Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA zastřešuje pod studijním bakalářským programem Tělesná výchova a sport obory Sportovní a kondiční specialista a Sportovní a volnočasový pedagog.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA | foto: VŠTVS Palestra, spol. s r. o.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA je školou mladou a stále se rozvíjející. Za dobu své existence dokázala, že je významným článkem v oblasti vysokoškolského vzdělávání, postupně rozšiřuje pole své působnosti, pružně reaguje na poptávku na trhu, oslovuje zájemce o studium z řady dalších oborů a navazuje spolupráci s dalšími institucemi.

Praxe ve sportovních klubech, při sportovních aktivitách a na dalších místech

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA nabízí svým studentům v průběhu studia praxi, díky které ověřují získané poznatky. Praxe jsou zajišťovány například ve sportovních klubech, ve wellness a fitness centrech, při významných sportovních aktivitách, spolupodílí se na organizaci zajímavých a výjimečných sportovních událostech (Prague International Marathon, Jizerská 50, seriál závodů Kolo pro život).

Obory je možné studovat jak v prezenční, tak kombinované formě. Během studia mohou získat studenti (při splnění předepsaných povinností) osvědčení: Instruktor lyžování, Cvičitel plavání, Instruktor fitcentra, Sportovní a rekondiční masér a další.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA2

 Volkswagen maratón 2011

Obor Sportovní a kondiční specialista je více zaměřen na sport, přesto jsou sportovní předměty více zaměřené na didaktiku (vedení sportovních aktivit), než na vrcholový výkon. Součástí studia je i široká nabídka sportovních kurzů - lyžařský, cyklistický, vodácký, kurz vysokohorské turistiky, aj.

Obor Sportovní a volnočasový pedagog obsahuje více předmětů pedagogicko-psychologického zaměření. Studenti tohoto zaměření se během studia, které nabízí Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA, podílejí na přípravě a realizaci projektů zaměřených na podporu volnočasových aktivit a osobnostního rozvoje různých cílových skupin (domy seniorů, azylové domy, Klokánek apod.).

Ve spolupráci se sportovními svazy připravuje Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA pro svoje studenty především možnost získání trenérských licencí. Zajímavé studijní možnosti nabízí Palestra rovněž zájemcům v oblasti celoživotního vzdělávání i v oblasti rekvalifikačních kurzů.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA1

Povinná praxe - Fond ohrožených dětí - KLOKÁNEK

V posledních letech se začala Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA profilovat svým zájmem o přípravu odborníků do oblasti wellness. Tyto snahy vyvrcholily koncem roku 2009 konáním konference Východiska pro odborné vzdělávání wellness specialistů a pokračují přípravou druhé konference zaměřené na biopsychosociální souvislosti ve wellness, která proběhne v listopadu 2011.

V roce 2010 se v rámci reakreditace studijního oboru Sportovní a kondiční specialista podařilo získat novou specializaci Wellness, která je určena zejména studentům se vztahem ke sportu a zdravému životnímu stylu, kteří ale předpokládají své uplatnění více v oblasti lázeňství, regenerace a rekondici - wellness služby.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA nabízí svým studentům možnost studijních a pracovních mezinárodních výměnných pobytů v rámci programu Erasmus.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA s diagnostickým centrem

V rámci modernizace výuky vybudovala Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA  ve svých prostorách diagnostické centrum. Svým moderním vybavením slouží nejen k zajištění vysokého nadstandardu výuky, ale i pro širokou veřejnost, která má možnost centra využít včetně lékařských konzultací.

Více informací o škole a možnostech studia najdete na www.palestra.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace.
STEMA-TECH-řešení požadavků v oblasti průmyslové automatizace

Jak bychom mohli definovat automatizaci? Automatizace je důkazem rychlého pokroku techniky a označuje použití řídicích systémů k řízení průmyslových zařízení a...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.