jak na střechy či věže, tak přímo do vaší kanceláře za okno. Navíc lze využít připojení jak optickým kabelem, tak metalickým UTP/FTP kabelem.

Během pár hodin tak můžete být připojeni k síti rozhraní ethernet a nemusíte čekat dlouhé měsíce, než k vám položí optický kabel. Společnost Raycom přitom nabízí toto pojítko jak k prodeji, tak pronájmu ryze jako službu. Nemusíte zařízení na vysokorychlostní spojení ani kupovat, ani se o něj nijak starat. Rychlou instalaci a následný profesionální servis zajistí pro všechny zákazníky dceřiná firma Raycom Services.

Ověřené vysokorychlostní spojení pro firmy, instituce i providery

Point to point bezdrátové vysokorychlostní spojení E-Link 1000 LR&Q uspokojí všechny firmy, státní i obecní instituce, které potřebují propojení rychlou sítí, ale i náročné providery, kteří vyžadují bezpečné a vysoce spolehlivé spojení s 3G/4G páteřními sítěmi. 

O výjimečných vlastnostech nejen tohoto spoje od amerického výrobce E-band svědčí i to, že po USA přenáší provoz 4G sítě už přes dva tisíce jejich spojů, využívají je dva ze tří nejvýznamnějších amerických operátorů a slouží k přenosu dat na více než desetikilometrovou vzdálenost arizonskou pouští bičovanou vichřicemi.

Hledáte-li okamžité a spolehlivé vysokorychlostní spojení, gigabitový bezdrátový spoj E-Link 1000 LR&Q vám poskytne bezkonkurenčně největší výkon v odvětví, ať už si jej koupíte, či pronajmete.

Bezdrátové sítě - 80GHz rádioreléový spoj

Bezdrátové sítě - 80GHz rádioreléový spoj

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Model z letošní řady QLED boduje v recenzích díky technologii Quantum Dot a zobrazení 100% objemu barev, vysoké úrovni...

Backend Stories odhalují originální příběhy ze světa IT budoucnosti

Backend Stories odhalují příběhy z IT budoucnosti

Vědeckofantastická povídková edice Backend Stories inspirovaná světem IT přichází po loňském úspěšném debutu 100...

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Internetové bankovnictví v KB je zásadně jednodušší

Pokud uslyšíte slovo banka, pravděpodobně si jako první vybavíte „kamennou“ pobočku své banky. Přitom mnohem častěji, v...

Najdete na iDNES.cz