Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Vysokootáčková vřetena z Reximu nadchnou pravé profesionály

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Česká firma Rexim, výhradní dovozce špičkového zboží od renomovaných světových výrobců, nabízí prvotřídní vysokootáčková elektrovřetena. A k nim i řídící jednotku a další příslušenství, vše pěkně pohromadě v hliníkovém kufru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysokootáčková vřetena z Reximu nadchnou pravé profesionály | foto: REXIM, spol. s r.o.

Aby člověk odvedl při obrábění a dalších průmyslových výrobních procesech profesionální a kvalitní práci, navíc při dodržení vysokých bezpečnostních standardů, je zapotřebí pořídit kvalitní strojní zařízení.

Přesně takové, které nabízí česká firma Rexim, výhradní dovozce širokého spektra strojních zařízení pro broušení, řezání či vrtání. 

Rexim nabízí precizní elektrovřetena

Špičkové zboží nabízí Rexim především na poli prodeje vysokootáčkových elektrovřeten. Ve firemní nabídce jsou to elektrovřetena Sfida japonského výrobce Minitor. Jde o precizní výrobek určený k profesionálnímu použití.

Mezi nesporné výhody těchto vřeten patří třeba to, že se s jejich pomocí dá obrábět nástroji malých rozměrů. Pracovník zároveň maximálně využije výkon nástrojů pro vysoké řezné rychlosti.

Přesnost, rychlost, vysoká životnost

Pro majitele firmy je jistě zajímavou informací to, že se významně krátí pracovní časy a zvyšuje se přesnost obráběných ploch. Nehledě na to, že používáním přídavného elektrovřetene lze výrazně prodloužit životnost vřetene stroje, neboť ten vykonává pouze posuv.

Elektrovřetena mají bezkartáčový motor s plynulou regulací otáček. Zařízení jich umí až 60 tisíc za minutu s vysokým výkonem až 370 wattů - podle zatížení.
Klíčovou vlastností je chlazení vzduchem, které umožňuje nepřetržitý provoz. Chladí se totiž ložiska a chlazení zamezuje zahřívání hlavy, a zajišťuje tak rozměrovou stálost. Stroj rovněž nabízí různé možnosti upnutí vřetene pro různé typy obráběcích strojů.

Lze pořídit celou sestavu

K ovládání vřetene slouží čtyřkilogramová řídící jednotka, která se napájí z běžné elektrické sítě. Na ovládacím panelu lze elektronicky regulovat otáčky v rozmezí jedno tisíce až šedesáti tisíc otáček za minutu, aktuální otáčky se přitom na jednotce přehledně zobrazují. Uživatel zároveň vidí momentální zátěž či případná chybová hlášení. Zařízení také umí chránit vřeteno před přetížením.

Výrobce garantuje možnost připojení řídící jednotky vřetene k CNC systému obráběcího stroje, jehož prostřednictvím může automaticky stroj spustit i zastavit.

Výrobce nabízí i celou sadu, v níž je obsaženo vřeteno s upínáním SK 40, řídící jednotka včetně konzolí pro uchycení, čtyřmetrový propojovací kabel, pneumatické hadičky, vzduchový filtr s regulátorem tlaku a hliníkový kufr, do nějž pracovník pohodlně všechna zařízení vloží.

Rexim: široká nabídka špičkových produktů

Portfolio nabídky firmy Rexim je ovšem mnohem širší. Její zboží využívají klíčoví průmysloví hráči na trhu - a to jak v těžkém průmyslu jako například v letectví, ocelárenství, železárenství, slévárenství, kovovýrobě a obrábění kovů nebo dřevovýrobě, tak i ve sklářství či elektrotechnice.

Rexim dodává kromě vysokootáčkových elektrovřeten i nejrůznější druhy fréz, soustruhů, vrtaček, brusek, šroubováků a dalšího dokončovacího nářadí včetně speciálních řezných nástrojů.

Součástí portfolia firemní nabídky jsou i ionizační zařízení či mazací a chladicí média používaná při obrábění a tváření kovových materiálů. Rexim zajistí také přípravky pro tažení drátů a kovových profilů.

Rexim garantuje kompletní servis

Společnost Rexim zároveň nabízí veškeré druhy servisních služeb - záruční i pozáruční, ale také smluvní, v pravidelných týdenních či měsíčních intervalech anebo dle individuálního požadavku zákazníka.

Na základě provozních zkušeností a dohod s klienty zároveň firma drží skladem potřebné množství náhradních dílů k pravidelnému servisu či odběru.

Více informací včetně podrobné nabídky a technických specifikací všech výrobků najdete na firemních internetových stránkách www.rexim.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Plynová tepelná čerpadla Robur: inovativní řešení s vysokou účinností

Tepelná plynová čerpadla se obecně vyznačují velmi vysokou účinností, což je charakteristickým rysem také plynových...

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Braňte se proti odposlechům, mohou být kdekoliv

Uvažovali jste někdy nad tím, co by se mohlo stát, kdyby například vaše rozhovory z kanceláře slyšel i někdo další?...

Výkonný kancelářský pomocník, který vyhrál dTest

Značku kvality dTest získala HP OfficeJet Pro 8720

Zorientovat se v množství kancelářských zařízení, která spolehlivě zvládnou barevný tisk, kopírování a skenování, je...

Najdete na iDNES.cz