Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vysokootáčková vřetena z Reximu nadchnou pravé profesionály

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Česká firma Rexim, výhradní dovozce špičkového zboží od renomovaných světových výrobců, nabízí prvotřídní vysokootáčková elektrovřetena. A k nim i řídící jednotku a další příslušenství, vše pěkně pohromadě v hliníkovém kufru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysokootáčková vřetena z Reximu nadchnou pravé profesionály | foto: REXIM, spol. s r.o.

Aby člověk odvedl při obrábění a dalších průmyslových výrobních procesech profesionální a kvalitní práci, navíc při dodržení vysokých bezpečnostních standardů, je zapotřebí pořídit kvalitní strojní zařízení.

Přesně takové, které nabízí česká firma Rexim, výhradní dovozce širokého spektra strojních zařízení pro broušení, řezání či vrtání. 

Rexim nabízí precizní elektrovřetena

Špičkové zboží nabízí Rexim především na poli prodeje vysokootáčkových elektrovřeten. Ve firemní nabídce jsou to elektrovřetena Sfida japonského výrobce Minitor. Jde o precizní výrobek určený k profesionálnímu použití.

Mezi nesporné výhody těchto vřeten patří třeba to, že se s jejich pomocí dá obrábět nástroji malých rozměrů. Pracovník zároveň maximálně využije výkon nástrojů pro vysoké řezné rychlosti.

Přesnost, rychlost, vysoká životnost

Pro majitele firmy je jistě zajímavou informací to, že se významně krátí pracovní časy a zvyšuje se přesnost obráběných ploch. Nehledě na to, že používáním přídavného elektrovřetene lze výrazně prodloužit životnost vřetene stroje, neboť ten vykonává pouze posuv.

Elektrovřetena mají bezkartáčový motor s plynulou regulací otáček. Zařízení jich umí až 60 tisíc za minutu s vysokým výkonem až 370 wattů - podle zatížení.
Klíčovou vlastností je chlazení vzduchem, které umožňuje nepřetržitý provoz. Chladí se totiž ložiska a chlazení zamezuje zahřívání hlavy, a zajišťuje tak rozměrovou stálost. Stroj rovněž nabízí různé možnosti upnutí vřetene pro různé typy obráběcích strojů.

Lze pořídit celou sestavu

K ovládání vřetene slouží čtyřkilogramová řídící jednotka, která se napájí z běžné elektrické sítě. Na ovládacím panelu lze elektronicky regulovat otáčky v rozmezí jedno tisíce až šedesáti tisíc otáček za minutu, aktuální otáčky se přitom na jednotce přehledně zobrazují. Uživatel zároveň vidí momentální zátěž či případná chybová hlášení. Zařízení také umí chránit vřeteno před přetížením.

Výrobce garantuje možnost připojení řídící jednotky vřetene k CNC systému obráběcího stroje, jehož prostřednictvím může automaticky stroj spustit i zastavit.

Výrobce nabízí i celou sadu, v níž je obsaženo vřeteno s upínáním SK 40, řídící jednotka včetně konzolí pro uchycení, čtyřmetrový propojovací kabel, pneumatické hadičky, vzduchový filtr s regulátorem tlaku a hliníkový kufr, do nějž pracovník pohodlně všechna zařízení vloží.

Rexim: široká nabídka špičkových produktů

Portfolio nabídky firmy Rexim je ovšem mnohem širší. Její zboží využívají klíčoví průmysloví hráči na trhu - a to jak v těžkém průmyslu jako například v letectví, ocelárenství, železárenství, slévárenství, kovovýrobě a obrábění kovů nebo dřevovýrobě, tak i ve sklářství či elektrotechnice.

Rexim dodává kromě vysokootáčkových elektrovřeten i nejrůznější druhy fréz, soustruhů, vrtaček, brusek, šroubováků a dalšího dokončovacího nářadí včetně speciálních řezných nástrojů.

Součástí portfolia firemní nabídky jsou i ionizační zařízení či mazací a chladicí média používaná při obrábění a tváření kovových materiálů. Rexim zajistí také přípravky pro tažení drátů a kovových profilů.

Rexim garantuje kompletní servis

Společnost Rexim zároveň nabízí veškeré druhy servisních služeb - záruční i pozáruční, ale také smluvní, v pravidelných týdenních či měsíčních intervalech anebo dle individuálního požadavku zákazníka.

Na základě provozních zkušeností a dohod s klienty zároveň firma drží skladem potřebné množství náhradních dílů k pravidelnému servisu či odběru.

Více informací včetně podrobné nabídky a technických specifikací všech výrobků najdete na firemních internetových stránkách www.rexim.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE

Světlo může být vším, čím chcete. Objevte Philips HUE.

Philips HUE je osobní bezdrátový systém osvětlení, který vám umožní jednoduše ovládat světlo a vytvářet správnou...

Přichází Backend Stories, příběhy ze světa IT budoucnosti

Přichází Backend Stories: příběhy ze světa IT budoucnosti.

V pátek 20. října zažil literární svět velký třesk. Vznikla nová edice Backend Stories zaměřená na vědeckofantastickou...

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Najdete na iDNES.cz