Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA zastřešuje pod studijním bakalářským programem Tělesná výchova a sport obory Sportovní a kondiční specialista a Sportovní a volnočasový pedagog.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA | foto: VŠTVS Palestra, spol. s r. o.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA je školou mladou a stále se rozvíjející. Za dobu své existence dokázala, že je významným článkem v oblasti vysokoškolského vzdělávání, postupně rozšiřuje pole své působnosti, pružně reaguje na poptávku na trhu, oslovuje zájemce o studium z řady dalších oborů a navazuje spolupráci s dalšími institucemi.

Praxe ve sportovních klubech, při sportovních aktivitách a na dalších místech

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA nabízí svým studentům v průběhu studia praxi, díky které ověřují získané poznatky. Praxe jsou zajišťovány například ve sportovních klubech, ve wellness a fitness centrech, při významných sportovních aktivitách, spolupodílí se na organizaci zajímavých a výjimečných sportovních událostech (Prague International Marathon, Jizerská 50, seriál závodů Kolo pro život).

Obory je možné studovat jak v prezenční, tak kombinované formě. Během studia mohou získat studenti (při splnění předepsaných povinností) osvědčení: Instruktor lyžování, Cvičitel plavání, Instruktor fitcentra, Sportovní a rekondiční masér a další.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA2

 Volkswagen maratón 2011

Obor Sportovní a kondiční specialista je více zaměřen na sport, přesto jsou sportovní předměty více zaměřené na didaktiku (vedení sportovních aktivit), než na vrcholový výkon. Součástí studia je i široká nabídka sportovních kurzů - lyžařský, cyklistický, vodácký, kurz vysokohorské turistiky, aj.

Obor Sportovní a volnočasový pedagog obsahuje více předmětů pedagogicko-psychologického zaměření. Studenti tohoto zaměření se během studia, které nabízí Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA, podílejí na přípravě a realizaci projektů zaměřených na podporu volnočasových aktivit a osobnostního rozvoje různých cílových skupin (domy seniorů, azylové domy, Klokánek apod.).

Ve spolupráci se sportovními svazy připravuje Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA pro svoje studenty především možnost získání trenérských licencí. Zajímavé studijní možnosti nabízí Palestra rovněž zájemcům v oblasti celoživotního vzdělávání i v oblasti rekvalifikačních kurzů.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA1

Povinná praxe - Fond ohrožených dětí - KLOKÁNEK

V posledních letech se začala Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA profilovat svým zájmem o přípravu odborníků do oblasti wellness. Tyto snahy vyvrcholily koncem roku 2009 konáním konference Východiska pro odborné vzdělávání wellness specialistů a pokračují přípravou druhé konference zaměřené na biopsychosociální souvislosti ve wellness, která proběhne v listopadu 2011.

V roce 2010 se v rámci reakreditace studijního oboru Sportovní a kondiční specialista podařilo získat novou specializaci Wellness, která je určena zejména studentům se vztahem ke sportu a zdravému životnímu stylu, kteří ale předpokládají své uplatnění více v oblasti lázeňství, regenerace a rekondici - wellness služby.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA nabízí svým studentům možnost studijních a pracovních mezinárodních výměnných pobytů v rámci programu Erasmus.

Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA s diagnostickým centrem

V rámci modernizace výuky vybudovala Vysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRA  ve svých prostorách diagnostické centrum. Svým moderním vybavením slouží nejen k zajištění vysokého nadstandardu výuky, ale i pro širokou veřejnost, která má možnost centra využít včetně lékařských konzultací.

Více informací o škole a možnostech studia najdete na www.palestra.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Najdete na iDNES.cz