Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA zastřešuje pod studijním bakalářským programem Tělesná výchova a sport obory Sportovní a kondiční specialista a Sportovní a volnočasový pedagog.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA | foto: VŠTVS Palestra, spol. s r. o.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA je školou mladou a stále se rozvíjející. Za dobu své existence dokázala, že je významným článkem v oblasti vysokoškolského vzdělávání, postupně rozšiřuje pole své působnosti, pružně reaguje na poptávku na trhu, oslovuje zájemce o studium z řady dalších oborů a navazuje spolupráci s dalšími institucemi.

Praxe ve sportovních klubech, při sportovních aktivitách a na dalších místech

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA nabízí svým studentům v průběhu studia praxi, díky které ověřují získané poznatky. Praxe jsou zajišťovány například ve sportovních klubech, ve wellness a fitness centrech, při významných sportovních aktivitách, spolupodílí se na organizaci zajímavých a výjimečných sportovních událostech (Prague International Marathon, Jizerská 50, seriál závodů Kolo pro život).

Obory je možné studovat jak v prezenční, tak kombinované formě. Během studia mohou získat studenti (při splnění předepsaných povinností) osvědčení: Instruktor lyžování, Cvičitel plavání, Instruktor fitcentra, Sportovní a rekondiční masér a další.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA2

 Volkswagen maratón 2011

Obor Sportovní a kondiční specialista je více zaměřen na sport, přesto jsou sportovní předměty více zaměřené na didaktiku (vedení sportovních aktivit), než na vrcholový výkon. Součástí studia je i široká nabídka sportovních kurzů - lyžařský, cyklistický, vodácký, kurz vysokohorské turistiky, aj.

Obor Sportovní a volnočasový pedagog obsahuje více předmětů pedagogicko-psychologického zaměření. Studenti tohoto zaměření se během studia, které nabízí Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA, podílejí na přípravě a realizaci projektů zaměřených na podporu volnočasových aktivit a osobnostního rozvoje různých cílových skupin (domy seniorů, azylové domy, Klokánek apod.).

Ve spolupráci se sportovními svazy připravuje Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA pro svoje studenty především možnost získání trenérských licencí. Zajímavé studijní možnosti nabízí Palestra rovněž zájemcům v oblasti celoživotního vzdělávání i v oblasti rekvalifikačních kurzů.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA1

Povinná praxe - Fond ohrožených dětí - KLOKÁNEK

V posledních letech se začala Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA profilovat svým zájmem o přípravu odborníků do oblasti wellness. Tyto snahy vyvrcholily koncem roku 2009 konáním konference Východiska pro odborné vzdělávání wellness specialistů a pokračují přípravou druhé konference zaměřené na biopsychosociální souvislosti ve wellness, která proběhne v listopadu 2011.

V roce 2010 se v rámci reakreditace studijního oboru Sportovní a kondiční specialista podařilo získat novou specializaci Wellness, která je určena zejména studentům se vztahem ke sportu a zdravému životnímu stylu, kteří ale předpokládají své uplatnění více v oblasti lázeňství, regenerace a rekondici - wellness služby.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA nabízí svým studentům možnost studijních a pracovních mezinárodních výměnných pobytů v rámci programu Erasmus.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA s diagnostickým centrem

V rámci modernizace výuky vybudovala Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA  ve svých prostorách diagnostické centrum. Svým moderním vybavením slouží nejen k zajištění vysokého nadstandardu výuky, ale i pro širokou veřejnost, která má možnost centra využít včetně lékařských konzultací.

Více informací o škole a možnostech studia najdete na www.palestra.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Najdete na iDNES.cz