Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola pro top managery otevírá pobočku v Praze

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Brno International Business School, která v programech MBA vzdělává top-manažery, působí v Praze již od roku 2007 - avšak bez trvalého kontaktního bodu. Otevření stálé pobočky má zkvalitnit služby pro studenty i absolventy z Prahy a okolních regionů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Brno International Business School otevírá novou pobočku v Praze. | foto: aje

Nové zastoupení poskytne studentům kromě administrativního zázemí i moderní výukové prostory, v dosahu chůze metra Budějovická a s výbornými možnostmi víkendového parkování. Zázemí školy v Praze bude špičkově technicky vybaveno, umožní například online konference, které doplní standardní výukové metody.

Podnikatelé a manažeři, studenti mezinárodního doktorského programu PhD, budou jejím prostřednictvím moci konzultovat své výzkumné projekty s konzultanty z finské University of Jyväskylä a dalších zahraničních univerzit.

Obdobně budou moci studenti programu top-manažerského programu MBA nebo programu LLM pro profesionální právníky komunikovat pomocí telekonferencí se svým lektory a konzultanty při zpracovávání prakticky orientovaných projektů v oblasti strategického managementu nebo mezinárodního obchodního práva.

Pro studenty bakalářských programů bude k dispozici počítačová místnost, ve které budou moci fakticky kdykoli během nadstandardní otevírací doby skládat elektronické zkoušky. A to včetně většiny víkendů. Studentům bude k dispozici i příjemná a moderně zařízená klidová zóna.

foto školyNová pobočka svým uspořádáním i vybavení splňuje vysoké nároky kladené na moderní soukromé business schools a stávajícím i budoucím studentům z Prahy dalších regionů otevírá novou možnost kontaktu školou, bez nutnosti dojíždění do Brna – při výuce, konzultacích, skládání zkoušek i ve vyřizování administrativních záležitostí.

Brno International Business School otevírá novou pobočku i přes to, že již nyní mohou studenti se školou ve všech studijních i administrativních záležitostech pohodlně komunikovat "na dálku", přes moderní studentský intranet.

Zde mohou mj. využívat i bezplatný přístup do online zdrojů literatury partnerské britské Nottingham Trent University, které jako získaly v tomto roce prestižní ocenění britské vlády "Customer Service Excellence Award". Studenti BIBS tak mají i jeden z nejkomfortnějších a nejkvalitnějších přístupů k mezinárodním zdrojům literatury v Česku.

Více nalezente na webových stránkách www.bibs.cz.

Logo školy

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Vybíráme bezpečnostní pracovní obuv: Když na kvalitě záleží

Zákonné normy pro ochranné pracovní pomůcky

Pohybujete se často při výkonu vašeho povolání v terénu? Nebo manipulujete s těžkými předměty, pracujete v náročných...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

V Česku je aktuálně přes 60 škol, které nabízejí studium MBA. Ne všechny však mají stejnou kvalitu a úroveň. Zájemci by...

Najdete na iDNES.cz