Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Vysoká škola podnikání doporučuje: podnikání se musí stát životní filozofií

Komerční sdělení   8:00aktualizováno  8:00
To, že podnikání a výchova k němu jsou jedním z receptů k překonání současné hospodářské stagnace, se ukazuje stále jasněji. Proto také ostravská Vysoká škola podnikání, připravila rozsáhlou inovaci svých studijních oborů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vysoká škola podnikání doporučuje: Podnikání se musí stát životní filozofií | foto: Vysoká škola podnikání, a.s.

Podnikatel, vlastník, správce, leader, manažer, výrobce, prodejce - na tyto klíčové profese businessu jsou nově orientovány obory bakalářského studia, které Vysoká škola podnikání, a.s., nabízí v akreditovaném studijním programu Ekonomika a management.

Rozsáhlá inovace vede k tomu, aby byli absolventi VŠP vybaveni takovými znalostmi, dovednostmi a kompetencemi, jež jim dovolí lépe obstát na trzích práce doma i v zahraničí. Má k tomu přispět v bakalářském stupni studia výuka s profesní orientací a vyšším podílem praxe ve firmách, která bude základem pro dosažení profesní zdatnosti.

Vysoká škola podnikání nabízí více prostoru pro samostudium

Vysoká škola podnikání opustila klasickou předmětovou výuky a zavedla modulární pro prezenční i kombinované studium. Vedle jiných předností tím dostali posluchači větší prostor pro samostudium a také pro praktickou přípravu ve firmách a společnostech.

Dělené státnice, v každém ze tří ročníků se uskuteční jedna dílčí státní závěrečná zkouška, zajistí pak studentům rovnoměrnější zatížení během studia a dostatek času ke zpracování kvalitní závěrečné kvalifikační práce.

Ostravská Vysoká škola podnikání, a.s., nabízí prezenční studium dvou oborů v bakalářském stupni (Bc.): Podnikání, Podnikání a management v obchodu, studenti kombinovaného studia mají k dispozici obor Podnikání. Na podporu své inovované výuky škola otevřela vlastní Podnikatelský inkubátor k praktickému ověřování záměrů svých studentů.

Vysoká škola podnikání doporučuje: Podnikání se musí stát životní filozofií1

Absolventi najdou uplatnění na trhu práce

Pilotovaným projektem - program Garant - vytváří paralelní tříleté bakalářské studium s podporou a s účastí konkrétních podnikatelských subjektů, jehož výsledkem mají být absolventi - podnikatelé, případně špičkoví odborníci připravení praxí tak, že se snadno a rychle uplatní v konkrétních podmínkách reálného života firem a společností.

Vysoká škola podnikání se může chlubit vysokou úspěšností svých absolventů na trhu práce (97 %). Zároveň tím, že jsou to vesměs podnikaví odborníci s nadprůměrnými příjmy, přesahujícími po čtyřleté praxi měsíční částku 42 000 Kč.

www.vsp.cz

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Rozmluvte se anglicky na pobytovém kurzu v ČR.
Jak se konečně rozmluvit anglicky?

Hranice můžou být koncem, ale také začátkem cesty! Hranice máme v hlavě, v nohách a dokonce na jazyku. Naše vlastní hranice jsou body, za které se jen tak...  celý článek

Zbavte se pomalých videí na internetu jednou pro vždy. Máme pro vás trik.
Zbavte se pomalých videí na internetu jednou pro vždy. Máme pro vás trik

Dokáží vás při sledování filmů a videí na internetu pořádně vytočit rozostřený obraz a neustálé zasekávání? Zbavte se tohoto problémů rychle a jednoduše....  celý článek

Vaše důležité elektronické dokumenty ochrání Bezpečné úložiště.
Jak uchovávat dokumenty elektronicky a opravdu bezpečně

Pořídit si zajištěný úložný prostor je snadné. Své důležité dokumenty budete mít uložené v elektronické podobě a přitom budou opravdu v bezpečí.  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.