Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoké Tatry lákají na nezapomenutelnou dovolenou

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dopřejte si dovolenou plnou odpočinku, relaxu a sportovních aktivit nabitou programem pro celou rodinu ve Vysokých Tatrách.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysoké Tatry lákají na nezapomenutelnou dovolenou | foto: Región Vysoké Tatry, n.o

Tatry jsou optimální destinací pro turisty, kteří hledají služby na skvělé úrovni a zároveň mají rádi aktivní odpočinek. Ať už strávíte den lyžováním na zasněžených svazích, nebo upřednostníte celodenní zábavu v našem termálním aquaparku, nabídka možností a zážitků je neomezená.

Vysoké Tatry lákají na nezapomenutelnou dovolenou

AquaCity Poprad nepřestává svým návštěvníkům přinášet novinky a příjemné překvapení. Celý rok 2014 se nese v duchu oslav 10. narozenin a hvězdných novinek. Letos svým hostům přinášíme doslova plnou pokladnici překvapení. O tom, že navštívit tento vysokohorský vodní svět se vyplatí, svědčí i jeho různá ocenění za udržení nejvyšších standardů v oblasti životního prostředí.

Termální bazény fungují na principu získávání tepelné energie z rozsáhlých podzemních zásob geotermální vody, které se nacházejí pod úpatím Vysokých Tater v Podtatranské kotlině.

Najdete u nás 13 vnitřních a venkovních termálních i relaxačních bazénů, 50 m dlouhý krytý plavecký bazén, fitness a spinning centrum, sportovní areál na plážový fotbal a volejbal, písečnou pláž s beach barem, 6 tobogánů a více než 350 vodních atrakcí, hydromasáží, perliček a vodních trysek a několik novinek, které přinášíme již tuto zimu:

Vysoké Tatry lákají na nezapomenutelnou dovolenou

Zima plná zábavy a slunce v AquaCity Poprad

Prosincové překvapení - namísto Fast foodu chutný Lighthouse Fresh Bar se skutečný majákem uprostřed - nová samoobslužná restaurace nabídne zdravá a čerstvá jídla či nápoje.

Největší dvoupodlažní wellness centrum Fire & Water ve střední Evropě - exkluzivní vitální svět s rozlohou na 1 590 čtverečních metrů - dokonalé spojení ohně a vody - dvou živlů, které vyjadřují energetické opaky. Jeden je symbolem relaxu, další přináší energii - první část otevřeme už během zimní sezóny 2014/15. Wellness centrum nabídne privátní bazén, jacuzzi, finskou saunu, solnou jeskyni a mentolovou saunu, dvě horké parní sauny, privátní infra sauny, zážitkovou ceremoniální saunu a čtrnáctimetrový Vital Bar s trendovou nabídkou koktejlů a jídel.

Nový dětský bazén Treasure Island - napětí, dobrodružství, exotika a slané moře. Nová dětská zóna s oddechovou terasou je se svými atrakcemi stvořená nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na poklady ostrova dohlížejí maskoti a ochránci dětského vodního ráje, leguáni Hugo a Boss z Galapág spolu s želvami a rybičkami v mořském akváriu.

AquaCity pro děti

AquaCity Poprad je ideálním místem, kde si užívají rodiny s dětmi. V akvaparku najdete bazény plné zábavy - množství animačních programů a dětské párty během víkendů. Děti zažijí v Tresure Island skutečnou show, na které potkají piráty. Veselé postavičky v kostýmech doplňují kolorit ostrova, stačí se jen naplno bavit. Dospělí se každý den zabaví na večerní 3D laserové show v bazénech Blue Sapphire a pravidelných hudebně-tanečních programech. Kromě bazénů si děti přijdou na své v dětských koutcích či na dětském hřišti s množstvím houpaček a dětským vláčkem.

Luxusní termální bazény Blue Diamond s množstvím vodních atrakcí, vířivek, masážních trysek a vodních proudů jsou místem pro dokonalý relax. Prožijte pocit uvolnění a oddechu v nádherných prostorách s dokonale sladěným interiérem. Relaxační bazén je díky komfortní atmosféře, horké termální vodě a krytému interiéru ideálním místem i pro nejmenší děti a dospělé. Kromě toho nabízí výjimečný pocit relaxu s kvalitní nabídkou nápojů ve vodním baru přímo v bazénech.

AquaCity Poprad je jediné středisko s hotely a 50metrovým plaveckým bazénem pod jednou střechou. Je jako stvořené pro lidi, kteří milují plavání. Plavci mají k dispozici 8 plaveckých drah, které je možné využívat během celého týdne.

Vysoké Tatry lákají na nezapomenutelnou dovolenou

3 hotely nabízející neomezený vstup do aquaparku

Využijte nabídku tří hotelů, AquaCity Hotel Mountain View ****, Seasons *** a Riverside *** s neomezeným vstupem do aquaparku. Kromě zábavy, kterou vám nabídnou vodní atrakce, si dokonale odpočinete a načerpáte sílu v moderním wellness centru. Pokud preferujete zdravý životní styl, nebo jste vášnivými sportovci, určitě nevynechejte unikátní metodu udržování kondice, zdraví a také léčby různých nemocí chladem - kryoterapii. Využijte také klasické nebo exotické thajské masáže a objevte beauty centrum s širokou nabídkou kosmetických a zkrášlujících služeb.

Vysoké Tatry lákají na nezapomenutelnou dovolenou

Denně vás a vaše děti čeká ve 20:30 hod. večerní laserová show. V aquaparku AquaCity strávíte se svými nejbližšími nezapomenutelné chvíle.

Slovenskou i mezinárodní kuchyni mají návštěvníci možnost vyzkoušet v restauraci High Tatras, nebo od prosince v nové restauraci přímo v aquaparku - Lighthouse Fresh Bar s konceptem samoobslužné restaurace s nabídkou čerstvých a zdravých jídel podle nejnovějších trendů v gastronomii. Příjemné posezení u kávy nebo vína zažijete v kavárně s vinotékou Cafe & Wine nebo si můžete vychutnat drink přímo z baru v bazénu v Blue Diamond - to jsou možnosti, které jsou celoročně přístupné pro komfort a zážitek našeho návštěvníka. Opravdovou zábavu během Vaší dovolené zažijete ve stylovém podniku Humno v Tatranské Lomnici, kde najdete sbírku unikátních kousků z historie, světa filmu, či sportu, a kraluje jim nad Vašimi hlavami zavěšen Cadillac, který používala zpěvačka Madonna.

Vysoké Tatry lákají na nezapomenutelnou dovolenou

Toto vše a ještě více najdete pod jednou střechou vodního světa pod Tatrami, v aquaparku AquaCity Poprad. Více informací najdete na www.aquacity.sk.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Šanghaj: Nechte se svést kráskou orientu

Šanghaj: Nechte se svést kráskou orientu.

Plánujete navštívit Čínu? Její nejlidnatější město Šanghaj můžete pojmout jako začátek nezapomenutelné cesty po této...

Zimní pohádka ve Vysokých Tatrách. Nechte se okouzlit

Exterrior - Winter

Zima v Tatrách má své nepopsatelné kouzlo. Vše je zahaleno do bílé přikrývky a vy máte pocit, že jste se ocitli v zimní...

Alitalia: zimní síť 2017 - 2018

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Díky své skvělé síti poskytuje Alitalia kompletní pokrytí Itálie a nabízí přímé lety do hlavních evropských měst,...

"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka
"Nikdo vás nevytočí jako vlastní dítě," potvrzuje psycholožka

Jak na dětskou výchovu, řeší psycholožka v rozhovoru pro eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz